Slyšení v EP: Nejvyšší manažerka společnosti AstraZeneca v reakci na kontroverzní otázky koktá (video)

Slyšení v EP: Nejvyšší manažerka společnosti AstraZeneca v reakci na kontroverzní otázky koktá (video)

Jak již víte, tak nedávno proběhlo v EP slyšené, jehož se účastnili nejvyšší zástupci firem, které lidem – mnohdy za pomoci výhružek vlád a diskriminace odpůrců – aplikovaly experimentální genové látky. Jednou z nejhorších  – s největším počtem vedlejších účinků – byla také AstraZeneca.

Podívejte se na nekompetentnost a totální neschopnost obhájit zvrácené vnucování pro mnohé – zejména mladé – lidi škodlivých přípravků.

Europoslankyně za německou AfD Christine Andersonová se zástupkyně firmy zeptala na „účinnost“ přípravků, poukázala na lži AstraZeneky i dalších firem, přičemž v jejím dotazování ji podpořili i další europoslanci z jiných zemí.

Když se top manažerka AstraZeneca pokusila dotaz okecat nicneříkajícími frázemi, přičemž se neskutečně zakoktala, tak se do ní europoslanci jeden za druhým pustili tak, že z debaty vyšli jako jasní vítězové. 

Jen tak dál, alespoň konečně začne na povrch vyplouvat pravda…

Podívejte se na celé video, které je ve velmi dobře srozumitelné angličtině s německými titulky. Pokud neumíte ani jeden jazyk, nevadí, zakoktávání šéfky AstraZeneky vám nemůže ujít….

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 16 Průměrně: 5]

One thought on “Slyšení v EP: Nejvyšší manažerka společnosti AstraZeneca v reakci na kontroverzní otázky koktá (video)

  1. strašná představa když v čele velkých nadnárodních organizacích stojí takovéto lidské i odborné nuly nabité toliko ideologií. To by chtěli řídit svět ?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout