Merkelová dostává další ocenění za výměnu obyvatel Evropy – tentokrát od UNHCR – organizace OSN pro uprchlíky

Merkelová dostává další ocenění za výměnu obyvatel Evropy – tentokrát od UNHCR – organizace OSN pro uprchlíky

Wir schaffen das. Věta, kterou zná celý svět. Věta, která znamenala nekonečné pozvání, které platí i po odchodu Merkelové z politiky. Nová německá vláda je totiž ještě více vítací než vláda Merkelové. Německo se stalo obrovským lákadlem pro miliony muslimů z celého světa.

Německo směřuje – podobně jako několik dalších zemí – stále rychleji vstříc budoucímu chalífátu. V některých oblastech již najdete ve školách víc muslimů než Němců. To se týká zejména Severního Porýní – Vestfálska (NRW), kterému se mezi Němci přezdívá „NRW chalífát.

Jak můžeme nyní vidět i my v přímém přenosu, tak invazní toky do Německa jsou nekonečné a je jen otázkou času, než se začne přeplněné Německo o své obohacení dělit i se sousedy. A za vše, co se děje, můžeme mimo jiné poděkovat i údajně nejoblíbenější světové političce Merkelové…

Bývalá německá kancléřka Angela Merkelová (CDU) bude poctěna letošní Cenou organizace OSN pro uprchlíky – UNHCR.

„Tím, že se Angela Merkelová zavázala k ochraně a možnosti nového začátku pro tak velký počet uprchlíků, prokázala velkou morální a politickou odvahu,“ řekl vysoký komisař OSN pro uprchlíky Filippo Grandi.

„Merkelová byla skutečným vůdcem, který apeloval na naše společné lidství a stál pevně proti těm, kteří se dovolávali strachu a diskriminace,“ pokračoval Grandi. „Pod jejím vedením přijalo Německo na vrcholu syrské krize v letech 2015 a 2016 více než 1,2 milionu uprchlíků a žadatelů o azyl, kterým hrozilo násilí a pronásledování,“ prohlásil.

„Vyzvala své spoluobčany, aby odmítli rozdělující nacionalismus a místo toho byli sebevědomí a svobodní, humánní a kosmopolitní. Merkelová byla také hnací silou kolektivního úsilí Německa přijmout uprchlíky a pomoci jim integrovat se do společnosti prostřednictvím programů vzdělávání, odborné přípravy a trhu práce.“

Tolik Filippo Grandi, vysoký komisař OSN pro uprchlíky.

K jeho slovům je třeba dodat, že zatímco před rokem 2015 byla hromadná znásilnění vzácností, dnes dojde v Německu denně ke dvěma případům těchto činů, které jsou typické právě pro hosty Merkelové.

Při zkoumání původu pachatelů trestné činnosti přišla AfD na to, že zdaleka nejčastější křestní jméno pachatele je Mohamed, následovaný Alim a Ahmedem.

V Berlíně již pro jistotu zakázali jakékoli vedení statistik kriminality, které by byť jen napověděly původ pachatele. Asi ví proč.

O Merkelové se jistě bude v budoucnu hodně psát a nejspíš se dostane i do učebnic. Bude tam uváděna jako jedna z těch, kdo se nejvíce zasloužili o výměnu evropských obyvatel a přeměně Německa v součást nové Osmanské říše…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 10 Průměrně: 5]

4 thoughts on “Merkelová dostává další ocenění za výměnu obyvatel Evropy – tentokrát od UNHCR – organizace OSN pro uprchlíky

  1. Ani Honecker a Stasi nespáchali na Východných Nemcoch toľko ťažkých zločinov ako Merkelová /a vlastne všetci kancelári v ére zjednotenia a naplnenia Hitlerových plánov o nadvláde nad Európou/ ,mimovládky a EÚ na stále ubúdajúcich Nemcoch v celej krajine…

  2. vesmír a jeho nekonečná laskavost se s tou sviní Merkelovou jednou vypořádá, o tohle se nikdo nemusí bát. Historie ji bude jednou ve svých učebnicích nazývat zkázou Evropy a uplaceným bezcharakterního zrádcem celé Evropy. Bohužel kancléř Helmut Kohl ji naletěl na její “ krásná “ slovíčka o prosperitě budoucí Evropy, ale on už ví že udělal strašnou chybu.

    1. Kohl – podobne ako Thatcherová – nebol žiaden veľký štátnik,ale fašistický netvor, ktorý najmä pred zjednotením krajiny kruto potláčal akýkoľvek odpor voči umiestňovaniu a výrobe zbraní, nezamestnanosti, chudobe, Reaganovým zločinom, snahám o dobré vzťahy s Východnou Európou a podobne. Tak ako celá západná Európa sa zachránilo aj Západné Nemecko / v týchto dňoch prosperita definitívne končí/ len pripojením a vycucaním NDR a neskôr aj ZSSR a jeho spojencov. A zničením NDR, Juhoslávie a ZSSR dosiahol Kohl aj ďalší cieľ,a to HItlerov: zjednotená Európa pod neobmedzenou nadvládou Nemecka. Veľká škoda, že sa ho nikto nikdy nepokúsil zabiť.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout