Epidemie záškrtu, svrabu a tuberkulózy – to vše objevili lékaři v bruselském squatu obývaném ilegály

Epidemie záškrtu, svrabu a tuberkulózy – to vše objevili lékaři v bruselském squatu obývaném ilegály

Jeden squat plný ilegálů nakažených v Evropě víceméně vymýcenými nemocemi a jen o něco dál jiný squat plný kolaborantů, kteří těmto jedincům dlouhodobě umožňují infiltrovat Evropu. Jak symbolické!!

Nemělo by se právě osazenstvo tohoto evropskými občany štědře dotovaného squatu nahnat do zablešeného squatu na brigádu, aby okusili „vlastní medicínu,“ kterou připravují občanům obohacovaných zemí Evropy?

Od loňského října se téměř tisíc žadatelů o azyl zmocnilo bývalé budovy FPS Finance v Schaerbeeku. Ve zcela vybydlené budově se znovu objevují zapomenuté nemoci.

Podle lékařů je mnoho lidí postiženo záškrtem, nemocí, která již v Evropě vymizela. „Belgičtí lékaři tuto nemoc nikdy v životě neviděli,“ řekl David Vogel z Lékařů bez hranic. Ten také varuje před případy tuberkulózy, „nemoci přítomné v Belgii v minulém století, kdy jsme se zahřívali uhlím a nevětrali.“

A konečně, mnoho žadatelů o azyl se také nakazí svrabem, nemocí spojenou se základní hygienou. Tento jev je obtížné zastavit, protože i když jsou příznaky léčeny, obyvatelé se vrátí do infikovaných postelí nebo vedle někoho kontaminovaného. „Je to nikdy nekončící řetězec,“ uzavírá Vogel.

Mimochodem, Lékaři bez hranic, kteří na návrat již vymýcených nemocí do Evropy upozorňují, jsou za to, že se opět objevily v Evropě, spoluzodpovědní. Mimo jiné i jejich pašerácké lodě dováží do Evropy tyto „obohacující“ jedince, kteří jsou semeništěm nejen tří uvedených, ale i mnoha dalších nemocí…

Odpad nahromaděný ve dvoře budovy.

Squatovaná budova FPS Finance v Schaerbeeku.
squatovaná budova
Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 16 Průměrně: 5]

9 thoughts on “Epidemie záškrtu, svrabu a tuberkulózy – to vše objevili lékaři v bruselském squatu obývaném ilegály

 1. Keby sa čo len jedna zo smrteľne nákazlivých chorôb /aj niektorá v Európe neznáma/ dostala z Molenbeeku alebo iného moslimského geta do sídla Európskej komisie a začala to tam kosiť , nebol by som proti…

 2. Šarlatáni bez hranic nám nenápadně nasouvají potřebu očkování na záškrt ? Co bude následovat opičí nešťovice ,nějaká další mutace de covidu a deBill si bude mnout ruce nad ziskem a škeřit se do kamer ? Žádné svinstvo od nich ani na tetanus.

  1. ANO je stejná partaj jako strany pětikolky. Stačí se podívat na nejvýše postavenou osobu v hnutí – Jourovou nebo europoslance za ANO, jejichž hlavní hvězda je ve vedení Aspen institutu. V podstatě hlasují ve shodě s TOP09. V důležitých hlasováních si ANO i v českém parlamentu plně souzní s pětikolkou. Příští vláda bude ANO s ODS, to tady píšu opakovaně.
   Babiše nepodporuju nejen kvůli covidismu, ale i kvůli velmi silnému napojení celé partaje na Aspen institut, Babišova vláda implementovala Agendu 2030 do našich zákonů, zavedla zákon o předsudečné nenávisti a schválila několik promigračních paktů.
   Mimochodem, pokud NATO vyhlásí válku s Ruskem, bude úplně jedno, kdo je u nás prezident. I Babiš řekl, že závazky NATO musíme plnit. Už jednou se před CIA sklonil až k zemi (záhy po jeho návštěvě Langley vypukla kauza Vrbětice).

 3. Zidovske nezsikofky se nazi vymitit belochy pomoci „multikultury“, neboli zanesenim paleoliticke DNA z africkeho sahelu do naseho genofondu. Dalsi vektory utoku jsou zanaseni infeekcnich nemoci pomoci invazistu. BTW: zacatkem 19 stoleti byla na slovensku na dunaji malarie. Diky lekarske peci vyhubena. Je otazkou casu kdy mouchy ktere maji stale dovednost prenaset malariicke parazity postipaji invazisty a ejhle, prekvapeni. Malarie jako bezna nemoc v evrope, opet.

  Vubec nejsem prekvapen provalenim faktu ze zidovsky Pfizer pracuje na mutacich covidu. Sekeliky se musi tocit a valka zidaku proti lidem tak jede na plny plyn.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout