Von der Leyenová vyhrožuje a Italové strhávají vlajku EU z budovy EU v Římě (video)

Von der Leyenová vyhrožuje a Italové strhávají vlajku EU z budovy EU v Římě (video)

Včera jste si zde mohli přečíst o tom, jak šéfka EK Von der Leyenová pohrozila Italům trestem, pokud vláda, která vznikne, nebude poslouchat EU – a to ve všech ohledech. Fašistická EU tím ústy svojí arogantní šéfky  překročila všechny myslitelné meze, takže lze očekávat, že její vystoupení bude mít odezvu i v ulicích.

Níže se můžete podívat na to, jak naštvaní Italové vyrazili do ulic Říma k budově, kde se nachází římská centrála EU, aby strhli modrý hadr a nahradili ho italskou vlajkou.

Lidé už mají politiky EU, která jejich zemi mění na Afriku, plné zuby.  Očekávám, že pálení modrých hadrů s hvězdičkami bude záhy následovat….

Nezbývá než říct: BRAVO!!! 👍👍

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 52 Průměrně: 4.8]

6 thoughts on “Von der Leyenová vyhrožuje a Italové strhávají vlajku EU z budovy EU v Římě (video)

  1. Som si istý, že sionistických a eurohujerských fanatikov Salviniho a Meloniovú nedotlačí k zmene ich zvrátených názorov na EÚ, migráciu, Izrael ani stále väčší odpor prostých Talianov. Ktorí o zradnom zmýšľaní spomínaných zločincov často nemajú ani tušenia. Je v podstate jedno, kto zostaví budúcu „taliansku“ vládu, na smerovaní tejto krajiny /do pekla/ sa nič nezmení. Žiadna relevantná radikálna strana podobná ĽSNS tam neexistuje.

  2. Tady uz nepomůže jenom psaním reagovat a kritizovat. Je to uz diktatura!! Vsechno zakázat, prikazat, pod hrozbou trestu a proti vuli, lidem vsechno vnutit. Ven z toho spolku.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout