Nizozemská královská rodina byla při tradičním ceremoniálu vypískána (videa)

Nizozemská královská rodina byla při tradičním ceremoniálu vypískána (videa)

Stále více Nizozemců začíná chápat skutečnou úlohu královské rodiny, která v minulosti kolaborovala s nacisty, na změnách světového řádu, k nimž aktuálně dochází. I to vede k propadu obliby této rodiny, která stojí daňové poplatníky závratné sumy.

Po letošní návštěvě nizozemského premiéra Rutteho na srazu Bilderbergu se v Holandsku také mnohem víc hovořilo o úloze nizozemské královské rodiny ve Velkém resetu. Není žádným tajemstvím, že první sraz Bilderbergu byl organizován právě nizozemskou královskou rodinou v roce 1954 – a od té doby její zástupci (případně někdo z holandské vlády) nechybí na žádném dalším srazu, ať už se koná kdekoli.

Holanďané si začínají ve světle stávajících událostí, k nimž patří i vyvlastňování farem, uvědomovat, že jistou roli v procesech nového světového řádu má i královská rodina, která má u občanů stále menší podporu.

Jako každý rok zahajuje parlamentní rok nizozemský král Willem-Alexander projevem z trůnu. Jeho nejstarší dcera, princezna van Oranje, tam byla poprvé.

Skleněný kočár projížděl kolem Haagu za hlasitého bučení. Lidé stáli zády ke kočáru, zvedali na královský pár prostředníčky a velmi hlasitě křičeli. Královna Maxima přestala mávat na demonstranty. Byli tam také lidé s vlajkami s texty jako ‚Fuck Rutte‘.

Mnoho lidí mělo na zádech cedulku s nápisem „Nizozemsko v tísni“. K vidění bylo také mnoho obrácených holandských vlajek. „Byl to jiný pohled z kočáru, než na jaký jsou zvyklí,“ komentoval reportér Mattijs van de Wiel.

Podle GP Els van Veena je to správně. „To je to, co získáte, když se samozvaná elita obohatí na úkor plebsu,“ říká.

„Obrácené vlajky, demonstranti křičí ‚zrádci!“ a zvedají prostředníček, princezna Beatrix mává oknem v pozadí a do toho blábolí komentátoři. Jaký surrealistický princeznin den,“ reaguje reportér Telegraafu Wierd Duk.

Novinářka Annelies Strikkers říká: „Je fascinující, jak se komentátoři NOS (pozn.: veřejnoprávní televize, obdoba naší ČT) snaží vyhnout mnoha demonstrantům, aby nebyli v televizi příliš slyšet. Je skvělé, že je letos protest slyšet v tak velkém měřítku.“

Poslanec Pieter Omtzigt šel do divadla pěšky. „Málokdy jsme cítili, viděli a zažili tak velký rozdíl mezi atmosférou uvnitř a venku,“ říká. „To odpovídá tomu, co mi lidé celé týdny psali, posílali e-maily a říkali: máme strach z nejisté existence.“

„Jaké prohlášení od lidí. Nikdy předtím nebylo během Prinsjesdagu tolik protestů, vypískání a obrácených vlajek! To je bezprecedentní!“ tweetoval podnikatel Remco de Vaan.

Právník Sietske Bergsma říká: „Jen si myslím, že příští rok už to nebude bezpečné. Tak ať si to chvíli užijí!“

Nutno podotknout, že k něčemu podobnému dosud nedošlo. Na akcích, kde občané vítali královskou rodinu, se odpůrci téměř nevyskytovali nebo jen v zanedbatelném počtu. Nyní však neváhali vyjít do ulic. A bylo jich dokonce tolik, že přečíslili mávající příznivce královské rodiny.

 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 12 Průměrně: 5]

6 thoughts on “Nizozemská královská rodina byla při tradičním ceremoniálu vypískána (videa)

 1. zbohatlicka sebranka si ještě mezi lidmi jezdi v kočáru ty lidi si rozeštvavaji zaměrně mě přijde lide chudnou maji vice problemu kvuli zbohatlicke Globalisticke šlechtě a ještě se tam lidem směje do tvaře je me na bliti kam to cele vede 🤮🤮🤮🤮🤮tady tyhle svině nam vytvaři ze života Peklo tim jejich Velkym Resetem, Green Dealem, uhlikovou stopou, experimentalnimi vakcinami, covidismem a šikanou kolem, ještě nas ty kurvy chtěji vyvlastnit abychom nevlastnili nic, a ještě nas budou všechny šikanovat za nezpravne názory svině co nas chtěji zničit po všech stranach jejich Globalisticka politika niči život rodinu svobodu lidska práva a hlavně niči naši budoucnost každeho z nas a tam si jede pizda v kočáru a směje se lidem 🤮🤮🤮

  1. proč si lide nevzali vajíčka aby je po nich aspon hazeli já bych koupil ryby a všechny ryby vnitřnosti bych po tom kočáru hazel možna i petardy na tyhle svině se musi tvrdě já chci s těmi bohatymi kurvami otevřenou válku at chcipnou i jejich šlechticke rody zamindrakovanych zbohatlickych mamrdu

   1. Ještě do nich investovat jídlo – a zahazovat ho? Za to tihle lempli, co na všechno potřebují sluhy a sami jsou schopní leda tak pletichařit fakt nestojí..
    Všem těmhle jelitám seberte sluhy a dostanete samostatného života neschopné jedince, naprosto bezradné a bezmocné. Kriplíci jsou to, šlechta… 😀

   2. to je sice hezké, co byste si vzal, ale asi byste dopadl stejně, jako ti, kteří jdou na Pražský hrad, tam kde probíhá kontrola batohů. Myslíte, že by ti lidi tuhle munici pronesli? Dyt i ze záběrů je patrné, že všude jsou poliši na každém metru po obou stranách. Jediné co pronesete, je vlajka, mávátko a prostředníček.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout