Číňané bez testu PCR spí na ulici, byl jim zamítnut vstup do jejich domů (videa)

Číňané bez testu PCR spí na ulici, byl jim zamítnut vstup do jejich domů (videa)

Svět, kde bude každý jedinec pod absolutním dohledem. Svět, kde budou všichni poslušní a ti, kteří nebudou, budou trestáni. Systém sociálních kreditů vše „ošéfuje.“ Takovým systémem sociálních kreditů jsou mimo jiné i covid pasy, což si možná jen málokdo uvědomuje. Stanovují systém odměn a trestů – a to dokonce pod zcela zástupnou záminkou údajné bezinfekčnosti.

Jenže očkování rozhodně neznamená bezinfekčnost, takže je jisté, že ve skutečnosti mají sloužit právě covid pasy k tomu, aby pod vylhanou záminkou rozdělili občany na „dobré“ a „špatné“ – a toto nesmyslné nařízení pak i vymáhali. Když pak systém sezná, že lid je natolik poddajný, aby se tomuto nesmyslnému nařízení plně podřídil, dřív či později přistoupí k dalším restrikcím a nařízení ze zcela jiného ranku.

To, co se nyní děje na některých místech v Číně (nejde o plošné celostátní nařízení), to se s tím politickým „materiálem“, jaký máme nyní ve vedení evropských zemí i samotné totalitu milující EU, dá dřív či později očekávat i v Evropě.

Toto je totiž konečný vývoj systému sociálních kreditů s totální povinnou kontrolou – přesně tak, jak o tom WEF a jeho spolupachatelé sní pro Evropu. V Shenzhenu někteří občané nestihli včas provést povinné testy PCR. Výsledek: na certifikátu byla „červená“ a obytná budova odepřela vstup.

Měli byste se dobře podívat na budoucnost, ke které v současné době v Evropě děláme obrovské kroky. Umožňují to koupení pomocníci v politice a médiích, kteří zjevně sní o tom, že v nadcházejícím „lepším světě“ získají více privilegií a budou patřit k prominentům neofeudálního systému. I je však většinou čeká nemilé probuzení.

Zpátky do Číny. V Shenzenu muselo včera mnoho lidí spát na ulici. Vstupní systémy jejich počítači plně ovládaných obytných domů neotevřely dveře, protože neměli platný test PCR. Vlhký sen všech, kdo také u nás zaváděli nesmyslné restrikce. Něco podobného zde chybělo, nyní tedy můžeme čekat na okamžik, kdy EU povinně nařídí počítačové ovládání vstupních dveří budov po celé EU. 

Shenzhen bude pravděpodobně jedním z primárních testovacích míst pro nový světový řád. I tam je na noc zhasínáno pouliční osvětlení – „z důvodu ochrany životního prostředí“. Načasování tohoto opatření je velmi zajímavé, protože v Číně nikdo netrpí nedostatkem elektřiny nebo plynu. Toto šílenství je vyhrazeno pro Evropany, kteří slepě následují své vůdce v Berlíně a Bruselu až do jejich pádu. Shenzhen byl také opakovaně zasažen úplným lockdownem.

Další scéna ze Shenzhenu ukazuje karanténní zónu zabarikádovanou speciálním ostnatým drátem, ke kterému jsou v krátkých intervalech připevněny ostré hroty. Jistě i tím se rádi bruselští totalitáři inspirují.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 7 Průměrně: 5]

4 thoughts on “Číňané bez testu PCR spí na ulici, byl jim zamítnut vstup do jejich domů (videa)

  1. Hluboko se skalním pred temito nepodvolenymi lidmi, které bojuji s podvodem a likvidaci populace.
    Mate muj obdiv a držím Vám palce.
    Ani ja bych se nikdy nepodvolil.

  2. hlupaci si stale neuvědomuji že člověk ktery nema co ztratit je ze všech nejhoršich Idioti co tohle podporuji zasluhuji Smrt já skončit na ulici tak jdu vyplatit strakovku

  3. čim dal tim vic politiky a tu Globalistickou chatru nenávidim čim dal tim vic to se máme na co těšit až budeme všichnu vyvlastněni Zmrdi náckove a cela Globalisticka chatra zasluhuje Smrt

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout