Bude virus Langya další záminkou pro vyvolávání paniky a vyhlašování stavu nouze?

Bude virus Langya další záminkou pro vyvolávání paniky a vyhlašování stavu nouze?

Covid se již poněkud „opotřeboval“ a báječné vakcíny z dílny Fauciho chce již jen hrstka zarytých svědků covidových. Opičí neštovice, s nimiž se přišlo před létem, dostatečně nezaujaly, ostatně, 99% nakažených byli homosexuální muži, což je skutečně jen zlomek společnosti.

Sice i u nich byly další „báječné vakcíny“ docela úspěšné, ale chtělo by to přece jen něco, co si svůj terč nevybírá. Je možné, že právě taková „ideální infekce“ je již na cestě do světa. Opět máme počátek v Číně, kde se údajně lidé nakazili od zvířat. Jen by mne zajímalo, v jaké laboratoři se toto „zvířátko“ vylíhlo.

Ovšem podobně, jako „pandemii“ covid při tzv. „Události 201“ (Event 201) je třeba si vše předem pěkně natrénovat. Právě proto existují také simulační hry  pro viry Henipa, ke kterým patří Langya.

Proti viru Henipa neexistuje žádná léčba ani vakcína.  V simulaci, představující vypuknutí infekce virus Nipah (rodu Henipa), měla nemoc za následek 150 milionů úmrtí. Oba viry jsou považovány za biologické zbraně. Mimochodem, nedávno v této souvislosti došlo ke skandálu, kdy kanadská laboratoř poslala viry rodu Henipa do Wu-chanu jako normální leteckou zásilku – v rozporu se všemi bezpečnostními předpisy.

V čínských provinciích Shandong a Henan údajně nyní došlo k propuknutí viru Langya. Nakažených je prý 35 lidí. Přenos z člověka na člověka zatím nebyl pozorován, předpokládá se, že virus přešel ze zvířat na člověka. Příznaky onemocnění u infikovaných by měly být horečka, únava, kašel, ztráta chuti k jídlu, bolest svalů, nevolnost, bolest hlavy a zvracení. Tentokrát divoké zvíře podezřelé z toho, že je hostitelem a přenašečem, není netopýr, ale rejsek.

Navíc u každého druhého pacienta se uvádí, že má snížený počet bílých krvinek a každý třetí pacient má také snížené množství krevních destiček.  (Poznámka: Tento problém je také častým vedlejším účinkem dobře známého „bezpečného a účinného“ očkování proti Covid-19). Langyova choroba údajně vedla k akutnímu selhání jater u 35 procent pozorovaných pacientů, dva z 26 pacientů utrpěli selhání ledvin. Jak jsme zvyklí z údajné pandemie Covid, neexistují žádná data o věku pacientů a případných předchozích či sekundárních onemocněních.

Virus se poprvé objevil v roce 2018 ve stejných čínských provinciích. Henan sousedí s Chu-pej, kde sídlí nechvalně známý Wuhanský virologický institut, kde si pronajímal laboratoře i stejně nechvalně známý Fauci. A Shandong sousedí s provincií Henan.

Fakta jsou tedy taková, že exotický virus zkoumaný jako biologická zbraň byl nyní od roku 2018 (což je i rok, kdy proběhla simulace infekce tímto virem) detekován ve dvou čínských provinciích. Každopádně to v roce 2018 nevedlo k mezinárodní panice a ani to nevedlo k nějaké výrazné mediální rezonanci. 

Je však docela možné, že kontroverzní generální ředitel WHO Tedros Ghebreyesus využije údajné ohnisko k vyhlášení další mezinárodní nouze. To už praktikoval v případě opičích neštovic, které postihují z 99 % pouze homosexuály – a proti většině hlasů jeho výkonného výboru.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 15 Průměrně: 5]

3 thoughts on “Bude virus Langya další záminkou pro vyvolávání paniky a vyhlašování stavu nouze?

  1. Nasrat! Pokus pamrdů o druhý vstup do téže řeky nevyjde a každý z vykurvů dostane co si zaslouží. Když ne doživotí u soudu tak od pozůstalých po zavražděných dostane kovidová mafie daleko tvrdější trest bez možnosti odvolání. Nasrat!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout