Itálie: Afričan přepadl Ukrajinku a zatáhl ji na staveniště, kde ji znásilnil a okradl

Itálie: Afričan přepadl Ukrajinku a zatáhl ji na staveniště, kde ji znásilnil a okradl

Ukrajinky, které nyní pobývají v obohacovaných zemích, občas poznávají, co jsou to ony „evropské hodnoty,“ které prezentuje EU a po nichž mnoho Ukrajinců tak touží.

Multikulturní obohacování je jednou z důležitých „evropských hodnot,“ jak by jistě potvrdila i samotná vrchní eurosoudružka Lejnová…

Ke znásilnění došlo ve Florencii: 25letý Gambijec je obviněn z toho, že napadl 28letou Ukrajinku, zatáhl ji za plot staveniště a tam ji znásilnil a okradl o mobilní telefon, aby jí zabránil volat o pomoc – a utekl. Zanechal oběť vyděšenou a v šoku.

Podezřelého nalezli v Parco delle Cascine po rozsáhlém pátrání. Následně byl převezen do věznice Florence-Sollicciano a obviněn ze zločinů sexuálního násilí, zneužívání s psychickým následkem pro oběť a z loupeže. 

Na konci vyšetřování proto ve středu 18. ledna odpoledne karabiniéři ze stanice Firenze Uffizi vykonali příkaz k předběžné vazbě. Nyní je 25letý Gambijec obviněn z toho, že zatáhl mladou Ukrajinku za plot staveniště a následně ji znásilnil a ukradl jí její mobilní telefon.

Vyšetřování  umožnilo shromáždit dostatek důkazů. Činu se údajně dopustil 11. prosince v 5 hodin ráno na ulici Via Tornabuoni v historickém centru. Gambijec zadržel ženu na cestě domů a násilím ji odvlekl na opuštěnou oblast staveniště, kde je nemohl vidět žádný kolemjdoucí.

Tam ji na zemi donutil k pohlavnímu styku. A poté, co jí ukradl iPhone, aby jí zabránil požádat o pomoc, zmizel pěšky a nechal ji na místě v bezvědomí. Žena později musela vyhledat lékařskou péči v nemocnici Careggi.

Během vyšetřování, které vedli karabiniéři ze stanice Uffizi, mělo zásadní význam zkoumání městských kamer. Díky tomu bylo možné plně rekonstruovat předpokládaný průběh útoku…

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 15 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Itálie: Afričan přepadl Ukrajinku a zatáhl ji na staveniště, kde ji znásilnil a okradl

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout