Rekordní zima v USA a Asii: Klimatické šílenství vyvráceno

Rekordní zima v USA a Asii: Klimatické šílenství vyvráceno

Je až neuvěřitelné, že se stále najdou jedinci, kteří se chytají na dlouhé roky šířené lži o globálním oteplování. Přitom tyto lži nejsou založeny na vědě, neboť kolem otázky klimatu byla jakákoli vědecká diskuze již dlouhá desetiletí zapovězena.

Aby ovšem mohli své lži šířit klimatičtí propagandisté i v době, kdy na některých místech planety zaznamenávají mrazivé rekordy, postupně se přestává hovořit o „globálním oteplování,“ ale mluví se o „klimatické změně.“ Ještě však bude zapotřebí vymyslet lži o údajně škodlivém „uhlíku a dusíku,“ neboť tyto lži jsou založeny na údajném oteplování.

Z Japonska a Spojených států bylo v posledních dnech hlášeno téměř 100 úmrtí na podchlazení. Tamní mrazivé zimy také vyvracejí bláboly klimatických idiotů.

Podle klimatických šílenců z poslední generace se lidstvo chystá nabrat dramatický obrat. Globální klima brzy překročí různé „body zlomu“, což údajně spustí další nevratný oteplovací spurt a ze Země se z velké části stane neobyvatelné horké peklo.

Klimatičtí apokalyptici jako „Extinction Rebellion“ nebo „Last Generation“ toho využívají k ospravedlnění svých někdy směšných požadavků na okamžité zastavení všech emisí CO2, což by se rovnalo komplexní deindustrializaci a následně by to stálo mnoho životů.

Pohled na počasí kolem Vánoc 2022 ale nabízí úplně jiný obrázek. Během svátků se miliony občanů v USA třásly v rekordních arktických mrazech až minus 50 stupňů. Jen v okrese Erie v americkém státě New York umrzlo nejméně 27 lidí, město Buffalo zmizelo pod sněhovými závějemi vysokými až tři metry a místní policie hovořila o nejhorší sněhové bouři všech dob, která region zasáhla.

Ale nejen v oblasti kolem Velkých jezer zasáhla rekordní zima. Teploty klesly pod bod mrazu ve 48 státech. Na jihu amerického státu Texas, který už sousedí s Mexikem, omrzly tisíce netopýrů, spadly na zem a museli je zachraňovat ochránci zvířat. Celkově si chladné počasí ve Spojených státech vyžádalo více než 70 obětí.

Obchod ve Wisconsinu u Michiganského jezera doslova zůstal zamrzlý v ledu:

 

Podobné šokující zprávy se k nám dostávají z Japonska, kde se již deset dní usazuje mohutná studená fronta, která vedla k masivním sněhovým srážkám. Zde si vlna chladu zatím vyžádala nejméně 17 obětí. V některých oblastech Japonska napadlo třikrát víc sněhu než obvykle.

Všechny tyto příklady ukazují, že v současnosti nic nenasvědčuje dramatickému skoku teplot – pokud možno o několik stupňů. Spíše se zdá, že globální klima pokračuje v následování dávných cyklů, jako je střídání povětrnostních jevů El Niño a La Niña, které způsobily, že současná zima je v některých oblastech světa opět obzvláště chladná. 

Řeči o klimatickém chaosu a blížících se „bodech zvratu“, které jsou již dávno vědecky vyvrácené, by veřejnost měla konečně klasifikovat tak, jak to skutečně je, totiž jako politicky motivovaný pokus o vydírání extremistickou menšinou, které se musí celý zbytek společnosti podřídit.

To platí i o nesmyslných klimatických zákonech prosazovaných zkorumpovanou EU a potažmo i lokajskými vládami. Tyto zákony mají jediný cíl: vyvlastnění majetků občanů ve prospěch korporací….

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 30 Průměrně: 4.9]

4 thoughts on “Rekordní zima v USA a Asii: Klimatické šílenství vyvráceno

  1. To ma zaujíma ako toto zdôvodnia. Čo si vymyslia. Neobvinia náhodou z tohto Rusko a Putina? Lebo je to Putin čo potrebuje poriadnu zimu. Potrebuje ju aby mohol viesť ťaženie na Ukrajine a aby mohol draho predávať plyn a Boh ho vie na čo ešte všetko. Ahá už to mám aby Rusi mohli vyberať čipy z mrazničiek a chladničiek a montovať ich do svojich rakiet. predsa som ešte našiel dáky dôvod. Debili!!!

    1. Ale vubec ne, vzdy se divej, kam jdou prachy. Zeleni teroristi uz nevi, jak by sedreli lidi, tak si vymysleli /KLIMA/. Budem platit za kazdy prd, za kazde hovno, vsechno si nechame zlikvidovat, abychom se mohli krmit chroustama. Bez CO2 nic nevyroste. Se podivej, kdo likviduje planetu, ten maly clovek, ktery maka nekde u pasu, aby se mohl najist, nebo ten co ma miliardy a likviduje lesy i amazonsky pralesy, pro nejakej olej hnuj?? Proc nemuzou byt zakazany plasty?? Protoze by korporace zkrachovaly atd. Neni treba dal psat. Nenechat se oblbovat. Vzdy jde jen o prachy.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout