Velká Británie: Dvě ženy zemřely poté, co se k nim kvůli ekoteroristům, blokujícím dopravu, nedostala včas sanitka

Velká Británie: Dvě ženy zemřely poté, co se k nim kvůli ekoteroristům, blokujícím dopravu, nedostala včas sanitka

Bylo jen otázkou času, než na tyto blokády ze strany ekoteroristů, které zvrácený systém nazývá aktivisty, někdo doplatí životem. Již vícekrát se objevila informace o zpožděných sanitkách, které musí stát mnohdy s těžce nemocným pacientem v kolonách velmi dlouhou dobu.

Jindy pak může dojít k situaci, kdy se jednoduše sanitka k pacientům nedostane vůbec a ti pak umírají, neboť nedostanou ani tu nejzákladnější péči. A nejhorší na tom všem je, že tyto ekoteroristy nikdo nepotrestá nebo je trest jen symbolický. Vzhledem k tomu, že tyto podvratné organizace dostávají dotace nejen od státu, ale i od různých miliardářů, jsou prakticky nedotknutelné.

Jedna z obětí byla jmenována jako máma tří dětí Lisa Webberová ve svých 30 letech.
jedna z obětí, matka čtyř malých dětí

Zatímco dva ekoteroristé způsobili velké dopravní zácpy tím, že vylezli na most královny Alžběty II., dvě ženy přišly o život, protože nemohly být zachráněny včas.

Dva ekoteroristé z „Just Stop Oil“, kteří v pondělí ráno vylezli na dálniční most přes Temži poblíž Londýna, jsou obviněni z toho, že mají „krev na rukou“, hlásí „Sun“.

Zatímco v okolí byly zaznamenány silné dopravní zácpy, dvě motoristky přišly o život poté, co je srazilo auto. Řidič dodávky, který se jim snažil pomoci, utrpěl vážná poranění páteře a zlomenou nohu.

Ze svého nemocničního lůžka se zraněný 54letý muž snažil udržet svůj hněv na uzdě, když vysvětloval, že sanitky, uvízlé v zácpě způsobené dvěma muži, nemohly dorazit včas, aby zachránily oběti. „Protestující možná neměli v úmyslu nikomu ublížit, ale teď mají na rukou krev,“ řekl. On sám by také nebyl zraněný, protože pokud by byl provoz plynulý, tak by zřejmě nedošlo k nehodě a tudíž by nemusel zastavovat, aby ženám pomohl.

Ekologický protestující Morgan Trowland, na snímku, a další aktivista Marcus Decker byli obviněni z toho, že mají "krev na rukou".Marcus Decker seděl na mostě QEII, což mělo za následek dopravní chaos na M25 a okolních dálnicích

Na obrázku výše můžete vidět oba vrahy. Je velká šance, že nakonec nebudou potrestáni nebo vyváznou jen s velmi mírným trestem (například s pokutou).

Sanitkám trvalo více než 40 minut, než se k ženám dostaly. Ty mezitím zemřely. Podle všeho je pravděpodobné, že kdyby záchrana přijela včas, obě by měly šanci přežít. Navíc, nebýt zácpy, nic z uvedeného by se nestalo.

Jedna z žen byla údajně 40letá praktická lékařka která byla nucena opustit své auto po menší kolizi.

Druhá byla maminka čtyř dětí Lisa Webberová, které bylo kolem 30 let (viz obrázek výše).

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 10 Průměrně: 5]

One thought on “Velká Británie: Dvě ženy zemřely poté, co se k nim kvůli ekoteroristům, blokujícím dopravu, nedostala včas sanitka

  1. Zabiť anarchofašistického „aktivistu“ vedome ubližujúceho nevinným ľuďom napr. vyvolávaním dopravných zápch alebo zámerne páchajúceho škody /napr. vylievanie mlieka, ničenie obrazov v múzeách/ nie je zločin. Vyzývam všetkých čitateľov tejto stránky: ak v zahraničí natrafíte na bláznov prilepených k asfaltke, behajúcich po diaľnici a pod., jednoducho ich prejdite a hotovo.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout