EU chce dále regulovat mateřské mléko, sperma, vajíčka a krev

EU chce dále regulovat mateřské mléko, sperma, vajíčka a krev

EU se snaží převzít rozhodovací pravomoci nad vším – postupně tak odebírá pravomoci národním státům, abychom jednoho dne zjistili, že žijeme v jednom superstátě, ovládaném nikým nevolenými byrokraty v Evropské komisi. Ti sami jsou pak ovládáni korporacemi, v jejichž zájmu jsou schvalovány i všechny zákony, normy a regulace.

Co asi stojí za tím, že chce regulovat i lidskou krev, sperma, mateřské mléko a vajíčka?

Evropská komise již zveřejnila návrh nařízení o látkách lidského původu.

Christine Anderson, mluvčí pro záležitosti žen za AfD v Evropském parlamentu, to říká jasně:

Řečeno tak, aby technokrati EU rozuměli: Mateřské mléko je produkt, který je konzumován téměř výhradně v blízkosti místa, kde se vyrábí, jedním nebo maximálně dvěma malými dětmi. Ledaže by existoval přeshraniční trh s lidským mateřským mlékem, který chce EU legalizovat. Nic z toho jsem však nezaznamenala. Nebo mají představitelé EU na mysli postavení pašeráků mateřského mléka do stejných řad jako pašeráků benzínu, alkoholu, tabáku a zbraní?

Toto nařízení o mateřském mléce je příkladem toho, jak EU zasahuje do těch nejsoukromějších detailů. Když ale dojde na skutečné problémy, za které může ona, zcela selhává. Ekonomický úpadek, špatná energetická politika a euroinflace jsou zmíněny jen okrajově.

Jako zkušená matka a politička z celého srdce odmítám Evropskou komisi, která si klade za cíl přeshraniční výměnu mateřského mléka a „zavádění politik připravených na digitalizaci“ v této oblasti.

EU, která inklinuje ke všemu a vše označuje čárovým a QR kódem, chce všechno měřit, kontrolovat a regulovat, si zaslouží odpor všech odpovědných občanů.

V každém případě jsem se rozhodla: Za svobodu, za demokracii a za základní práva!

Tolik reakce známé německé rebelky. Mohli bychom se ptát, co za touto regulací stojí, ale jistě nic bohulibého. Ostatně, EU nám opakovaně ukazuje, že zde není pro dobro Evropanů, ale naopak, proti nim…

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 35 Průměrně: 4.9]

4 thoughts on “EU chce dále regulovat mateřské mléko, sperma, vajíčka a krev

 1. přijde den kdy nam lidem budou povinně brat lidske organy ale to ještě je kus cesty zaleži na lidech co si všechno nechame libit před nedavnem nas povinně dusili 😷 2 roky větši čast lidi se nechala radši i napichat 💉☠ ted tu máme propagandu války s Ruskem přiště nas asi čeka opiči neštovice a dalši šikana a vakcínky 💉☠ aspon bude imunita když v zimě budou lide mrznout vakcínky pomohou rovnou do hrobu ⚰ až bude nastolen Velky Reset vaše tělo jejich volba to si zapamatujte vaše tělo jejich volba

 2. Tak film Ostrov jasně ukazuje, co se zamýšlí.
  Jinak nějak matně si pamatuji, že mateřské mléko bylo lukrativní zboží i ve filmu Šílený Max.

 3. Patent na CRISPER drzi jista zidovska neziskovka. Ziskala tak prava na editaci genomu. Stalo se tak v USA za pomoci soudniho sporu s podivnymi dukazy.

  Nicmene rozhodnti soudu je pravomocne.
  Nyni je potreba na tuto licenci monetizovat. Napriklad pomoci poplatku za umele oplodneni. BTW: vsimli jste si jak poklesla porodnost po vakcinach? a to jsou jen prvniverze. Prijde vice vakcin zamerene na utlumeni prirozene porodnosti.
  Pak se bussines s umelym oplodnenim teprve rozjede. 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout