V rakouském Burgenlandu jsou hranice zaplaveny odpadky, mezi nimi se najdou i odhozené pasy

V rakouském Burgenlandu jsou hranice zaplaveny odpadky, mezi nimi se najdou i odhozené pasy

Rakousko se již nijak netají tím, že stávající invaze předčí tu z roku 2015, jenže je zde jeden podstatný rozdíl. Zatímco tehdy nebylo v celé Evropě jiné téma, takže šlo i o hlavní téma všech médií, nyní se o tomto problému mlčí. A to skutečně v situaci, kdy se do Evropy žene rekordní záplava džihádistů, jejichž cílem je nejen podojit štědrý sociální systém, ale také islamizovat celý kontinent.

Podle regulí EU není možné deportovat ilegály, kteří přichází z některých konkrétních zemí. Soustředíme-li se pouze na ty mimoevropské, pak se jedná zejména o Afghánistán. Zde stačí, když Afghánec prohlásí, že se bojí Talibánu a nesmí být deportován. Přitom může jít v klidu o samotného člena Talibánu.

Jisté je, že 99% Afghánců chce žít v zemi se zavedeným právem šaría, což je i většina z těch, kteří dorazí do Evropy. Většině z nich navíc v samotném Afghánistánu nic nehrozí. Heterosexuální muž a oddaný muslim se nemá v zemi čeho bát. Žena, která je ochotna chodit venku v burce a být převážně zalezlá doma, také ne. Ostatně, všimněte si, že většina Afghánek po příchodu do Evropy chodí i nadále zahalená.

Donedávna bylo v EU výhodou vydávat se za Syřana. Každý Syřan dostal automaticky azyl a například v Německu po 5 letech i občanství. Nyní se tedy vyplatí se vydávat za Afghánce. To je pro ty poněkud opálenější jedince o něco jednodušší, než vydávat se za Ukrajince, což byl velký trend letos na jaře.

Většině těch, kdo přichází do Evropy, se tedy nevyplatí ukazovat svůj skutečný pas. Proto mnozí cizinci přichází bez pasu a se smyšlenou identitou. Tak zcela zřejmě konají také Turci, jak zjistili na rakouských hranicích…

Farmář z Lutzmannsburgu v okrese Oberpullendorf v Burgenlandu popsal ATV nepřijatelné podmínky na hranicích. Do země se každý den dostávají masy ilegálů z Orientu, Blízkého východu a Afriky a způsobují absolutní chaos. Odpadky prostě nechají v lese.

 

„Už nám to pomalu stačí,“ řekl farmář do kamery. Lidé v pohraničí den za dnem vidí, co se děje. Každodenně mohou vidět skupiny po asi 20 nebo 30 lidech, převážně jde o muže, zřídkakdy přichází se ženou nebo dítětem. Farmář má dojem, že jich je každým dnem víc a víc. Doslova muž řekl:

Říkám, co si myslím. Chovají se jako prasata. Odpadky jsou všude – od spodků, ponožek, spacáků, batohů, bot, bund, pasů, srbské čokolády, lahví od minerálek, prostě všechno tady vyhodí.

Na dotaz reportéra ATV , jak byly pasy nalezeny, farmář z Burgenlandu řekl, že na kraji silnice našel tři turecké pasy. Má podezření, že patřily pašerákům nebo žadatelům o azyl. Cestovní pasy se dají najít neustále, ať už klasické pasy nebo malé občanské průkazy, najdete je všude.

Zatčené migranty nejprve přebírala armáda, poté  byla nasazena policie. Farmář říká, že byl večer venku s traktorem a očekával, že každou chvíli vyjde z křoví skupina. Netrvalo dlouho a armáda zachytila skupinu 20 lidí, kteří byli během hodiny odvezeni. Doslova řekl:

Autobusové spojení kupodivu funguje lépe pro žadatele o azyl než pro místní. Protože do hodiny byli pryč. A nikdo nic neslyší ani nevidí. A čeho si také nevšimnete, většinou je vyvedou mimo obec, aby se obyvatelstvo netrápilo a ničeho si nevšimlo.

Na otázku, jaký je nejlepší politický přístup ke zlepšení situace obyvatel v příhraničním regionu, farmář odpověděl:

Zavřete hranice, hned! Lepší dnes než zítra.

To se ale podle pesimistického farmáře nedá předvídat, „protože rakouská politika – včetně většiny poslaneckých klubů – jako by spala. Vše se pouze zakrývá a ututlává.“

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 19 Průměrně: 5]

2 thoughts on “V rakouském Burgenlandu jsou hranice zaplaveny odpadky, mezi nimi se najdou i odhozené pasy

  1. Áno, je to ten Burgenland, z ktorého chce fašistický diktátor Orbán urobiť súčasť Veľkého Uhorska. A – podobne ako v prípade Vojvodiny – necháva zámerne hranice deravé ako rešeto…

  2. Kdyby se chtělo tak se hranice uzavřou a neprojde ani myš. Máme na to techniku…

    Jenže to se nechce, místo toho aby se například postavila zeď s Tureckem a poslali desítky lodí hlídat břehy tu utrácí celá evropa za ukrajince, kteří tu budou dělat jen bordel.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout