Nizozemská farmářka varuje před nedostatkem potravin, vláda zakazuje pěstovat i základní plodiny

Nizozemská farmářka varuje před nedostatkem potravin, vláda zakazuje pěstovat i základní plodiny

Jak již víte, tak v Nizozemsku se má konfiskovat 30% farem. Ty mají být zcela vyvlastněny a budou majetkem státu, který si s nimi může dělat co se mu zlíbí. Zatím jsou již signály o tom, že na místě prvních vyvlastněných farem mají vyrůst domy pro žadatele o azyl, což je plně v rozporu s tvrzením vlády, která tvrdí, že chce rušením farem bojovat proti uhlíku a dusíku.

Pomineme-li fakt, že uhlík a dusík jsou jen výmluvou pro hlupáky, kteří věří teorii globálního oteplování založené na nadměrné produkci těchto prvků, pak výstavba azylových domů (včetně veškeré infrastruktury), jejichž osazenstvo bude svojí přítomností CO2 produkovat i nadále, tuto výmluvu vlády zcela popírá.

Podle informací se mají rušit zejména farmy, kde jsou chovy zvířat, zatímco ostatní farmy – s rostlinnou produkcí – mají mít jen jistá omezení. Jenže nyní se ukazuje, že tato omezení mají za cíl zlikvidovat i zbytek zemědělské produkce, jak uvádí jedna z farmářek, zabývající se pěstováním různých zemědělských plodin.

Farmářka Jolanda Nooijenová minulý týden zveřejnila na internetu „toxický vlog“, který se následně stal virálním. Ve videu, které bylo zhlédnuto více než milionkrát, Nooijenová říká, že od 1. října příštího roku může poslat všechny své zaměstnance domů. Důvod: v ten den by měla být většina plodin mimo zemi.

„Kdo to vymýšlí? Kdo to vymyslel?“ diví se překvapeně. „Kdo vytvořil ten seznam? Kdo v Haagu vymýšlí všechny ty lži? Ani brambory nesmíme pěstovat.“

„Problémy budou od 1. října příštího roku opravdu velké,“ varuje Nooijenová. „1. října příštího roku prostě nebude jídlo. Můj bože.“

„Chtějí, abychom 1. října přestali pěstovat. Pokud 1. října nepřestaneme pěstovat, dostaneme pokutu,“ vysvětluje farmářova manželka v novém vlogu. „Takže půdu sice stále můžeme kultivovat, ale příští rok se budeme muset vypořádat s hubenou politikou holandské vlády. Následující rok bude velkým problémem.“

„Za tři roky budeme mít obrovský problém,,“ říká Nooijenová.

Nikdo z Haagu na její výtky nereagoval, kromě Caroline van der Plas, která sdílela její první vlog na Twitteru. Zahradnice se obrací na vládu: „Pokud  do čtvrtka neodpovíte na mé e-maily, zprávy a pozvánky a nikdo za mnou nepřijede, přijedu ve čtvrtek ve 14 hodin do Haagu. Jen  nezaručuji, že přijedu sama.“

„Zvu všechny tady v Nizozemsku, kteří chtějí jíst holandské jídlo, aby šli ve čtvrtek se mnou,“ říká Nooijenová. „Zvu své kolegy Holanďany, aby se mnou šli do Haagu a zeptali se: Jaký máte program? Co to děláte?“

„Myslím, že za ten nepořádek v Haagu bychom se měli zodpovídat my, Holanďané. Něco se stane,“ prohlásila.

Jak tedy sami vidíte, tak zde se cíleně tlačí na to, aby byl v Evropě hlad. Připomínám, že Nizozemsko je zemědělská země, druhý největší  vývozce zemědělských produktů na světě.

Zatímco v Nizozemsku je likvidováno zemědělství – tedy opora celé ekonomiky, tak v Německu je likvidován průmysl – opět jde o oporu společnosti. K tomu směřujeme díky velmi vysokým cenám energií také u nás, neboť i my jsme zemí průmyslovou.

Je snad náhoda, že se ve všech evropských zemích útočí na jejich páteř? To samozřejmě celou krizi ještě více prohloubí. Nyní již snad každému musí dojít, že zde se koná na „objednávku.“

Není snad náhoda, že nejen na posledním srazu WEF byli z různých evropských zemí buď ministři hospodářství nebo zemědělství, případně životního prostředí. Od nás – coby průmyslové země – tam byl Síkela (ještě před ním Havlíček).

A Nizozemsko mívá na WEF velmi vysokou účast – včetně účasti nejen premiéra a několika důležitých ministrů, ale také královny. Likvidace průmyslu a zemědělství a inflace vedoucí k hyperinflaci jsou plně v souladu s plány WEF a Agendy 2030. Myslíte, že jde o náhodu??

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 50 Průměrně: 4.9]

2 thoughts on “Nizozemská farmářka varuje před nedostatkem potravin, vláda zakazuje pěstovat i základní plodiny

  1. Známe to už pohádky o Smolíčku Pacholíčkovi. Nejdříve jen pár prstíčků strčíme a posléze celou ruku.

    Utahování šroubů a tam, kde opravdu chceme dosáhnout něčeho nepopulárního, tam napaříme pokuty, lidi se leknou a podvolí se.

  2. Aspoň vidíte, jak si kapitalisté myslí, že jsou pevně v sedle. Ale přeceńování jejich moci všemi „angažovanými“ žurnalisty je skandální. Ještě jsem nikdy v historii neviděl, že by občané poslouchali vlády. Jedině je budou poslouchat jejich represivní složky které si platí. Ale na to, aby se něco zásadně změnilo si musí všichni počkat až se zevnitř rozloží „zaoceánská říše “ světového zla !

    Jarda Vyhlídka

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout