Příští týden proběhne na půdě OSN jednání o plnění cílů Agendy 2030, které je organizované Gatesovou nadací

Příští týden proběhne na půdě OSN jednání o plnění cílů Agendy 2030, které je organizované Gatesovou nadací

V nedávném rozhovoru Bill Gates prohlásil, že byl zděšen tím, kolik má odpůrců. Zjistil to údajně poté, co vyšel mezi lidi. Zřejmě naráží na tuto a jí podobné akce, kde se objevili demonstranti, protestující proti Gatesově depopulační agendě a jeho snahám ovládnout svět pomocí WHO, kterou de facto vlastní.

Agenda 2030 a s ní související Velký reset mají samozřejmě velmi zásadní cíle. Shromáždit veškeré světové bohatství u malé hrstky nejbohatších. Všichni ostatní nemají vlastnit nic. A vše, co budou potřebovat, se bude sdílet. To, co se bude sdílet, bude samozřejmě také někomu patřit. Komu? Samozřejmě účelově založeným firmám, napojeným na dané korporace, jejichž vliv na světové dění je neoddiskutovatelný.

V hledáčku Billa Gatese je nyní hned několik oblastí. Mimo obvyklých vakcín to je i zemědělství, neboť jeho nadace či na ni napojené firmy vykupují kvalitní zemědělskou půdu po celém světě. Účelem tohoto odkupu je zejména pěstování GMO plodin.

Bill Gates však investuje i do výroby umělého masa či mléka, je tedy plně v jeho zájmu zajistit, aby bylo skutečné maso, ale i mléko či vejce – tedy jakékoli živočišné produkty – jen velmi těžko dostupné. I to je důvod, proč i Gates považuje za nutné, aby lidstvo přešlo na konzumaci hmyzu.

Bill Gates však stojí i za zaváděním digitální identity, od níž je to již jen krůček k zavedení digitální měny, která bude napojena na sociální kredity.

Mnohé jeho další investice jsou z téhož ranku – de facto plně souzní s prosazovanou klimaalarmistickou politikou. Ovšem asi nejzásadnější je jeho „vlastnictví“ WHO, která má již od roku 2024 plně ovládnout zdravotní a klimatickou politiku všech členských zemí. Přesně k tomu má sloužit chystaná pandemická smlouva a ve většině lokajských zemí již schválené pandemické zákony.

Ve výčtu počinů Billa Gatese bychom mohli pokračovat a vydalo by to na několik článků na pokračování. Nicméně co je podstatné je fakt, že všechny jeho počiny souvisí s plněním plánů Agendy 2030, která je osnovou Velkého resetu. Tím se ostatně Bill Gates nijak netají.

Již příští týden – ve dnech 21.-22.9. se bude v New Yorku na půdě OSN konat setkání organizované Nadací Billa a Melindy Gatesových. Právě tam se mají probírat cíle Agendy 2030 a její plnění. Pokud se podíváte na témata, tak vše se točí především kolem klimatu. I když by se podle účastníků mohlo zdát, že se summit týká Afriky, není tomu tak, Agenda 2030 se asi nejvíc týká celého západního světa – tedy i Evropy, kde má dojít k razantnímu snížení životní úrovně. To již ostatně probíhá.

Už to jasně napovídá, kam bude směřovat světová politika v příštím roce. Zatímco kolem let 2018-19 pořádala nadace různé zdravotní summity a jednání kolem možných pandemií, nyní se plně věnuje klimatu. To nám jasně ukazuje i hlavní téma pro příští rok. A také samozřejmě nemůžeme očekávat, že by se EU jakkoli odvrátila od všech nesmyslných klimatických cílů podpořených tzv. zeleným údělem. Naopak, lze předpokládat, že bude na členské země ještě víc tlačit, aby danou agendu plnily.

A nakonec se opět vraťme k rozhovoru, který dal nedávno Bill Gates britskému Guardienu (který on sám financuje 13 miliony dolarů ročně). V rozhovoru, kde se podivoval nad tím, že se najdou lidé, kteří ho nemají rádi, také prohlásil:

„Bylo by hrozné odejít jen proto, že dostáváme špatné známky kvůli neočekávaným neúspěchům.“ 

Právě tím naráží na fakt, že hodlá v realizaci svých plánů i nadále pokračovat. Megaloman, který si myslí, že má patent na to, aby ovládl lidstvo. Jenže ty nástroje zde jsou – jedním z nich je například WHO.  Gates však také v rozhovoru prohlásil, že si myslí, že nenávist vůči jeho osobě již polevila, že se vše zklidnilo.

Uvidíme, co si o jeho prohlášení myslí Američané. Pokud  příští týden před sídlem OSN proběhne demonstrace, pak k je jisté, že se Bill Gates mýlí. Pokud však summit o Agendě 2030 proběhne v poklidu a bez zájmu veřejnosti, pak to skutečně znamená, že došlo ke zklidnění, a že globalisté mohou v klidu v realizaci svých plánů pokračovat…

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 12 Průměrně: 5]

5 thoughts on “Příští týden proběhne na půdě OSN jednání o plnění cílů Agendy 2030, které je organizované Gatesovou nadací

  1. Satanista, ako celá globalistická liberálna stoka, odpad, sociopat a psychopat, zvrátený úbožiak… Nech si robí s ofcami čo chce, ak sa im to páči a sú spokojné. Ja medzi ne nepatrím a seriem z vysoka na všetkých globalistických zvrátencov ! Na každú sviňu sa voda varí !

  2. Gates je slouhou a nástrojem dynastie Rockefeller, Soros (Swartz) dtto, ale Rothschild. Všichni jednají ve shodě. To je vysvětlení toho, že jim nikdy nedojdou peníze, neboť oni jsou přímo u jejich „pramene“. Shora uvedení vlastníci tohoto pramene je tvoří z NIČEHO. To je už sice jaksi notoricky známo, leč zřejmá mentální lenost (Čekání na Godota) dopouští, že to tak stále zůstává. Má to dlouhou historii, minimálně od roku 1913. Velmi známým takovým slouhou byl už Lev Trockij (Leiba Davidovič Bronstein). A nyní doporučení z aféry Watter Gates, „Sleduj cesty peněz, tam je to doupě, tam je ta peleš*).
    *) Samozřejmě proti proudu jejich toku, tedy k prameni.
    P.S. Je zajímavé, že v drtivé většině jde o entitu stejného „věroučného původu“. Přečti – Bible – Kniha Zjevení, kapitola 2., verš 9.
    „Vím o tvém soužení a tvé chudobě, ale jsi bohat; vím, jak tě urážejí ti, kdo si říkají židé, ale nejsou, nýbrž je to spolek satanův!
    Tolik ekumenický překlad. Jiné verze, včetně jinojazyčných uvádějí rovnou „Satanova synagoga“

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout