Francie: Nepodmíněný trest za vniknutí do sídla pašerácké neziskovky

Francie: Nepodmíněný trest za vniknutí do sídla pašerácké neziskovky

Jaký je rozdíl mezi neoficiálními pašeráky, kteří jsou po přistižení při činu souzeni a pašeráckou vysoce ziskovou neziskovkou, která vykonává tutéž podvratnou činnost? Rozdíl je právě ona beztrestnost a možná i to, že neziskovky mají o něco vyšší příjmy. Mimo peněz, o které se podle všeho dělí s ilegálními pašeráky, dostávají dotace ve svých domovských zemích i z EU.

Činnost je ovšem totožná, s tím rozdílem, že pašeráci z neziskovek se nemusí obávat soudu či vězení, ale ani podmínky. Naopak, tito pašeráci, díky nimž již došlo v různých zemích Evropy k mnoha znásilněním, vraždám, loupežím i teroristickým útokům, ale i k demografickým změnám, jsou systémem podporováni.

Nejinak je tomu v nejvíce islamizované západoevropské zemi – ve Francii. Donedávna tam jako hlavní odpor fungovalo sdružení identitářů – Generation Identitaire. Ti se zabývali jak ochranou hranic, tak protesty proti politice otevřených hranic. Zatímco pašerácké neziskovky přivážející do země zločince z celé Afriky jsou systémem podporovány, tak identitáři, kteří tomu chtějí zabránit, byli perzekuováni a později zakázáni.

K zákazu identitářů došlo brzy poté, co před 2 lety hlídali španělsko-francouzské hranice před nezvanými vetřelci. V případě, že některého přistihli, zavolali policii, tedy nesnažili se vzít spravedlnost do vlastních rukou, neboť věděli, že by to byla voda na mlýn pro systém, který se je již dlouho chystal zakázat.

Ovšem ani to nepomohlo a v rámci plošného zákazu těchto organizací po celé Evropě byli zrušeni i francouzští identitáři. Jednou ze záminek byl i čin, který nyní dostal některé z nich do vězení…

Dva členové  skupiny Generation Identitaire byli ve čtvrtek odsouzeni k nepodmíněným trestům odnětí svobody na jeden rok a šest měsíců za účast v komandu v sídle neziskovky SOS Méditerranée v Marseille, která pomáhala migrantům, v roce 2018.

Všichni ostatní obžalovaní, celkem 21, kteří se podíleli na operaci, která traumatizovala sedm přítomných humanitárních pracovníků, dostali podmíněné tresty odnětí svobody. Hnutí Generation Identitaire bylo rozpuštěno v březnu 2021 vládou.

Tolik zpráva z francouzského tisku. Při akci identitáři v kancelářích nic nezničili, nikoho fyzicky nenapadli a nic neukradli. Z okna jen vyvěsili transparent (viz titulek) a vykřikovali hesla proti pašování teroristů a zločinců do země.

V porovnání s tím, že ze skupiny 4 Alžířanů, kteří se podíleli na nedávné vraždě 12leté Loly bude souzena jen jedna žena (a to ještě jako údajně psychicky nemocná) a ve světle nedávného osvobozujícího rozsudku nad muslimem, který zavraždil starší Židovku a vyhodil ji z okna (údajně nenesl za svůj čin zodpovědnost) jde v případě tohoto rozsudku o další ukázku zpolitizované evropské justice.

Vyvěšení transparentu z kanceláří sídla pašerácké neziskovky je tedy horší trestný čin než vražda.

Připomínám, že SOS Mediteranee je neziskovka původně založená Lékaři bez hranic, tedy organizací, kterou sponzoruje i mnoho Evropanů…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 8 Průměrně: 5]

One thought on “Francie: Nepodmíněný trest za vniknutí do sídla pašerácké neziskovky

  1. Nezabúdajme: v tzv. Eurábii nebudú žiadne „neziskovky“ /na Slovensku známejšie ako „mimovládky“/ existovať! Tak ako neexistujú v Saudskej Arábii ,ktorá bude celkom určite už koncom tohto desaťročia neobmedzeným a nespochybniteľným pánom väčšiny sveta. Pripúšťam, že až po krutých bojoch s globalistami. Ak sa napr. Sorosom platené mafie postavia kdekoľvek v Európe na odpor, budú bezpochyby postrieľané ako prašivé psy…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout