Katar: Němci se chystají hrát s LGBTQ páskou na rukávu

Katar: Němci se chystají hrát s LGBTQ páskou na rukávu

Připomínám, že chalífát pod právem šaría Katar nařídil  velmi přísná pravidla pro nemuslimské fanoušky i hráče, která musí dodržovat po dobu konání dnes zahájeného šampionátu.

To platí například pro pití piva, které se bude moci podávat jen mimo areál mistrovství na předem určených místech a v předem stanovené omezené hodiny.  Každý fanoušek si však může dopřát maximálně 4 sklenice piva (v ceně v přepočtu za asi 400Kč za sklenici) za den.

Ovšem ještě přísněji se má přistupovat k případným projevům LGBTQ.  A to jak mezi fanoušky, tak mezi hráči. Ostatně, politika do sportu nepatří, tak proč ne.

Ovšem uvědomělý německý tým – a obzvlášť pak jeho kapitán – to vidí jinak a nehodlají se propagace LGBTQ vzdát ani tam, kde je nepřípustná. A to přesto, že se zavázali FIFA, že si v Kataru odpustí nejen duhové vlajky, ale i obligátní pásky, které vloni Němci použili při utkání s Maďarskem.

Možná víte, že také letadlo německého týmu je ve znamení „diverzity,“ ovšem s tímto letadlem si již v katarském chalífátu přistát netroufli. Zřejmě by si netroufli přijít ani v dámském oblečení, jak se nedávno předvedli ve své domovině. Ovšem duhové pásky si odpustit nehodlají.

Ve středu na úvodním utkání Německa proti Japonsku tak nebude kolem ruky kapitána DFB Manuela Neuera chybět duhové srdíčko na pásce, které jistě způsobí nemalý poprask.

Zda hodlá šířit LGBTQ propagandu celý klub nebo jen kapitán není zatím jasné. A je nakonec možné, že své rozhodnutí fotbalisté do středy přehodnotí.

Ať to dopadne jakkoli, tak ve středu se ukáže, jak dalece svá velkohubá prohlášení myslí vážně. A pokud třeba jen kapitán skutečně s duhou na pásce na hřiště vyrazí, pak bude zajímavé sledovat reakce nejen místních diváků.

Jisté je, že diplomatickou roztržku toto chování pravděpodobně způsobí, neboť podobné jednání bude považováno za urážku chalífátu a Katar to dá německé vládě patřičně „sežrat.“

Přinejmenším tak, že případné další žebrání o tamní plyn a ponížené klanění německého ministra hospodářství místním šejkům, bude Katar ignorovat.

Připomínám, že také tým USA se již pochlubil „vylepšením.“ Tradiční znak v barvách USA fotbalisté změnili na duhový LGBTQI znak. Ovšem ani u Američanů není jisté, že si při zápasech v Kataru v tomto dresu troufnou nastoupit.

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 10 Průměrně: 5]

7 thoughts on “Katar: Němci se chystají hrát s LGBTQ páskou na rukávu

  1. myslím, že to nebylo rozhodnutí kopálistů Německa, že jim tuhle pitomost někdo nařídil a jak známo tihle lidé mají rádi peníze za nic, tak do toho asi půjdou. Otázka je co by se stalo, kdyby nějaký chytřejší sportsmen odmítl tu pásku nasadit. Asi by nikam nejel.

  2. Už som spomínal,že v kádri „nemeckého“ mužstva je 8 moslimov /v mnohých ďalších mančaftoch už väčšina – Francúzsko, Švajčiarsko, všetky africké krajiny, pochopiteľne aj Irán a Saudská Arábia…/

    . Zrejme do bodky dodržiavajúcich pravidlá islamu. Budú nútení aj oni takto provokovať usporiadateľskú krajinu?

  3. Keby katarský emir vydal rozkaz „charitatívnym“ organizáciám na jeho výplatnej páske /prípadne všetkým moslimom v príslušných krajinách alebo aj na celom svete/ aby spustili vlnu masových útokov proti krajinám vedome provokujúcich homofašistickou propagandou na MS, rozhodne by som nebol proti!

  4. Na islámu mi několik věcí vadí, ale stejně tak se mi na něm několik věcí líbí. A toto je jedna z nich. Doufám, že si tam ti němečtí čutálisté ty odporné vlajky degenerace neprotlačí ani ve velikosti 1mm2.

  5. Připravte se homo peklo přichází k snídani dostanete na výběr jestli chcete vykouřit Bílýho nebo Černýho čuráka do prdele si budete muset dát povinně každý ráno butplug Každé pondělí a pátek budou muset všichni nosit dámské šaty a v neděli si všichni budou povinně holit nohy a zadky. Na což samozřejmě vláda zařídí kontroly takže po příchodu do práce se budete muset ohnout a ukázat že máte v čistě ohledem zadku butplug.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout