Rusko na dnešním zasedání vyzve OSN k vyšetření činnosti amerických biolaboratoří na Ukrajině

Rusko na dnešním zasedání vyzve OSN k vyšetření činnosti amerických biolaboratoří na Ukrajině

Již nedávno jsem zde zmínila, že nejen Rusko, ale i několik dalších zemí světa, vyzývá k prošetření nejen existence, kterou již ostatně přiznala Nulandová i Pentagon, ale také činnosti biolaboratoří na území Ukrajiny. Právě dnes by mělo být toto téma na programu debaty RB OSN.

Rusko bude dnes, tedy 27. října, na zasedání Rady bezpečnosti OSN  požadovat vyšetřování amerických biolaboratoří na Ukrajině.

Podle návrhu, který viděla TASS, Rusko požádá Radu bezpečnosti OSN, aby zřídila komisi složenou ze všech členů Rady bezpečnosti, aby prozkoumala obvinění obsažená ve stížnosti Ruské federace na Spojené státy a Ukrajinu ohledně dodržování závazků z Úmluvy o biologických zbraních v souvislosti s činností biologických laboratoří na území Ukrajiny a aby předložila zprávu do 30. listopadu 2022.

V červnu Pentagon ve „Faktu o snahách o snížení hrozeb ZHN s Ukrajinou, Ruskem a dalšími zeměmi bývalého Sovětského svazu“ uznal, že za posledních 20 let USA „otevřely 46 civilních laboratoří a zdravotních středisek na Ukrajině za účelem mírového programu.“

„Ukrajina nemá žádné programy biologických, jaderných nebo chemických zbraní,“ uvedl Pentagon.

V květnu ruské ministerstvo obrany tvrdilo, že se američtí demokraté spojili s farmaceutickými společnostmi a nadacemi vedenými Georgem Sorosem a Billem Gatesem, aby provedli biovýzkum na Ukrajině a použili projekt k získání dalších finančních prostředků na volby.

Americká vláda stanovila cestu k financování vojenského biovýzkumu přímo z federálního rozpočtu, ale podle generálporučíka Igora Kirillova také využila vládních záruk k získání finančních prostředků od neziskovek kontrolovaných vedením Demokratické strany.

Mezi tyto organizace patří Nadace Billa a Melindy Gatesových, Clintonova nadace, Open Society and Investment Funds George Sorose, Rockefellerova nadace, EcoHealth Alliance a Rosemont Seneca Partners Huntera Bidena.

Právě v notebooku Huntera Bidena by mělo být nalezeno mnoho kompromitujících informací. Je všeobecně známo, že byl přes firmu Metabiota i on sám v aktivitách biolaboratoří zainteresován. Výsledky vyšetřování stran materiálů z notebooku již byly předány americkému Kongresu k prošetření, jak jste si před pár dny mohli přečíst zde.

Nyní je tedy skutečně nadmíru důležité jak dopadnou americké volby do Kongresu. Pokud by po nich ovládli Kongres republikáni, došlo by k procesu a na světlo světa by se dostaly i tyto informace z notebooku Huntera Bidena, které se týkají ukrajinských biolaboratoří. Pokud vyhraje Demokratická strana, vše se zřejmě zamete pod koberec.

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 9 Průměrně: 4.6]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout