Pákistánec řádil v letadle, pokusil se za letu rozbít okno (videa)

Pákistánec řádil v letadle, pokusil se za letu rozbít okno (videa)

Při šokujícím incidentu pákistánský cestující na palubě  letu společnosti Pakistan  International Airlines (PIA) z Péšávaru do Dubaje vyvolal v letadle poprask a pokusil se rozbít okno letadla. 

Podle zpráv se muž začal vztekat, jakmile nastoupil do letadla a požádal palubní průvodčí, aby ho vysadili z letadla. Poté se začal svlékat, bít pěstí a kopat do sedadel a také kopl do okenní tabule, když bylo letadlo ve vzduchu, což vyvolalo paniku mezi cestujícími i posádkou letadla.

Na výše uvedeném videu se jeden ze stevardů snaží muže uklidnit. Muž však ztrácí chladnou hlavu, skáče přes sedadla a kope do  okenní tabule.

V dalším videu incidentu si cestující sundal své věci, lehl si do uličky, přičemž blokoval průchod a začal uvnitř letadla provádět Azaan (islámské volání k veřejné modlitbě).

Video, které  natočil jeden ze spolucestujících, se okamžitě stalo virálním poté, co bylo sdíleno na sociálních sítích.

Podle zprávy zveřejněné v  Dawn posádka s velkým úsilím nakonec cestujícího zadržela a svázala mu ruce a nohy – přesně podle letových pravidel.

Po příletu do Dubaje provedli palubní průvodčí pasažéra bezpečnostní kontrolou a o incidentu informovali vedení PIA. PIA okamžitě vyslala dvoučlenný tým z Islámábádu, aby ho přivezl zpět do Pákistánu. 

Každopádně jde o další důkaz, že islám plodí psychicky nemocné jedince. Nebo jde jen o důsledek velmi častých příbuzenských sňatků?

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 13 Průměrně: 4.7]

One thought on “Pákistánec řádil v letadle, pokusil se za letu rozbít okno (videa)

  1. zadržela a svázala mu ruce a nohy – přesně podle letových pravidel.
    Velke letadlo prece musii mit nejakou sachtu na odhoz fekalii a biologicky odbouratelneho odpadu (zbyty jidla atp.), nad morem. Kolik by stalo zmenit letova praviidla na nasledujici :
    V pripade ze se na palube ukaze muslim, je potreba mu svazat ruce a nohy – přesně podle letových pravidel a nasledne pouzit sachtu pro odhozeni biologickeho odpadu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout