Austrálie:  Léto nemocí a nadměrné úmrtnosti

Austrálie: Léto nemocí a nadměrné úmrtnosti

V Austrálii je v současné době léto v plném proudu, přesto to tam nyní vypadá jako uprostřed zimy, kdy jsou běžná různá respirační onemocnění. Již druhým rokem je tedy léto nezvykle ve znamení plných nemocnic a infekcí.

Jenže má to jeden háček. V žádné nemocnici není hospitalizován jediný neočkovaný člověk. I když jsou v zemi neočkovaní ve výrazné menšině, přesto by podle propagandistů měli být právě oni těmi, kdo bude nyní zabírat nemocniční lůžka…

Covid se dramaticky zhoršil, ale v nemocnicích žádný NEOČKOVANÝ! Nyní, uprostřed léta.

Bohužel, ačkoli „zdravotní experti“ doufají, že Covid je sezónní onemocnění a v létě se infekce mírní, Austrálie je uprostřed další vlny Covidu.

Nový Jižní Wales, jedna z australských provincií, vydává „Týdenní zprávy o sledování“. Ve srovnání s listopadem se v prosinci počet hospitalizací COVID podle nejnovější zprávy více než ztrojnásobil.

Nyní přichází ta podivná část: neočkovaní tvoří přesně NULU z 1 779 hospitalizovaných lidí. Pokud předpokládáme, že neočkovaní lidé umírají na Covid, aniž by byli kdy hospitalizováni (fenomén pozorovaný pouze v NSW a nikde jinde na světě), pouze 6 % úmrtí v NSW je neočkovaných.

94 % úmrtí se vyskytuje u očkovaných lidí, ale pouze 84,3 % je očkovaných:

Zdravotní úřady NSW by chtěly, abychom věřili, že neočkovaní lidé umírají na Covid, aniž by byli předtím hospitalizováni!

Lidé jistě umírají, aniž by byli hospitalizováni, ale tento vzorec je zvláštní:

Tabulka ukazuje, že z 27 neočkovaných lidí, kteří zemřeli, byli před smrtí hospitalizováni pouze čtyři. To je velmi neobvyklé. Počítají všechna „neznámá“ úmrtí jako neočkovaná, aby doplnili své počty? Nebo jen uvádí každého zemřelého neočkovaného (bez ohledu na příčinu úmrtí) jako „úmrtí na covid bez hospitalizace?“

Níže jsou občané NSW starší 16 let a aktuální údaje o jejich hospitalizacích (se známým stavem očkování) a procentuálním podílem populace s příslušným počtem dávek vakcíny:

Zatímco některá úmrtí mohou být způsobena věkem ovlivňujícím počet přijatých očkování, údaje NSW ukazují úplné selhání vakcín Covid.

Před rokem ve 2:12 ministr zdravotnictví NSW Brad Hazzard řekl:

Není pochyb o tom, že tuto pandemii NEPŘEŽIJEME, pokud velká část naší populace nebude očkována:

Nyní je bohužel tato „značná část“ docela nemocná, zatímco v nemocnicích NSW nejsou v současné době žádní neočkovaní lidé.

Nadměrná úmrtnost v Austrálii je 17 % obvyklé úmrtnosti. Toto číslo je podhodnoceno, protože Statistics Australia zahrnuje rok 2021 do „základní linie“ pro rok 2022, a to navzdory skutečnosti, že v roce 2021 také došlo k významnému počtu nadměrných úmrtí, která lze připsat očkovací kampani. Takže skutečný počet nadměrných úmrtí v Austrálii je kolem 20%. Graf sahá až do 18. září, takže nezachycuje vrcholy úmrtí, o kterých jsme hovořili v první polovině článku.

Co čeká Austrálii v roce 2023? Nevíme a Covid vyvrátil všechny minulé předpovědi. Jak asi mohou skončit tyto nekonečné vlny Covidu (a jiných respiračních nemocí), když je imunita lidí po celém světě oslabena neuváženým „očkováním“?

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 13 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Austrálie: Léto nemocí a nadměrné úmrtnosti

  1. V našej gubernii očkovancov už očkovanie proti covidu a covid nezaujíma (okrem nadšencov z radu svedkom Pfizerových) alebo to nechcú počúvať. Smutné… myslia si, že príbeh sa skončil a už ich nič nedobehne, lebo všetky nadúmrtia je výmysel a iné príčiny… Mainastream a TV predsa o ničom takom neinformujú !
    Namiesto toho, aby sa dali vyšetriť na kardiológii či onkológií a pod. a robiť niečo so sebou, kým je to samozrejme možné a zmysluplné. Pri očkovaných s 3 a viac dávkami je už však zrejme odpískané… a vinníci sa tešia ako zarobili a splnili svoju agendu ! Obetiam stále nedochádza. Dobre to vystihol kedysi Mark Twain, keď povedal: „Najťažšie je pre presvedčiť oklamaného, že bol oklamaný“ !

  2. Ja uz jsem zhruba pred sesti sedmi lety vnitrne tusila ze se chysta neco velkeho co bude pozdeji souviset se zlocinnym zavadenim siti 5G! Nevim proc ale tak nejak jsem citila ze tento zlocin budou chtit necim maskovat,protoze tyto vlnove delky tyto mikrovlny jsou pro nas orgamizmus velmi skodlive, viz tzv Spanelska chripka,ktera mela uplne stejne symptomy jako COVID 19.Otrava zarenim!! Nemoc z ozareni jak chcete.Je to naprosto stejny princip i u plandemie s neexistujicim virem nikdy nikym izolovanym! Pro naplneni Agendy 2030 bod depopulace o 70procent,tak proto byla spustena sit 5G,spustilo se temer nepretrzite praskovani oblohy chemtrails z letadel,potraviny jsou take plne jedu,nemluvim o vode,zivocisnem prumyslu a tak to bez povsimnuti pokracuje dal!!! Samozrejme ze vakciny jsou v soucasne dobe pricinou nadmerne umrtnosti v celem svete!!!O tom neni pochyb!! V nasem meste je vyvesni tabule nonstop plna nahlych umrti lidi! Proc asi tak necekane z plneho zdravi nahle zemrou?? Sit 5G plus jedy z ijekcni strikacky!!!Dik to opravdu ale opravdu o tento koktejlek biologicke zbrane nemam zajem!!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout