Švédsko: Podívejte se, jak mohamedáni zaútočili na LGBTQIA aktivistku (video)

Švédsko: Podívejte se, jak mohamedáni zaútočili na LGBTQIA aktivistku (video)

Dlouhodobě upozorňuji na jeden velmi zásadní rozpor současné vládnoucí ideologie. Prosazuje totiž na jedné straně islám a na té druhé LGBTQIA agendu. Jisté je, že dřív či později dojde ke střetům těchto skupin a až si muslimové některá území převezmou, tak budou právě různí LGBTQI mezi prvními, kdo poletí střemhlav ze střech nejvyšších budov, případně se stanou terčem spršky balvanů.

Přesně to je totiž jednání, které islám vůči homosexuálům, trans apod, prosazuje.

Letos již na některých pride průvodech v obohacovaných zemích došlo  – zatím jen k ojedinělým – útokům ze strany muslimů, ale podobné akce samozřejmě postupně naberou na síle. Nicméně je třeba si uvědomit, že titíž jedinci, kteří chodí po ulicích s duhovými vlajkami, se jindy objevují s transparenty „uprchlíci vítejte.“  Takže v těchto případech jen mají co chtěli…

Na sociálních sítích se stal virálním videoklip, který ukazuje, jak muslimský gang  během „pride“ týdne útočí na LGBTQ aktivistku údery a polévají ji vodou.

Incident se odehrál na Sergels torg v centru Stockholmu a byl natočen v neděli. Ve videoklipu filmař přidal text „právo na trans gay rasistickou kundičku“.

Švédsko je již v takové situaci, že podobné výjevy budou stále častější. A za nějakých 20 let již budou v centru Stockholmu mnohem obvyklejší podobné záběry, jako tento, natočený zhruba před 6 lety v Iráku:

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 24 Průměrně: 4.8]

9 thoughts on “Švédsko: Podívejte se, jak mohamedáni zaútočili na LGBTQIA aktivistku (video)

  1. Pravdu povediac, už sa neviem dočkať rozsudkov smrti napr. nad módnymi návrhármi /prakticky bez výnimky teplošmi/ v celej Eurábii – samozrejme podľa práva šaría, teda stínaním hláv, bičovaním so smrteľnými následkami, kameňovaním a podobne. Zrejme už v tomto desaťročí budú každodennou realitou.

    1. Som si istý,že po dlhých a krutých bojoch budú globalisti moslimami /ktorí im mali poslúžiť ako nástroj vytvorenia chaosu/ porazení vo väčšine sveta.

  2. Podpora homosexuálů byl omyl, podívejte se dneska je teplejch tak 30% populace, což je alarmující. Homosexualita je nemoc a měla by se léčit né podporovat. Dětem by se nemělo říkat ze je to normální protože není. Homosexualita je naučený zlozvyk. Většina homosexuálů co jsem potkal byla výrazně méně inteligentní, se sklonem k infantylnosti. Největší idioty co jsem kdy potkal byly homosexuálové ať muži či ženy. Je dobře ze se jim konečně začal někdo stavět do cesty.

  3. https://youtu.be/PyRGVQbflCs?t=991 – teprve islám a muslimové přinesl do indie náboženské války, indie neznala náboženské války. podívejte se nyní jak se od svého vzniku islám rozlézal na územních mapách země. islám není náboženství, ale mafiánský organizovaný plán na ovládnutí (zotročení) světa. Vítači mají na rukách krev. slimáky nebrat. jdou jen za svým snem parazitovat, pobírat dáfky a islamizovat.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout