Charles jako velký podporovatel islamizace prohlásil, že islám je jedním z největších pokladů

Charles jako velký podporovatel islamizace prohlásil, že islám je jedním z největších pokladů

Karel III., jak se dnes nazývá princ Charles, je jedním z hlavních podporovatelů Velkého resetu, který propagoval spolu s šéfem WEF Klausem Schwabem. Více jste si o jeho podpoře nového světového řádu mohli přečíst již zde nebo zde. Zároveň je však jednou z hlavních postav šířících klimaalarmistické vize, je také zastáncem té nejtvrdší zelené politiky a veškerých prosazovaných omezení ve jménu „boje proti uhlíku.“

Jisté je, že nový král se bude do značné míry plést i do politiky, což ostatně jasně deklaroval i v minulosti. A není to jen otázka klimatu, v čem je Charles v plném souladu se současným systémem. Je také velkým zastáncem islámu.

V minulosti například prohlásil: „Islám je jedním z největších pokladů nahromaděné moudrosti a duchovních znalostí, které má lidstvo k dispozici.“

Jen málokdo ovšem ví, že i britská královská rodina má muslimské předky, takže Charles se tak trošku vrací ke svým „kořenům.“

Zajda, muslimská princezna žijící v Seville v 11. století, je jedním z nejpozoruhodnějších předků britské královské rodiny. Zajdina pokrevní linie dosáhla do Anglie díky jejímu zasnoubení s Alfonsem VI., králem León-Kastilie. K jejich potomkům patřila Isabel Pérez Kastilská, která byla ve 14. století poslána do Anglie, aby se provdala za Edmunda vévodu z Yorku, syna anglického krále Eduarda III.

Jejich vnuk Richard, vévoda z Yorku, vedl povstání proti králi Jindřichovi VI., které se vyvinulo do Války růží. Richardův druhý syn Eduard nastoupil na trůn v roce 1461. Dědictví islámského Španělska z dob před reconquistou – v té době spíše známého jako al-Andalus – si tak našlo cestu do královského dvora Plantagenetů.

Tolik jen pro zajímavost malá odbočka do historie, která ukazuje, že i současná britská královská rodina má muslimské předky, i když v již poměrně dávné historii. Ovšem pro muslimy by to mohla být další potěšitelná skutečnost.

Jak můžete vidět i na videu níže, tak z nového krále se muslimové radují. Zdá se tedy, že  tento globalista bude mít za cíl především  dovést Britanistán přesně tam, kam nyní směřuje, tedy rychlou cestou do budoucího chalífátu. A muslimové od něj očekávají jistou vstřícnost, tedy minimálně takovou, že bude zastáncem pokračující muslimské invaze na ostrovy, která islamizaci urychluje.

Země k tomu má velmi blízko, čemuž napovídá i fakt, že již druhé volební období je londýnským starostou muslim a také mnoho dalších měst a obcí již vedou muslimové.

Před časem byla stanovena předpověď, podle které mají muslimové přečíslit původní britské obyvatelstvo  v roce 2066. Jenže pokud bude pokračovat invaze stávajícím tempem, může k tomu dojít o něco dřív. Nebylo by pak nic podivného na tom, kdyby měl být Charles tím, kdo tento proces urychlí. Ostatně, v nejmladší generaci je již 20 let dominantním jménem novorozenců Mohamed. To samo jasně určuje trend.

Není tedy divu, že v řadách muslimů panuje z nového krále takové nadšení. Ve videu níže, které je vyznáním muslimů Karlovi III., najdete i výše uvedený výrok, který nový král před časem pronesl…

 

 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 10 Průměrně: 5]

7 thoughts on “Charles jako velký podporovatel islamizace prohlásil, že islám je jedním z největších pokladů

  1. Už je len otázkou času a doslova sa teším na to, ako napr. tamojší módni návrhári či homosexuálni hudobníci budú odsúdení na smrť presne v súlade s islamským právom šaría. /Vlastne s jeho saudskoarabskou verziou, trebárs tá v Dubaji je o niečom inom./ Lebo žiadne iné už po roku 2028-2030 nebude – pripúšťam,že až po úspešnom boji s globalistami – v UK platiť.

  2. rozhodně to bude dřiv než v roce 2066 s tim kolik Britu je očkovanych tim experimentem na covid tak bych věřil tomu že už někdy po roce 2040 nejpozději bude Anglie muslimska kolik jich je očkovanych v Anglii tot otázka 💉☠ 🤔

  3. Po smrti Alžběty II. (Wettinové) získali Anglickou korunu bezvýznamní Oldenburgové, které bych se starou Anglickou nobilitou nespojoval.. Je však úsměvné, že v roce 1066 dobyli Anglii Normané a „v roce 2066“ ji dobudou Arabové.

  4. ale ne bude to dřiv než v roce 2066 nezapomen že tomu dopomužou vakcíny na covid časem to zabere a lide začnou umirat přece k tomu byli ty vakcíny určeny = Depopulaci

  5. Už niekoľkokrát v posledných rokoch písala stránka iránskej televízie Press TV o kamarátoch terajšieho „britského“ kráľa v Saudskej Arábii, ktorú Karol III. /mimochodom potomok príbuzenského manželstva/ tak často a rád navštevoval – nielen šejkov, ale aj členov kráľovskej rodiny. Nemám dôvod tomu neveriť.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout