Kansas zakazuje televizní reklamy na mRNA covidové „vakcíny“

Kansas zakazuje televizní reklamy na mRNA covidové „vakcíny“

Před pár dny jsem náhodně narazila na reklamu, ve které Čtvrtníček propaguje další boostery genových injekcí. Pominu-li fakt, že se sám Čtvrtníček neskutečně ztrapnil, ale i to, že zřejmě podobná reklama nikoho neosloví, ale spíše znechutí, již samotná investice do takové reklamy je jen dalším dílkem zbytečného vysávání již tak napjatého státního rozpočtu.

Zřejmě šlo jen o „malou domů“ pro nějakého kamarádíčka Válka nebo jiného člena vlády. Čtvrtníčka ani netřeba komentovat, ostatně, herci byli vždy oddanými slouhy každého režimu, bez ohledu na to, kdo právě vládl. Čest výjimkám.

Ovšem například v americkém Kansasu by s podobnou reklamou rozhodně nepochodili. Tam totiž – podobně jako již dříve na Floridě – zkonstatovali, že takzvané „covid vakcíny“ nejsou ani účinné a ani bezpečné, takže se rozhodli podobná propagandistická dílka úplně zakázat…

Zdá se, že Kansas následuje Floridu ve svém doporučení proti vakcíně Covid-19. Vypadá to však, že Slunečnicový stát jde ještě dále než Slunečný stát. Kansaští zákonodárci zakázali televizní reklamu na vakcínu COVID-19. Reklamy tvrdí, že vakcína Covid-19 je bezpečná a účinná, ale zákonodárci Kansasu proti tomuto tvrzení protestují.

Rozhodnutí stáhnout reklamy přišlo během potvrzovacího slyšení Janet Stanekové, úřadující tajemnice Kansaského ministerstva zdravotnictví a ochrany životního prostředí (KDHE). Staneková potvrdila, že stát stahuje reklamu na vakcínu Covid a zdravotnické úřady vydávají „informovaný souhlas“ s očkováním.

„Jedna věc, kterou jsme udělali, byla kontrola reklamy – a televizní reklamu jsme pak zakázali,“ řekla Staneková. „Kontrolujeme všechny naše reklamy a zajišťujeme, aby všechny reklamy zmiňující očkování měly spojitost, a vyzýváme lidi, aby navštívili svého lékaře.“

Staneková byla pověřena senátorem státu Kansas Markem Steffenem, který poskytl rozhovor TrialSite News. Steffen je také lékař. Během slyšení Steffen poznamenal:

„Pokud jde o vakcínu COVID… mluvili jsme o tom, že KDHE v podstatě říká‚ že jsou bezpečné a účinné, zatímco sledujeme systém hlášení CDC-VAERS, podle něhož byly covid vakcíny spojeny s více než 20 000 úmrtími a více komplikacemi způsobenými těmito vakcínami než tomu bylo u všech ostatních vakcín dohromady.“

Přestože zprávy VAERS nejsou nutně spojeny s očkovacím programem, počet záznamů je mnohem vyšší než kdykoli předtím.

Staneková byla jmenována guvernérkou Kansasu Laurou Kellyovou v listopadu 2021 poté, co byl odvolán předchozí ministr zdravotnictví. Senátor Steffen prosazoval ivermektin jako léčbu Covidu a bojuje s federální vládou, která léčbu blokuje.

Steffen dělal se Stanekovou rozhovor pro veřejné školství v Kansasu. „Byli v této dočasné pozici, zatímco případy raketově stoupaly. Udělali jste něco, abyste lidem pomohli pochopit, jaké jsou jejich možnosti včasné léčby… vzdělávání, nějaká veřejná oznámení týkající se včasné léčby?“

Staneková uvedla, že postupovala podle pokynů Centra pro kontrolu nemocí (CDC) a Americké lékařské asociace (AMA). Steffenova odpověď byla:

„Souhlasíte s konceptem, že jednotlivec musí být obětován pro dobro společnosti? Stejně jako jste tak tvrdě tlačili na vakcíny? Věděli jste, že lidem bude ubližováno, věděli jste to, a přesto jsme o tom neslyšeli.“ Staneková řekla, že lidé by si měli přečíst publikace CDC o vakcínách a promluvit si se svými lékaři. Steffen již dříve obhajoval alternativní léčbu viru Covid-19. V tomto případě dal státní senátor svůj postoj jasně najevo.

Kansas a Florida jsou první státy USA, které chtějí chránit své obyvatelstvo před vakcínami COVID-19. Nepochybně budou brzy následovat oznámení některých dalších států.

 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 15 Průměrně: 5]

8 thoughts on “Kansas zakazuje televizní reklamy na mRNA covidové „vakcíny“

  1. hlavně nepřestavat očkovat stale je na světě moc lidi je potřeba naočkovat každeho Dobrosera, vitače migrantu, podporovatele Ukronácku, podporovatele EU a NATO naočkovat nejrychleji samozřejmě naočkovat všechny propagatory a uchylaky LGBT a Genderove ideologie proto ty reklamy na vakcíny bych zachoval zdegenerovane obyvatelstvo vede svět ke dnu ve všech směrech tak jejich Genocidu musime urychlit 😷💉☠ = 🤕🤒🥵🥶💀⚰🔥👹 a hlavně by to chtělo Brutalni Lockdowny a restrikce v zemich Indie, Afriky, Latinske Ameriky a Arabskych zemi

  2. Ano, Čtvrtníček se sám neskutečně ztrapnil, ale nejen to. Vzhledem k tomu, že je zapsán především jako komik, může to vypadat spíš tak, že si z diváků dělá bohapustou prdel, královsky zaplacenou. Vybrat právě Čtvrtníčka do reklamy na „očkování“ byl prostě majstrštyk…

  3. Hlavně, že Čtvrtníček je brán prostými lidmi jako ten dobrej, jako jeden z nás se selským zdravým rozumem a prostě je to vůbec správňák, kterej stojí proti zlému establishementu. Hádám, že to je kvůli České sodě, ale časy se, zdá se změnily.

  4. herci byli vzdy kkur…

    ve starem recku herci nesmeli volit ani se k volbam vyjadrovat. ja vidim ve 1/4nickovi toho sefa bazaru, takze kdyz bezi ta reklama, tak jen cekam kdy se objevi jeste Bublina. ales gute.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout