Šéfdiplomat EU Borrell: „Více než 17 stupňů v bytě je zločin proti hodnotám EU!“

Šéfdiplomat EU Borrell: „Více než 17 stupňů v bytě je zločin proti hodnotám EU!“

Všichni dobře víme, co jsou to hodnoty EU a tato další se k nim jen přiřazuje. Připomínám, že k tzv. „hodnotám“ EU patří mimo jiné jednotná názorová linie, propagace a podpora LGBTQI, multikultutralismu, islámu a s tím související muslimské invaze a výměny obyvatel, podpora rasistů z BLM, zavádění covidové totality, zákaz vlastní politiky dle přání většiny obyvatel dané země (přejí-li si něco jiného než EU), otevřená podpora nacismu (v němž má ostatně EU své kořeny) a nyní zde máme další hodnotu, kterou jsou studené příbytky Evropanů v rámci podpory bruselské ideologie.

Nedemokratická instituce, založená v zájmu nadnárodních korporací (které většinou ani nesídlí v Evropě), nám tedy diktuje, jaké hodnoty máme vyznávat jen proto, že jsme Evropané. Na druhou stranu musím přiznat, že většina Evropanů se zřejmě s těmito „pahodnotami“ nějak ztotožňuje, což ukazuje i samotné složení Evropského parlamentu.

Sankce proti Rusku, které by se měly nazývat spíš sankcemi protievropskými, energetická krize, inflace. Chladná zima je hned za rohem. Šéfdiplomat EU Josep Borrell (75) si ovšem myslí, že nyní je čas dokázat, že jsme ochotni zemřít za ideály liberální demokracie, jak zní současné synonymum pro korporátní fašismus.

Borrell  údajně označil teplotu v bytech  vyšší než 17 stupňů Celsia za zločin proti evropským hodnotám. Doslova prohlásil:

„Stojíme před volbou mezi svobodou a pohodlím. Hodně jsme mluvili o ochotě zemřít za ideály demokracie, teď je čas to dokázat.“

Tolik prohlášení nechvalně známého fanatického eurohujera. I když hovoří o demokracii, tak v pojetí EU nikdy o demokracii nejde, neboť tento spolek demokracii nenávidí. Vždy je tím myšlena jejich „liberální demokracie,“ která nenávidí pluralitu politickou i názorovou, což je ovšem základ demokracie skutečné, tedy té bez přívlastků.

Nicméně věřím, že se najdou i fanatičtí zastánci této instituce, kteří Borrellových pokynů uposlechnou a rádi se obětují. Než by si doma zatopili, raději si zakoupí další svetr, jak jim to před časem poradila jistá stoupenkyně zmíněné „liberální demokracie.“

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 11 Průměrně: 5]

9 thoughts on “Šéfdiplomat EU Borrell: „Více než 17 stupňů v bytě je zločin proti hodnotám EU!“

 1. Pod 20°C kúriť nebudem. Nech sa tento nacistický úchyl pojebká. Vždy som pohŕdal „ich“ európskymi „hodnotami“, ktoré nikdy neboli, nie sú a nebudú mojimi ! Zabudli ste pridať ešte jednu „ich hodnotu“, a to genocídu európskych národov jedovatými mňamkami „proti covidu“ ! Do pekla s nimi všetkým, už včera bolo neskoro ! Zem skutočne potrebuje očistu od takýchto hníd a ich prisluhovačov a podporovateľov !

 2. Jestli má ten chytrák dojem, že bychom měli kvůli jeho eurohodnotám zdechnout, má samozřejmě právo na názor. Ale chce-li ten názor opravdu prosadit, nechť jde příkladem a zdechne laskavě jako první. Třeba pak najde nějaké další podobně pošahané následovníky.

 3. Voľba medzi slobodou a pohodlím? To vôbec nemusíme.Stačí vystúpiť z tej skurvenej, fašistickej,skorumpovanej EÚ a robiť si vlastnú politiku.Pohodlie mám aj teraz,kúrim si na 22°C.

 4. Tohto katalánskeho ultrafanatika nemá kto zabiť. Veľká škoda, že Francisco Franco nebol voči Kataláncom a Baskom – odpornej untermenschskej hávedi, v prvom prípade separatistom, v druhom teroristom – ešte tvrdší.

 5. Další dementní zombík. Po 65 tohle má všecko pakovat do důchodu a nevykládat mladším, jak mají žít.
  Světem kroutí prachatí dementní dědci a babky a podle toho to vypadá.

 6. Vyměnit žárovky za úsporky
  Třídit papír, plast, sklo
  Snížit výkon vysavačů
  Vybijeme vaše nebezpečné chovy drůbeže, hovězího, kančíků v lese  Nosit plachtu na ksichtu i v lese
  Ostat doma, učit se a pracovat odtamtud
  Nahnání strachu, neléčení, jděte udělat Tečku, je to bezpečné
  Je inflace, může za to Puťa, plaťte a držte huby
  Nezvládáte, seznámíte se s Vránou,
  Přijdete o podnikání, nemovitosti
  Vezmem Vám hotovost, dáme sociální kredit a bezpodmíněný příjem
  Nejezte maso
  Jezte červy a kobylky
  Umělé maso, umělé mlíko
  Dostanete povinně pigáro!!!!! Kdo ne moc dobrovolně, ten je psychicky nemocný a nadrogujeme ho /viz Knada/

  Máme tábory FEMA, umožníme vám poznat blíže

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout