Jižní státy USA vysílají televizní reklamu, která upozorňuje na protibělošský rasismus Bidenovy vlády (video)

Jižní státy USA vysílají televizní reklamu, která upozorňuje na protibělošský rasismus Bidenovy vlády (video)

V USA se v posledních letech velmi silně prosazuje protibělošský rasismus. Projevuje se prakticky všude – od škol, kam jsou přednostně přijímáni barevní – a to bez ohledu na znalosti – přes zaměstnání zejména ve státním sektoru, ale i v rámci různých korporací, až po nemocnice, kde se v případě nedostatečné kapacity při léčbě upřednostňují barevní.

Tento protibělošský rasismus se již dostává do Evropy, v současné době je patrný ve Velké Británii a podporu našel i v EU. Nemluvě pak o OSN, kde v poslední době tepou jednu evropskou zemi za druhou za údajný rasismus proti nebílým. Ať je to jak chce, tak Afričanům, Arabům ani Číňanům nikdo multikulturalismus nevnucuje. Ten je vehementně vnucován jen Evropanům, přičemž jasným cílem této politiky je likvidace bílé rasy.

V jižních státech USA se ovšem rozhodli na tento rasismus, který je nyní nejvíce patrný právě ve Spojených státech, upozornit.

V televizi se tak objevila reklama, na kterou se můžete podívat ve videu níže. Upozorňuje na to, že ti, kdo se prohlašují za antirasisty, jsou ve skutečnosti rasisté. Reklama ukazuje, kde všude je bílý Američan s podporou Bidenovy vlády perzekuován a vyloučen jen na základě své rasy:

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 15 Průměrně: 5]

One thought on “Jižní státy USA vysílají televizní reklamu, která upozorňuje na protibělošský rasismus Bidenovy vlády (video)

  1. Ale trvalo to, nez se Americani zacali probouzet! Kolik set miliard dolaru stala a jeste bude stat ta “Affirmative action”, oficialni protezovani cernych na ukor bilych ve vsech sferach zivota! Neco jako VŘSR v Rusku.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout