Německo: Podívejte se, jak policista v civilu brání ekoteroristy blokující dopravu před naštvanými občany (video)

Německo: Podívejte se, jak policista v civilu brání ekoteroristy blokující dopravu před naštvanými občany (video)

Nedávno jste si zde mohli přečíst o šíleném rozsudku německého soudu, který namísto odsouzení ekoteroristů, kteří již v Německu dokonce způsobili i smrt zraněné ženy, slovně zaútočil na řidiče, kterým se nechce hodiny čekat, až se klimatická lepidla, jak se nyní těmto ekoteroristům v Německu říká, odlepí od silnice a odejdou.

Soudce byl jasně na straně klimatických šílenců, kteří byli samozřejmě jako obvykle osvobozeni.

Jsou tedy zcela beztrestní, což samozřejmě mnoho lidí frustruje. Je jim povoleno beztrestně blokovat dopravu – včetně sanitek – a ničit umělecká díla v galeriích. Pokud je na ně podána žaloba, většinou vyváznou bez trestu nebo s mírnou pokutou, kterou zaplatí jejich bohatí mecenáši.

Nyní mám pro vás další zajímavé video, které ukazuje, jak naštvaný muž kopl do jednoho z ekoteroristů, přilepených k silnici. To, co se dělo dál, ovšem ukazuje, že policisté v civilu dokonce ekoteroristy hlídají, aby jim nikdo neublížil, namísto toho, aby tyto klimatické nálepky odlepili a zatkli…

Video v současné době způsobuje rozruch na Twitteru: Berlínský policista v civilu bije muže. Ten předtím kopl do klimatického lepidla.

Na nahrávkách veřejnoprávní televize „RBB“ je scéna popsána. Policista v civilu musel chránit samolepky před „stále agresivnějším hněvem občanů“. Na videu můžete vidět naštvaného muže, jak kope do jednoho z klimatických teroristů. Poté je policistou v civilu sražen na zem.

Na Twitteru video sdílí novinář „Spiegelu“ Thomas Heise. Ve svém příspěvku výslovně „oslavuje“ přístup policisty. Mnoho dalších uživatelů to vidí jinak. „Proč policie neodvede skutečné pachatele – ekoteroristy – z ulic?“ ptají se jiní.

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 13 Průměrně: 5]

4 thoughts on “Německo: Podívejte se, jak policista v civilu brání ekoteroristy blokující dopravu před naštvanými občany (video)

  1. Nemci sú už samozrejme príliš zbabelí /aspoň teda na bývalom Západe/ a majú príliš vygumované mozgy, aby sa týmto nebezpečným zločincom vzopreli . Preto svoju už dávnejšie spomínanú radu zopakujem hlavne pre tých, čo prípadne spozorujú na diaľnicu prilepených, mlieko vylievajúcich, obrazy či sochy ničiacich zločincov v ČR alebo SR : Nemajte najmenšie zábrany vytiahnuť nôž a do týchto fanatikov bodať, bodať, bodať! Prípadne môžete použiť aj strelnú zbraň, ak ju vlastníte, hoci aj nelegálne. V Nemecku či Anglicku by asi nebolo najlepšie sa do likvidácie ekoteroristov zapájať, hrozil by aj cudzincom trest basy natvrdo.

    1. stačí postriekať nejakým obranným sprejom, prípadne poliať vedrom dobre ľadovej vody, ono ich to nadšenie prejde…
      žiaľbohu, keď sa tá móda prenesie aj k nám, aj naši fízli dostanú nakázané, dávať na ten odpad pozor, aby im nik neublížil. A frustrovaný fízlik bude rád, keď si aspoň do niekoho bude môcť udrieť. Bolo by fajn, keď nabudúce niekto zaplatí životom na blokádu cesty, aby to bol nejaký mohamedán. Tí s nimi potom poradia, aj s fízlami, ich ochrancami.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout