V Německu zrušili imunitu poslance AfD českého původu Petra Bystroně, je žalován za údajné hajlování (video)

V Německu zrušili imunitu poslance AfD českého původu Petra Bystroně, je žalován za údajné hajlování (video)

Účastníte se jakýchkoli protisystémových demonstrací? Třeba demonstrací proti EU, migraci, covidismu či vládě? Tak pak vám dobře radím si v případě že vystupujete mezi řečníky na pódiu, raději přivázat obě ruce k tělu. Aby vás třeba jen spontánně nenapadlo mávat davu. Tak, jak to udělal německý politik českého původu, kterému byla nyní za údajné hajlování odebrána poslanecká imunita.

Jde tak o další pokračování pronásledování zatím asi jediné německé opozice, která musí být zničena nejen v očích voličů, jimž se vštěpuje do vědomí, že protibruselské strany jsou stranami „nedemokratickými“, „fašistickými“ či dokonce „nacistickými.“ Přitom fašizující tendence plně vykazují strany probruselské, což dlouhodobě nelze přehlédnout. Jejich zacházení s Ústavou jako by byla trhacím kalendářem, nám poslední více než dva roky tito rádoby demokraté předvádějí dnes a denně.

Vrcholem tohoto vývoje, který má za cíl likvidaci jakékoli politické opozice, je v Německu pronásledování člena Spolkového sněmu Petra Bystroně kontroverzním státním zastupitelstvím Mnichov I kvůli mávání na oficiální akci AfD v Mnichově. Jednalo se o protesty proti covidovým restrikcím. Na popud příliš ambiciózního prokurátora Diplicha byl poslanec Spolkovým sněmem zbaven poslanecké imunity.

Pokud se podíváte na video údajného „hajlování“, které je zveřejněno výše, pak vám bude účelovost této žaloby zcela jasná. Nikdo normálně myslící by běžné mávání na demonstranty nepovažoval za hajlování.
Z čeho je Petr Bystroň obviněn? Údajně ukázal „Hitlerův pozdrav“ jako řečník na akci „Gesund ohne Zwang“ dne 5. března 2022 v Mnichově na náměstí Königsplatz a stal se tak trestně zodpovědným podle § 86a trestního zákoníku („Použití znaků protiústavních a teroristických organizací“).
Státní zastupitelství v Mnichově se léta a téměř zoufale snaží zkomplikovat život Petru Bystroňovi, který je od roku 2017 v Bundestagu za AfD. Nejprve domovní prohlídkou, která se později ukázala jako nezákonná, a nyní s nehorázným obviněním, že Bystroň zvedl ruku na Hitlerův pozdrav.
Bystroň byl nahlášen osobou z okruhu Antify, která se zřejmě zúčastnila akce, aby proti němu mohla něco najít. Prokurátor Diplich z prokuratury u Zemského soudu v Mnichově I poté zahájil vyšetřování a požádal o zbavení imunity. „Samotný fakt, že bylo vytvořeno spisové číslo, je skandál,“ říká bývalý hlavní žalobce. „Toto je jasný případ zneužití úřadu.“
Petr Bystroň je prý zastupován právníkem, který je stejně bystrý jako kompetentní. Poslal státnímu zastupitelství v Mnichově I fotografie celé řady lidí z  německé soudobé historie, na kterých je lze vidět s „Hitlerovým pozdravem“. Zvláště pozoruhodný je  v Německu velmi nepopulární ministr zdravotnictví prof. Lauterbach (poslední obrázek), stejně jako manželka bývalého spolkového prezidenta Wulfa, Bettina Wulffová, kteří oba vykonávají odpovídající pózu, takže jejich gesto odpovídá typickému „hajlování“ mnohem víc než mávání Bystroně. Ten by  musel hodně trénovat, aby jej provedl v takové dokonalosti…
Mimochodem, je zajímavé, jak najednou všem vadí mávání, které není ani náznakem hajlováním, zatímco v celé Evropě se podporují skuteční nácci, kteří se hajlováním i oblibou nacistických symbolů nijak netají….
Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 29 Průměrně: 5]

2 thoughts on “V Německu zrušili imunitu poslance AfD českého původu Petra Bystroně, je žalován za údajné hajlování (video)

  1. Samozrejme, keby nejaký zelený extrémista žiadal v spolkovom alebo krajinskom sneme /prípadne na mítingoch svojej strany, YouTube a podobne/ legalizáciu sexu s deťmi, neger z Nigérie vyzýval k vraždeniu bielych detí alebo Turek k zavedeniu šaríe na saudskoarabský spôsob, žiadne odňatie poslaneckej imunity ani trestné stíhanie by mu nehrozilo… a už vôbec nie teror Antify a polície. Podobných zvrhlých živlov je v bábkových parlamentoch – a nielen Nemecka – viac než dosť. Bohužiaľ aj v našom.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout