Firma financovaná Billem Gatesem vyvíjí aerosolové „vakcíny“, které lze nastříkat na města

Firma financovaná Billem Gatesem vyvíjí aerosolové „vakcíny“, které lze nastříkat na města

Jeden ze zásadních cílů globalistů je depopulace. Již velmi dlouho se tím nijak netají, přičemž tyto myšlenky vygradovaly zejména v 70. letech, kdy s nimi přišel Římský klub, který od té doby prosazuje jak depopulační, tak klimatickou agendu.

Bill Gates, jehož otec byl v USA velmi známý eugenik, převzal jeho vize a dlouhodobě se tím netají. Nyní jím financovaná firma vyvíjí aerosolové vakcíny, kterými by bylo možné postříkat města, kde by se jimi bez souhlasu „naočkovala“ celá populace. Že půjde v jeho případě opět o nějakou depopulační záležitost netřeba pochybovat.

Když chtějí konvenční farmáři na poli zabít škodlivý hmyz, postříkají pole toxickými chemikáliemi. Insekticidy jsou absorbovány hmyzem a pracují na ničení jeho nervového nebo oběhového systému. Netrvá to pak dlouho a miliony hmyzích jedinců zažijí „náhlou smrt“.

Když chtějí globalisté zabít masy lidí žijících ve městech s vysokou hustotou obyvatelstva, mohou podobně kobercově postříkat město aerosolovými „vakcínami“, které jsou určeny k vdechování. Ty lze stříkat z letadel v nízkých výškách přesně stejným způsobem, jakým se stříkaly například přípravky na komáry .

Nedávný článek od Eugyppius: A Plague Chronicle odhaluje, že výzkumníci sdružení v čele s Billem Gatesem nyní prosazují nosní vakcíny proti covidu, které by teoreticky mohly být nastříkány na populaci, která by ji byla nucena inhalovat bez vědomí a souhlasu.

„Virový blázen Eric Topol a prodavačka hadího oleje Akiko Iwasaki hokus pokus s mRNA nosním sprejem požadují druhou operaci Warp Speed, aby se mohli dále potýkat s miliardami lidských imunitních systémů,“ píše web. Dále uvádí:

Oligarchická podpora vakcín k vdechování vychází především ze sužované mysli Billa Gatese, který je nyní zklamán výkonem „elixírů“ mRNA……

Iwasakiová, která je financovaná Billem Gatesem, stojí za vývojem aerosolových vakcín

Topol je jen mentálně prázdný brigádní covidový generál, ale Iwasakiová je spoluzakladatelkou farmaceutického startupu RIGImmune, který získal dva miliony dolarů od Gatesovy nadace na vývoj nových vrozených imunitních aktivátorů na ochranu proti infekčním chorobám, které neúměrně ovlivňují rozvojový svět.

Pokud by tato snaha uspěla, dalo by to globalistům způsob, jak mRNA rozprášit ze vzduchu na celé populace přesně stejným způsobem, jakým farmáři postřikují pole insekticidy. Postřiky mRNA absorbují tělesné buňky a naprogramují je tak, aby zkonstruovaly  proteinové struktury, které mohou také fungovat jako biologické zbraně způsobující neplodnost nebo sraženiny.

Jak Natural News exkluzivně doložily laboratorními testy, tyto sraženiny jsou samoskládající se biostruktury, které rostou, dokud neblokují průtok krve a často zabijí oběť. Lidé padají mrtví bez předchozího varování  a „lidské stádo“ je vybíjeno jako nikdy předtím.

Lidskou populaci vidí globalisté jako mor planety, hodný vyhubení stejným způsobem, jakým se hubí švábi. Podle globalistů lidé nejen využívají příliš mnoho vzácných zdrojů – jako je voda, energie a půda – ale také znečišťují oceány plasty, ničí ekologické systémy a ničím nepřispívají k budoucnosti lidské civilizace. Proto musí být vyhlazeni, jak někteří z nich tvrdí.

Skutečným trikem je přijít na to, jak získat důvěru těchto „zbytečných mas“. Aby toho bylo dosaženo, byly „vakcíny“ prosazovány lékaři, novináři, vládními úřady, Big Tech, zaměstnavateli a školami, což je v rozporu s jakoukoli skutečnou podpůrnou vědou. 

Tyto experimentální nebezpečné injekce byly nazývány „bezpečnými a účinnými“, když byly ve skutečnosti nebezpečné a u některých lidí i smrtící. Ukazuje se, že ti, kteří se poddali těmto zjevným „autoritním“ influencerům, pravděpodobně za toto špatné rozhodnutí dřív či později zaplatí zdravím nebo životem. Protože pandemie covid-19 byla po celou dobu trik, jak přimět lidi, aby se seřadili a souhlasili s injekcí.

Nyní postvakcinační sraženiny stále narůstají, ucpávají tepny a krevní cévy, což způsobuje, že rostoucí počet lidí umírá bez jakéhokoli jasného vysvětlení. Společnou příčinou všech těchto „náhle zemřelých“ jsou samozřejmě sraženiny po očkování, které ucpávají tepny a krevní cévy.

Aerosolu, kterým bude možné populaci postříkat jako se stříká škodlivý hmyz, se už nikdo nevyhne. Nebude to o dobrovolnosti a podobné přípravky jsou i zcela proti Norimberskému kodexu, který je již nějakou dobu masivně porušován.

Je tragické, že v posledních dvou a půl letech jsme byli svědky celosvětového útoku na Norimberský kodex. Vlády, zdravotnická zařízení, univerzity a média porušily první zásadu a všechny další zásady z 10 bodů kodexu.
Ti všichni donutili lidi, aby se stali pokusnými králíky. Ti, kteří úmyslně, vědomě a se zlým úmyslem porušili zásady Norimberského kodexu, musí být potrestáni. Musí být povoláni, stíháni a potrestáni za zločiny proti lidskosti…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 46 Průměrně: 4.6]

6 thoughts on “Firma financovaná Billem Gatesem vyvíjí aerosolové „vakcíny“, které lze nastříkat na města

  1. nenecháme se zblbnout zprávami o aerosolovém zabodávání, veřme že takové nelidské zrůdy jako Gates byli již popraveny a tyhle zprávy mají za cíl jenom rozsévat další hrůzy mezi lidi. Starý svět definitivně a neodvratně končí, stejně jako zelený papírek kterému se říká dolar. Čeká nás skvělé období, ale bude to ještě chvíli trvat než se konečně naštvou i lidé, které do této chvíle zajímala jen diskotéka, dovolená a plný košík slev ze zahraničních obchoďáků plných geneticky modifikovaných potravin.

  2. Pracuje se i na geneticky upravených potravinách, které budou sloužit stejnému účelu. Kdo by si nekoupil „zdravou“ zeleninu jako je brokolice, salát a podobně. Ale zatím je to snad jen konspirace. Ostatně jedovaté vachcíny, jsou pro většinu, konspirace do dnes. ;o)

  3. Každopádně k tomu, aby vás zlikvidovali na pořád, potřebují váš souhlas, musíte souhlasit s tím a nebo oním a pokud to tak nebude, nepropadnete peklu, nemuzou na vás, váš souhlas je to, oč se bojuje. Já žádny sou-hlas nikomu na nic dávat nebudu, budu postavená proti tomuto svinstvu do konce svého života, souhlas ode mě nikdo nedostane, delam vse pro to, abych byla svobodná a nezávislá, bez svobody, tu nemá smysl žít.Naštěstí je dost lidí, co to cítí stejně a ti kteří to zatím necítí, ti to začnou cítit, az se začnou dít i jim věci a přimo se jich dotýkat.

  4. Lidičky, milujte se, radujte se a množte se . Revoluce se už nedějí na náměstích či v ulicích, ale v hlavách každé jedné živé bytosti. Jste tvůrci a tak tvořte ráj na této zemi. Sejte svobodnou volbu, tvořivost a lásku až do nekonečna.

  5. Nejlepší je, začít chránit svůj organismus. Je doloženo, že Zinek mají lidé stejně v malém množství, jako vitamín D. Navíc Zinek zabraňuje množení virů. Lze použít i jako na „vyčištění“ po „vakcíně“. Ovšem ve větším množství, než jako prevence. Je třeba se zeptat v lékárně jak.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout