Portugalka uzavřela fingovaný sňatek s Maročanem, ten ji zavraždil a rozčtvrtil

Portugalka uzavřela fingovaný sňatek s Maročanem, ten ji zavraždil a rozčtvrtil

Na tento případ upozorňuji zejména proto, že poukazuje na způsob, jakým se do Evropy dostávají možná i statisíce Arabů. A to zcela legálně, bez toho, aby jim hrozila deportace. V některých zemích jde dokonce o způsob jak urychleně získat občanství.

Jde samozřejmě o fingované sňatky s Evropankami, které jsou oslovovány arabskou mafií. Jistá Portugalka však neměla z fingovaného sňatku patřičný profit, naopak, stál ji život.

Podle informací belgických novinářů ženu zavraždil a rozčtvrtil Maročan. 40letáPortugalka, která byla nalezena rozčtvrcená 19. září za opuštěným supermarketem v Mont-Saint-Martin, byla obětí mnoha násilných činů a zneužívání ze strany svého partnera.

Několikrát dokonce podala stížnost na policii v Athusu v Belgii, kde dlouho bydlela, než se přestěhovala do Diekirchu v Lucembursku.

Její společník je proto podle místních médií v současné době hledán a je dokonce předmětem evropského zatykače.

Několik portugalských novinářů bylo vysláno do regionu, aby případ podrobněji sledovali. Po několika svědectvích shromážděných v okolí zjistili, že úřady sledovaly další vodítko, a to „pasovou mafii“, nebezpečný obchod, který již byl dobře známý v portugalsky mluvící komunitě velkovévodství.

Diana Santosová se podle portugalského deníku Correio da Manhã provdala za muže marocké národnosti, který přijel do Portugalska loni v létě. Podle všeho to byl domluvený sňatek. Své rodině 40letá žena údajně představila Saida jako svého přítele, ale přiznala se, že si vezme jiného muže, také Maročana, výměnou za peníze. To nakonec stálo 40letou Portugalku život. Její brutální vraždu policie také údajně vyšetřuje jako součást vyšetřování „pasové mafie“.

Zločinecké sítě za cenu velkých částek peněz přivádějí arabské občany do Evropy a slibují jim získání takového občanství, které jim umožní být v schengenském prostoru svobodní. Diana údajně s fingovaným sňatkem souhlasila, ale sama se ve skutečnosti chtěla vrátit k Joãovi, jejímu portugalskému expříteli, se kterým přišla žít do Lucemburska. S tím zřejmě nesouhlasil „nový manžel,“ se kterým uzavřela fingovaný sňatek. Dianu zavraždil a její rozčtvrcené tělo pohodil za supermarketem.

Ponechal tělo na místě, kde bylo snadno nalezeno (viz titulek). To mohlo být i „signálem“ pro další ženy, které by chtěly opustit své manžely po dohodnutém sňatku.

.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 10 Průměrně: 5]

3 thoughts on “Portugalka uzavřela fingovaný sňatek s Maročanem, ten ji zavraždil a rozčtvrtil

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout