Fauci odmítl na tiskové konferenci odpovídat na otázky o původu Covidu (video)

Fauci odmítl na tiskové konferenci odpovídat na otázky o původu Covidu (video)

Fauci se nedávno vzdal svého mandátu, který mu proto již brzy skončí, šlo tak zřejmě o jeho poslední veřejné vystoupení. Jenže ani tak by neměl tento realizátor covidového podvodu skončit na odpočinku v důchodu, ale podle všeho bude vláčen po soudech.  Za žalobami na Fauciho a jeho kumpány stojí především část republikánských politiků.

Právě díky tomu, že Sněmovnu reprezentantů nyní získali republikáni, by mělo mít vyšetřování Fauciho v příštím roce zelenou. Zřejmě i v souvislosti s tím, že se má v rámci uvedeného šetření objasnit i původ viru, vznesli nyní novináři příslušný dotaz směrem k Faucimu. Na tiskovce odpovědět odmítl, nicméně před soudem již zřejmě nebude mlčení možné…

Když se několik reportérů na tiskové konferenci v Bílém domě zeptalo Anthonyho Fauciho na původ Covid-19, vypukl chaos. Co chce „koronapapež“ skrýt před veřejností? Je co skrývat?

Existují otázky, které byste neměli pokládat Anthonymu Faucimu, pokud nechcete, aby byly tiskové konference zrušeny v důsledku chaosu. To zahrnuje také otázku k původu Covid-19. To se také stalo v úterý v tiskovém středisku Bílého domu, když několik novinářů požádalo o vysvětlení. Tisková mluvčí Bílého domu Karine Jean-Pierre se pak snažila diskusi potlačit, protože Fauci nechtěl odpovědět na kritické a důležité otázky.

„Máme tady proceduru, nevyzývám lidi, aby křičeli, a vy jste neuctivá ke svým kolegům a našim hostům,“ kárala novinářku. Nebude prý vyvolávat příslušné novináře, když vykřikují a navíc „doktor Fauci musí za pár minut odejít,“ řekla Jean-Pierre. „Má legitimní otázku, ptala se na původ covidu,“ odsekla reportérka Africa Today, protože otázku položila Diana Glebová z Daily Caller.

Místo toho Fauci odpověděl pouze na tři relativně triviální otázky a vyzval lidi, aby si vzali nové bivalentní přeočkování Covid-19. I když musí být informován, že nefungují lépe než ostatní injekce genu mRNA.

Jedním z důvodů, proč Fauci nechce odpovídat na otázky o původu Covid-19, je pravděpodobně skutečnost, že NIAID, kterou vede, předala finanční prostředky Alianci EcoHealth, která zkoumala koronaviry z netopýrů ve Wu-chanu. Šlo o výzkum „zisku funkce“, který je široce kontroverzní a zjevně zašel dále ve spolupráci s čínskou armádou. Je to důvod, proč se k tomu Fauci nechce vyjádřit?

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 15 Průměrně: 4.9]

2 thoughts on “Fauci odmítl na tiskové konferenci odpovídat na otázky o původu Covidu (video)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout