Nikdy předtím nebyl lékařský zásah tak škodlivý a smrtelný

Nikdy předtím nebyl lékařský zásah tak škodlivý a smrtelný

Na úvod upozorňuji, že jde o notně podhodnocená data VAERS (databáze nežádoucích účinků hlášených v USA), nicméně právě fakt, že jde zřejmě jen o pověstnou špičku ledovce, je to o to víc alarmující. A to zejména v kontextu pokračující propagandy 4. a někde dokonce i 5. dávky.

Nedávno OpenVAERS zveřejnil nejnovější údaje o poškozeních a úmrtích po očkování proti koronaviru. A nejsou to moc hezká data.

Do 22. července bylo do americké databáze nežádoucích účinků VAERS předloženo 1 357 937 hlášení nežádoucích účinků. Bylo hlášeno 29 790 úmrtí, 170 151 hospitalizací, 132 676 mimořádných událostí a 200 580 návštěv lékaře, stejně jako 9 799 případů anafylaxe, 15 705 případů Bellovy obrny, 15 973 srdečních infarktů, 4 889 případů potratů, 8 747 případů trombocytopenie – nízký počet krevních destiček, 33 124 život ohrožujících příhod, 44 115 závažných alergických reakcí, 14 374 případů pásového oparu, 50 739 případů myokarditidy/perikarditidy., atd……

Afbeelding

„Nikdy předtím nebyl lékařský zásah tak škodlivý, smrtelný,“ tweetuje belgický lékař Leo Van den Bossche. Jeho kolegyně Anne Fierlafijn dodává: „Ale Knackův ověřovatel faktů říká, že tato čísla jsou nespolehlivá. Ve skutečnosti jsou to vysoce podhodnocená čísla, protože mnoho lékařů a pacientů to nechce uznat jako vedlejší účinek a neobtěžuje se to hlásit.“

Doktor Frank Peeters retweetnul Van den Bosscheho zprávu. „Vzhledem k tomu, že data jsou nyní zveřejněna a ukazují statistickou korelaci s covidovými injekcemi, zajímalo by mě, zda lékařský svět čeká na důkazy o kauzální souvislosti a bude v příštích očkovacích kampaních ignorovat princip předběžné opatrnosti v medicíně,“ dodává.

„Opravdu by mě zajímalo, kdo budou lékaři, kteří brzy půjdou na další injekci proti wuhanskému viru. Uděláte to pouze tehdy, pokud strčíte hlavu pěkně hluboko do písku nebo pokud máte jako zdroj informací pouze mainstreamová média,“ říká Peeters.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 23 Průměrně: 4.8]

2 thoughts on “Nikdy předtím nebyl lékařský zásah tak škodlivý a smrtelný

  1. Ako skutocni odbornici varovali – z ktorych si utahovali uzasne celebrity, media, politici, sportovci, zabavaci a slnieckari, proste plytka smotanka – kosa smrtky zrychluje, a to je rok 2025 este nie tak blizko… a mRNA vakciny zacinaju posobit… Naivni a vystraseni ludia, deti co podlahli natlaku kohokolvek nas zacnu zial pomaly opustat, pokial niekto neponukne rychlo nejaku efektivnu pomoc, riesenie aspon tymto obetiam nacizmu, ktore nesli dobrovolne alebo z presvedcenia na… Cakaju nas velmi smutne casy !!!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout