Světové ekonomické fórum se chlubí tím, že Čína ovládá počasí pomocí „rozsévání mraků“ (video)

Světové ekonomické fórum se chlubí tím, že Čína ovládá počasí pomocí „rozsévání mraků“ (video)

Mnohdy mne napadá otázka, jak dalece již lze v dnešní době ovládat počasí. Je možné například iniciovat nějakou přírodní katastrofu?  Tím narážím nejen na tornáda či povodně, ale jakékoli extrémní počasí.

Jak jinak lidem vnutit klimaalarmistickou politiku než tím, že budou přesvědčeni, že se klima poněkud „zvrhlo“? Jde samozřejmě o spekulace, ale nyní i samotné WEF přiznává, že se počasí do jisté míry manipuluje. Zde je zmíněna Čína, ale je otázka, jak dalece se to týká jen Číny? A jde skutečně jen o to, aby bylo v suchých oblastech zajištěno deštivé počasí?

Podle WEF  Čína, investovala kolem 168 milionů dolarů do úsilí o kontrolu počasí.

Globalistická organizace iniciující „Great Reset“, vedená Klausem Schwabem, dala dohromady video – viz níže – odhalující plány Číny na vytvoření umělého deště pomocí „rozsévání mraků“, čemuž mnozí říkají chemtrails.

„Technologie funguje tak, že mračna postřikují suchým ledem a jodidem stříbrným,“ vysvětluje WEF ve videu o aerosolech a dalších částicích rozstřikovaných na oblohu nad letadly.

„Pomáhá to posílit déšť nebo sníh.“

 

Mimochodem, tato technologie není nějakým futuristickým snem, který je ještě hodně vzdálený. Podle WEF již probíhá. V souladu s tím Čína v současné době produkuje kolem 55 miliard tun umělého deště ročně.

Čínská komunistická strana (ČKS) v současnosti zaměstnává asi 35 000 lidí ve svém „Oddělení pro úpravy počasí“, které má kanceláře po celé Číně.

Jinými slovy, je to velká společnost. A dodává více věrohodnosti tomu, čemu se dlouho mnoho lidí vysmívalo jako divoké konspirační teorii.

A Čína možná není jedinou zemí, která něco takového dělá, jen aby bylo jasno. Falešný „prezident“ Joe Biden ve svém vystoupení v Kentucky po historických povodních v zemi v podstatě připustil – viz níže – že globalistické mocnosti skutečně manipulují počasím.

„Není to tak, že by se to vymklo naší kontrole,“ řekl Biden před převráceným přívěsem obklopeným oběťmi. „Počasí může být v tuto chvíli mimo naši kontrolu, ale není mimo naši kontrolu.“

 

Víme, že miliardářský eugenik Bill Gates se podílí na změně počasí. A je pravděpodobné, že jeho práce v této oblasti ovlivní západní národy, jako jsou Spojené státy i Evropa, o kterých se mnozí domnívají, že po desetiletí manipulují počasím.

Chemtrails jsou všudypřítomné po celé Americe a existují minimálně od počátku 90. let. Establishment popřel jejich existenci, než později uznal, že geoinženýrství je skutečností.

Gates říká, že chce zablokovat slunce, aby „ochlazoval“ planetu, zatímco Čína tvrdí, že ovládá počasí a vytváří déšť, aby hydratoval plodiny.

Ve skutečnosti je to, co se skutečně děje, s největší pravděpodobností mnohem zlověstnější: Slunce je zdrojem tepla, světla a života na planetě Zemi. Bez něj by všechny rostliny, zvířata a lidé byli mrtví.

„Na přední obálce vydání National Geographic ze srpna 2009 je malý článek, který hovoří o vyslání tisíců zrcadel na oběžnou dráhu kolem Země, aby ochladila planetu, což článek chválí jako geniální nápad,“ napsal komentátor v Natural News.

„Když čtu tento článek, vidím ještě více vesmírného smetí, se kterým se astronauti potýkají, masivní neúrodu, ztrátu stěhovavých zvířat, která využívají sluneční intenzitu, a explozi sezónních afektivních poruch a dalších nemocí souvisejících se zimou, které již explodují. Kvůli tomuto nucenému geoinženýrství. Tato myšlenka přitažená za vlasy by byla katastrofou pro planetu a cestování vesmírem.

K uvedenému opět připomínám, že jižní polokoule letos zažívá rekordně chladnou zimu. Zda se něco podobného za pár měsíců projeví i na severní, se nyní lze jen dohadovat. Ovšem je zajímavé, že při tak nezvykle studené zimě na půlce zeměkoule se stále klimaalarmisté urputně drží svých pohádek o globálním oteplování.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 13 Průměrně: 4.9]

One thought on “Světové ekonomické fórum se chlubí tím, že Čína ovládá počasí pomocí „rozsévání mraků“ (video)

  1. A u nás práškujú kurvy nacistické už dva roky obyvateľstvo ťažkými kovmi a všetky politické strany a média o tom mlčia ! No a potom choďte voliť… Opozícia je skoro rovnako špinavá ako vláda, resp. má rovnakých krstných ! Čo za spoločenská stoka ! A potom sa ľudia nechajú oblbnúť zmenou klímy a pod. zelenými klamstvami, ktoré tu vyvolávajú zámerne vojenské štruktúry na príkazy svojich satanských nadriadených !

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout