Macron vymýšlí strategii, jak zabránit případnému zvolení Marine le Penové v roce 2027

Macron vymýšlí strategii, jak zabránit případnému zvolení Marine le Penové v roce 2027

Emmanuel Macron je spolu s kanadským premiérem Trudeauem jedním z nejoblíbenějších žáků Klause Schwaba. Jako všichni odchovanci WEF má za cíl prosazovat agendu globalistů.

Macron byl v roce 2017 nabídnut francouzským voličům jakožto zcela neznámý kandidát, navíc silně podpořený mainstreamovými médii. Tehdy byl zvolen s přehledem, nicméně postupně byl stále více lidmi nenáviděn.

Loňské volby tak Macron vyhrál jak díky jistým manipulacím, tak díky velké podpoře ze strany muslimů – od hlavního pařížského imáma až po Muslimské bratrstvo.

Za Macronem však stojí i všemocné zednářstvo, což je ve Francii poměrně známý fakt.

Prezidentem se tedy nakonec Macron stal, ale v Parlamentu již jeho strana v koalici nezískala potřebnou většinu. To jasně ukazuje, že podpora Macrona silně klesla  a bez muslimů by dnes zcela jistě na postu prezidenta nebyl.

Jeho spolustraníci, ale i další levicové strany, mají nyní obavu z toho, co bude v roce 2027, kdy již Macron kandidovat nemůže. Macron se proto nedávno sešel s dalšími představiteli na schůzce, kde se probíralo, jak zabránit výhře Marine le Pen.

Jak známo, tak zatímco Macrona volí zejména důchodci (a ve druhém kole muslimové), tak proislámského ultralevicového Mélenchona podporují zejména mladí, neboť v nejmladší generaci je výrazně velký počet muslimů, ale i mládeže hlásící se k Antifě.

Macron (či jeho loutkovodiči) samozřejmě preferuje zvolení proislámského ultralevičáka Mélenchona, který by svojí otevřeně vítačskou politikou islamizaci země ještě víc urychlil. I proto nyní podporuje mimo jiné i to, aby mohli volit i 16letí…

Hlava státu proto nedávno svolala velmi zvláštní zasedání kabinetu: 80 politiků z Macronovy strany a radních sedělo kolem stolu, kde se podávala perlička a víno. Všichni byli povoláni, aby pracovali na tématu: Co bude s Francií v roce 2027? A jak zabránit výhře Marine le Pen?

Museli se dohodnout, jak čelit vzestupu Marine Le Penové. „Nebojte se Národního sdružení (RN),“ vyzývá Emmanuel Macron. Když se toho budete bát, tak se to stane! Nápadů je spousta: snížit věk plnoletosti na 16 let,  legalizovat konopí, vytvořit ekologickou iniciativu, “ navrhoval Macron.

Hlava státu pak naslouchala dalším návrhům a všichni účastníci schůzky se shodli na tom, že je třeba zabránit nástupu radikalismu.

Navzdory tomu, že se ji média i opoziční politici snažili co nejvíc zdiskreditovat, vzrostl počet voličů Marine Le Penové za posledních pět let o 2,7 milionu hlasů.

„Byl jsem to já, kdo se jí dvakrát postavil. V roce 2027 nebudu kandidovat, takže nebudu zodpovědný za to, co se stane,“ uzavřel Emmanuel Macron…

Tolik ve zkratce k dění ve Francii, kde se již roky dopředu snaží Macron zabránit zvolení Marine le Penové. Macronovi rozhodně nevadí ultralevicový Mélenchon. Ten je přesně v duchu současné ideologie.

Každopádně na to má Macron i jeho loutkovodiči ještě čtyři roky. Je více než pravděpodobné, že se opět objeví nějaký „Macron  2“ odchovaný – stejně jako současný francouzský prezident – Klausem Schwabem či jinou globalistickou organizací.

Volby v tak důležité evropské zemi, která je součástí G20, se plánují roky dopředu. A jak je vidět, tak i Schwabův oblíbený žák má v tomto ohledu své zadání. Musí dohlédnout na to, aby vše proběhlo hladce.

V roce 2027 musí Macrona vystřídat stejně oddaná loutka…

 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 6 Průměrně: 4.8]

4 thoughts on “Macron vymýšlí strategii, jak zabránit případnému zvolení Marine le Penové v roce 2027

  1. Všechno jsou to jen loutky v globalistickém divadle takže je jedno kdo tam bude a koho budou ovládat a manipulovat. Odvádí pozornost lidí od problémů které žádná zvolená loutka nevyřeší. Lidi si můžou jen demokraticky zvolit kdo je ekonomicky ale i jinak zlikviduje.

  2. už jsem se lekl, že Macron bude v objetí s nějakou ženskou. To by asi nerozdýchal i když člověk neví, možná se oba kluci uvnitř, myšleno v makovici cítí jako ženský.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout