Soros financuje 253 levicových skupin, aby ovlivnily globální média po celém světě

Soros financuje 253 levicových skupin, aby ovlivnily globální média po celém světě

Vliv Sorose je neoddiskutovatelný. Jsou to totiž právě korporátní média, kdo jeho propagandu šíří a pomocí ní například navádí čtenáře k tomu, koho mají volit. Ti se většinou mnohdy podprahovým návodem řídí.

Dnes již zřejmě nejde ani tak přímo o něho, ale spíš o jeho syna Alexandra (viz titulek), který jeho impérium postupně již roky přebírá a říká se, že je ještě bezohlednější a radikálnější než jeho otec. Zatím je však zřejmě vliv jeho otce mírně dominantní.

Soros samozřejmě po celém světě podporuje i ty „správné“ politiky, včetně americké Demokratické strany.

Je skutečně šokující, že největším dárcem Demokratické strany je dnes radikální ex-nacistická ropucha Soros.

Krátce po volbách v polovině období financuje George Soros 253 levicových skupin, aby šířily neomarxistickou propagandu mezi masy.

Soros je dnes svědomím Demokratické strany.

Levicový miliardář George Soros využil své charitativní organizace k vybudování vazeb se stovkami mediálních organizací po celém světě, které se zabývají zpravodajskými a aktivistickými médii. Novinářské a aktivistické mediální skupiny ovlivněné Sorosem podporují formování veřejného mínění prakticky na každém kontinentu a v mnoha jazycích.

Také ho izolují od vyšetřování, protože reportéři v něm vidí spojence, nikoli cíl vyšetřování. Vždy to pro ně bude jedině „filantrop“ nikoli zločinec. 

Mnohomilionové úsilí  92letého Sorose, propagujícího jeho bizarní agendu „otevřené společnosti,“ zahrnuje některé z nejradikálnějších levicových myšlenek o potratech až do porodu, sdílené ekonomice, globalismu,  definancování policie, ekologickém extremismu a LGBT fanatismu.

Jeho globální mediální vliv je obrovský. Rozsáhlá analýza MRC Business objevila nejméně 253 zpravodajských a aktivistických mediálních organizací po celém světě financovaných Sorosovými filantropickými organizacemi (pozn.: patří k nim i velká část českého mainstreamu). Tyto skupiny mají obrovskou moc nad informacemi v mezinárodní politice.

Neexistuje žádná publikace, která by ilustrovala Sorosovu kontrolu nad globálními médii více než Project Syndicate, označovaný jako „The World’s Opinion Page“.

Globální propagandistická operace. 

Publikace se může pochlubit „globálním publikem“, které zahrnuje prominentní politiky, tvůrce politik, učence, podnikatele a občanské aktivisty ze šesti kontinentů a více než 140 hlav států. Project Syndicate tvrdil, že jen v roce 2021 se jeho komentáře objevily  20 393krát ve 156 zemích. Sorosova organizace OSF v letech 2016 až 2020 poskytla projektu Syndicate nejméně 1 532 105 dolarů. Portál propagoval vše od potratů až po globální klimatické lockdowny. Ovlivňuje také propagandu Bílého domu.

Mimochodem, o obrovském vlivu tohoto Sorosova projektu na český mainstream i politiku svědčí i fakt, že mezi 15 jazyky, do nichž je projekt překládán, patří také v celosvětovém měřítku poměrně bezvýznamná čeština.

Mezi tyto jazyky patří arabština, čínština, čeština, holandština, francouzština, němčina, hindština, italština, indonéština, kazaština, norština, polština, portugalština, ruština a španělština.

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 12 Průměrně: 4.7]

4 thoughts on “Soros financuje 253 levicových skupin, aby ovlivnily globální média po celém světě

  1. Európska komisia najnovšie zrejme na popud Sorosa uvoľnila 25 000 000 eur /podľa mňa niečo pridá aj sám Soros/ na vymývanie mozgov mladých Bielorusov „európskymi hodnotami“ vrátane takzvanej „občianskej spoločnosti“. Nie je ťažké domyslieť si, že Lejnovej banda chce jediného na NWO nezávislého politika a štátnika v celej Európe čo najskôr zvrhnúť a aj takýmito metódami poštvať proti Lukašenkovi – ktorý tu nebude večne – miestnych obyvateľov.

  2. natiahni brka ty špinavé židácke prasa! synáčika by mohla položiť tretia dávka krvnými zrazeninami a infarktom! skapte svine židácke, skapte!!!

  3. Ešte sa vrátim k Bielorusku. Litovský fašistický parlament /pripomínam,že postavenie Rusov v Pobaltí možno pokojne prirovnať k postaveniu väzňov v Mauthausene/ prijal rezolúciu, v ktorej navrhuje zriadiť „tribunál pre vyšetrovanie zločinov Lukašenkovho režimu“. Samozrejme,že pobaltským nacistom nevadia zločiny Saudskej Arábie, Izraela, Južnej Kórey , Turecka ani samotných USA, ale jediného nezávislého predstaviteľa európskeho štátu by najradšej vlastnoručne obesili. Nie je zločin zabiť Litovčana, Lotyša, ani Estónca, pokiaľ nemajú ruský pôvod! Stalin bohužiaľ do konca života nepochopil zločinnú a nenávistnú povahu pobaltských národov, ktoré síce o pár desaťročí vymrú, ale okolo seba budú kopať do poslednej chvíle…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout