Hannover: Starostka narozená v Turecku vyhrazuje třetinu pracovních pozic pouze pro cizince

Hannover: Starostka narozená v Turecku vyhrazuje třetinu pracovních pozic pouze pro cizince

Zásadní otázkou je, zda budou mít vůbec cizinci o práci zájem. Musela by být výrazně výhodnější než dávky v kombinaci s prodejem drog, což je dnes nejčastějším způsobem výdělku obohacujících jedinců, kteří žijí v západní Evropě. Kvóty na zaměstnávání cizinců tak mohou velmi brzy vyjít vniveč.

Ostatně, v posledních dnech vydané statistiky uvádí, že 80% cizinců, kteří přišli v rámci invazní vlny 2015-16 do  Rakouska, je po celou dobu na dávkách, jen 20% z nich někdy alespoň na čas pracovalo. V Německu jsou čísla skoro stejná.

V situaci, kdy se německý průmysl hroutí, což logicky povede k rychle rostoucí nezaměstnanosti, bude jistě dostatek zájemců o případná nová pracovní místa, jen si nejsem jistá, že půjde o ty etnicky správné zájemce…

Hannoverský výbor pro integraci již dříve jednomyslně rozhodl ve prospěch „výrazného zvýšení“ podílu osob cizího původu v hannoverské správě. „Abychom tohoto cíle dosáhli do pěti let, musí být 30 % všech volných pracovních míst obsazeno lidmi z přistěhovaleckého prostředí. Výsledkem je, že cíl pro všechny nové zaměstnance je 30%,“ oznámila starostka.

V rámci obecní správy musí mít třetina všech nových zaměstnanců do roku 2026 migrační původ. To je stanoveno v novém integračním plánu „Wir 2.0“, který byl ve čtvrtek večer schválen městskou radou města Hannoveru.

Podle údajů administrativy má 39,2 % lidí v produktivním věku, tj. ve věku 18 až 64 let, kteří v současné době žijí v Hannoveru, přistěhovalecký původ. V obecní správě je jich pouze 14 %. K dosažení 17% cíle stanoveného v novém integračním plánu do konce roku 2026 by nyní bylo nutné, aby 30 % všech volných pracovních míst obsadili uchazeči z přistěhovaleckého prostředí.

Kromě toho by měla být zřízena reklamní kampaň s cílem motivovat mladé lidi z rodin přistěhovalců, aby využili široké škály vzdělávacích a studijních příležitostí v hlavním městě státu. Hannover je „město imigrace“.

Aby to zdůraznili, chtějí pokračovat v „Dni rozmanitosti“ v základních školách, dále rozvíjet „antirasistické koučování“ na úřadech a zveřejnit ocenění pro „migrující společnosti“ v ekonomice. Zelení, SPD a CDU zasedají v městském integračním výboru. Zelená starostka Belit Onayová (viz titulek) v současné době vládne v Hannoveru.

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 6 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Hannover: Starostka narozená v Turecku vyhrazuje třetinu pracovních pozic pouze pro cizince

  1. Zavedenie KSA šaríe a totálna nadvláda moslimov /natruc globalistom/ vo väčšine Európy je otázkou tak 5-6 rokov. Slovensko a Bielorusko sa tomu ešte môže vyhnúť, Poľsko a Maďarsko prijímajúce bez obmedzení aj moslimov už nie. A o Balkáne škoda aj hovoriť..

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout