Američtí Demokraté dostávají nářez od vlastních voličů za jejich válečné štváčství (video)

Američtí Demokraté dostávají nářez od vlastních voličů za jejich válečné štváčství (video)

Takzvané „progresivistické“ strany jsou přesně ty, které podporují politiku, jakou navenek prezentují američtí Demokraté. Jde tedy o opak konzervatismu.

V USA (ale i v Evropě) jde o strany, které podporují LGBTQI, BLM, potraty až do porodu, neomezenou migraci, islám nebo nepodmíněný příjem. Jsou pro legalizaci drog a cenzuru jiných než jejich „správných“ názorů. Plně podporují zelenou politiku a klimaalarmismus.

To vše je typické pro tzv. „liberály“ či „progresivce“ jak v Evropě, tak v USA.

A jejich voliči vše výše uvedené sami plně akceptují a podporují. Mimo uvedeného však američtí Demokraté podporovali i omezení přístupu ke zbraním a jistý pacifismus. Jenže právě na tomto poli nyní nejen američtí, ale i evropští progresivisté jednají zcela proti tomu co hlásají.

Co totiž mnoho voličů Demokratů nedokáže „vydýchat,“ je  podněcování a neustálá eskalace konfliktu na Ukrajině nezřízenými dodávkami zbraní, namísto snahy o jeho uklidnění. Ostatně, v tom si mohou podat ruce s válečnými štváči v Evropě.

Více je to patrné v USA, kde nyní před volbami dostávají Demokraté jednu ránu za druhou. Poté, co odstoupila jedna z předních Demokratek, která mimo jiné prohlásila, že Demokraté jsou jen bandou válečných štváčů, dostala „kapky“ od svých voličů další demokratická politička, která je známa svými jinak velmi radikálními názory na úrovni ultralevice, což ovšem jejím voličům imponovalo. A výhodou je v dnešních USA i fakt, že není bílá.

Vycházející hvězda Demokratické strany Alexandria Ocasio-Cortez (viz titulek) byla slovně napadena během shromáždění v New Yorku a obviněna z toho, že je válečným štváčem.

Jako nebělošská relativně mladá žena se správnými politicky korektními názory dokázala ve Spojených státech Alexandria Ocasio-Cortezová udělat zářnou politickou kariéru.

Ve věku 29 let, v roce 2019 se stala nejmladší ženou, která kdy byla zvolena do Kongresu, a často byla citována jako možná budoucí prezidentská kandidátka.

Nyní je však Alexandria Ocasio-Cortezová obviňována svými vlastními voliči, že zradila své údajné radikální ultralevicové ideály a stala se součástí establishmentu.

Během setkání s voliči v New Yorku se jen málo z nich rozhodlo přijít a položit Alexandrii Ocasio-Cortezové otázky. Několik z nich se rozhodlo nyní 32leté levicové političce vynadat.

„Na ničem z toho nezáleží, pokud dojde k jaderné válce. Hlasovali jste pro zaslání zbraní na Ukrajinu,“ křičel jeden muž.

Poznamenal, že Ocasio-Cortezová se profilovala jako pacifista, když kandidovala ve volbách.

“ Ale teď jste hlasovali pro zahájení této války na Ukrajině. Hlasujete pro zahájení jaderné války s Ruskem a Čínou.“

Muž měl na mysli slova bývalé prezidentské kandidátky Tulsi Gabbardové, která onehdy oznámila, že opouští Demokraty, protože se stali stranou „válečných štváčů“ a protibělošských rasistů.

Další člen publika pak pokračoval:

„Jste zbabělec. Tvrdíte, že jste progresivní socialista? Proč nejste proti válce? Proč posíláte zbraně nacistům na Ukrajinu? Tulsi Gabbardová prokázala odvahu, zatímco vy jste projevila zbabělost. Věřil jsem ve vás a vy jste se stala vším, proti čemu jste tvrdila, že chcete bojovat. Vy jste establishment,“ řekl muž. Také se jí opakovaně ptal, proč nechtějí zabránit nukleární válce.

Alexandria Ocasio-Cortez vysvětlila, že nebude odpovídat na mužovy otázky, protože byl „hrubý“.

Podle všeho se tedy zdá, že nadcházející volby Demokraté značně „projedou“. Část jejich voličů to raději hodí republikánům nebo volit nepůjdou vůbec.

Připomínám, že prohra demokratů je velmi důležitá mimo jiné i proto, že republikáni slíbili, že v případě výhry budou tlačit na vyšetřování stran covidového podvodu. Nadcházející volby do Kongresu a Senátu jsou tedy důležité nejen pro USA, ale i pro evropské kolonie…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 15 Průměrně: 4.9]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout