Francie: Pokračují útoky injekčními stříkačkami – na koncertu v Dijonu byla 12 dívkám vpíchnuta neznámá látka

Francie: Pokračují útoky injekčními stříkačkami – na koncertu v Dijonu byla 12 dívkám vpíchnuta neznámá látka

Jak již víte, tak nejméně půl roku odchází po celé Evropě k útokům injekčními stříkačkami. Nyní je již známo více než tisíc případů z různých zemí – nejčastěji z Francie, Španělska, Velké Británie, Německa, Holandska nebo Belgie, ale i dalších zemí. Všichni dosud dopadení pachatelé byli muslimové různého původu, kteří se vzájemně nijak neznají. O některých případech jste si mohli přečíst zde, zde, zde nebo zde.

A co je ještě zajímavější – ke stejným útokům injekčními stříkačkami dochází ve velkém také ve vzdálené Číně, kde byli zatím dopadení pachatelé nechvalně známí Ujgurové.

Zatímco útočníci jsou v Evropě i v Číně muslimové, oběti jsou nejčastěji ženy – samozřejmě nemuslimky, ale v menší míře i mladí nemuslimští muži. Důvod je nasnadě, útočníci jdou po nemuslimech a u žen je mnohem jednodušší poznat, zda jde o muslimku nebo ne. Správná muslimka chodí samozřejmě zahalená, ovšem odlišit muslima od nemuslima v případě mužů je poněkud komplikovanější.

Oběti, které byly napadeny injekční stříkačkou, si vždy stěžují na pocit horka  a většinou 1-2 dny pociťují nevolnost v různé intenzitě. I přesto, že k útokům dochází již více než půl roku, je dopadených pachatelů jen velmi málo, navíc se vzájemně neznají a o svých motivech odmítají vypovídat.

Ovšem fakt, že se jedná o muslimy, kteří jsou různého původu a vzájemně se neznají, ukazuje, že zřejmě konají na základě instrukcí, které získali pravděpodobně v mešitách. Jde jednoznačně o další způsob džihádu.

Ale nyní se podívejme na poslední hlášené masovější útoky injekční stříkačkou, k nimž došlo na koncertu ve francouzském Dijonu.

Zenit v Dijonu byl v neděli večer téměř plný mladých lidí, kteří si přišli poslechnout rappera Ninhu. Tlačenice způsobila, že se diváci cítili poněkud v nepohodlí. Ale další fenomén, více znepokojující, již vyvolal paniku u některých fanoušků zpěváka, kteří byli v davu diváků.

„Uprostřed koncertu jsem ucítila bodnutí na rameni. Otočila jsem se, ale neviděla jsem nic zvláštního,“ říká Coleen, 23, která přijela z Gray (Haute-Saône) se svou 15letou sestrou. „Ale o třicet minut později jsem měla pocit horka, moje vidění se rozmazalo, cítila jsem se špatně: šla jsem k členovi ochranky, sotva jsem stála na nohou. Doprovodil mě na stanici první pomoci. Byly tam další dívky, které se zmítaly v bolestech a zvracely, i ony byly bodnuty. Moje sestra je tím vším stále šokována.“

Pachatel, který využil anonymity davu, opět nebyl dopaden.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 8 Průměrně: 5]

3 thoughts on “Francie: Pokračují útoky injekčními stříkačkami – na koncertu v Dijonu byla 12 dívkám vpíchnuta neznámá látka

  1. je to bezpečne pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠ pich 💉☠

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout