Světové ekonomické fórum: Zachraňte planetu, jezte brouky a plevel – a buďte hladoví! (video)

Světové ekonomické fórum: Zachraňte planetu, jezte brouky a plevel – a buďte hladoví! (video)

WEF má mnohem větší vliv než tušíte. Ovládá většinu vlád, jejichž představitelé si pravidelně jezdí do Davosu pro instrukce a k ovládání „plebsu“ využívá nejen těchto politiků, ale nyní také celebrit. Jak níže sami uvidíte, Klausi Schwabovi se již upsala i jedna velmi známá hollywoodská herečka, která se představila v reklamě kde propaguje konzumaci hmyzu.

Světové ekonomické fórum, založené na počátku 70. let 20. století německým ekonomem a sociálním inženýrem Klausem Schwabem, se vyvinulo v hlavu hada v liberálním světovém řádu. Nyní se skládá z 1000 mocných členských společností a globálních elit, které se každoročně setkávají ve švýcarském Davosu, aby prodiskutovaly své dystopické plány na „globální redesign“.

Seznam partnerských organizací a politických spojenců WEF by zabral hodiny. Zde je tedy krátké shrnutí. Téměř každý prosystémový politický vůdce, každá vlivná korporace, každá společnost a každá instituce je součástí WEF.

WEF neustále šíří strašidelné a dystopické zprávy, které obhajují budoucnost, kde nikdo nic nevlastní a vše se sdílí. Společnost, v níž se všichni přizpůsobíme jejich globalistickým ideálům. Je tu jen jeden problém. Budoucnost, kterou propagují, je vize pekla. Faktem je, že oni nenávidí normální lidi a chtějí, abychom odešli.

Jak jinak si vysvětlit lidskou bídu, kterou propagují ve jménu záchrany země? Nenechte se mýlit, Klaus Schwab a elity nebudou spokojeni, dokud nesníme všechny brouky a plevel.

A to není přehánění. Světové ekonomické fórum propagovalo cvrčky a štěnice v nespočtu videí a článků. Chtějí plebs donutit, aby se vzdal masa a jedl jen brouky, plevel a maso umělé.

Ještě vás dostatečně nepřesvědčili, abyste si pochutnávali na červech a kobylkách? Nebojte se, Světové ekonomické fórum si je vědomo, že vás ještě tak docela nepřesvědčilo. Minulý týden proto Schwabovi poskoci najali hollywoodskou hvězdu Nicole Kidman, aby propagovala jejich věc:

Pokud stále ještě nemáte chuť na nějakého toho červa či kobylku, počkejte, je toho víc. Podle Světového ekonomického fóra si brzy budete moci užívat jako přílohu k nabízenému hmyzu plevel. Dobrou chuť!!

WEF vám tak nyní dává hned 5 důvodů k tomu, proč jíst plevel. 

 • Snadno se pěstuje
 • Může být bohatý na živiny
 • Zpestří jídelníček
 • Ví více o půdě než my
 • Chutná skvěle

WEF také zdůrazňuje, že plevel nám údajně může pomoci se vypořádat se změnou klimatu a tedy bojovat proti onomu „zlému“ CO2.

Tolik ve stručnosti k článku, který by nám tedy nabídl do pestrého jídelníčku WEF například kobylky na pampeliškách nebo moučné červy se šťovíkem….

Budou šťastní jen tehdy, když my budeme nešťastní. Pamatujete si, když nám řekli, že nebudeme nic vlastnit a budeme šťastní? Nyní z rovnice odstranili „a budeš šťastný“. Je to tak, podle Světového ekonomického fóra byste o tom, že budete v budoucnu šťastní, neměli ani odvažovat.

A ani nepřemýšlejte o tom, dát najevo svůj nesouhlas. Když elity promluvily, myšlení již skončilo. Alespoň takový je svět, který se snaží vytvořit. Ostatně, jeden z dystopických nohsledů Klause Schwaba prohlašuje, že je čas na „rekalibraci“ svobody slova.

Podle Klause Schwaba a jeho přisluhovačů by měl být svět plný lidí, kteří nic nevlastní, jedí brouky a plevel a s radostí přijímají svoji vlastní bídu.

Pokud si myslíte, že zrušení svobody projevu je chmurný scénář, tak ve skutečnosti je to ještě horší. Světové ekonomické fórum plánuje používat zvukové vlny k ovládání vaší mysli. Zní to přehnaně? No, sami se tím chlubili.

A například Albert Bourla, generální ředitel společnosti Pfizer, se objevil v Davosu a pochlubil se „elektronickou pilulkou“, která obsahuje biologický mikročip, který vysílá signál, jakmile si pilulku vezmete.

Moment, nebyla to „konspirační teorie“? Nyní jsou to fakta.

Mainstreamová média se nás snaží přesvědčit, že Světové ekonomické fórum je  instituce pracující pro lepší svět.

Klaus Schwab věří, že má právo „přemýšlet a utvářet svět“.

Obrázek

Ale to není svět, ve kterém chce většina lidí žít. Autoritářské dystopii Klause Schwaba je třeba vzdorovat za každou cenu.

Klaus Schwab v návalu sebeuvědomění nedávno řekl, že globální elity se musí přizpůsobit „rozhněvanějšímu světu“.

Je třeba, aby se spící většina probudila a uvědomila si, oč se tu hraje. Stále je čas tyto psychopaty zastavit. Ostatně, oni ví, že nějaký odpor tu proti nim již existuje. A to je dobře…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 10 Průměrně: 5]

7 thoughts on “Světové ekonomické fórum: Zachraňte planetu, jezte brouky a plevel – a buďte hladoví! (video)

 1. Že globalisti budú vo väčšine sveta porazení moslimami /ktorí im mali slúžiť len za nástroj, podobne ako Lenin Nemecku/ a len veľmi málo krajín pôjde treťou cestou /ani islam, ani podriadenosť NWO, ale neutralita/, je už teraz isté.

 2. a to těm politikům není blby, dyt budou na kořínkách taky.

  Dyt v prvobytně pospolné společnosti se náčelník měl stejně blbě jako jeho kmen. Zmrzal v chatrči. Nejedl, když nebylo co.

  Za chvíli nám budou vychvalovat kanibalismus. Ten, kdo bude mít jiný názor, bude sežrán.

  Ale spáče to nezajímá. Spáči sní své sny. Ale WEF má pravdu. Pokud chce vyvolat hladomor a snížit stav obyvatel, tak to jinak, než čtyřmi jezdci nepůjde. Nemoc přijede za měsíc dva, bída (hlad) ted hostuje v Holandu – zatím jen tak přicmrndává, Válka – ten přijede hned,co si spáči uvědomí, že jimi volená vláda si víc hledí invazní armády, zatímco z nich jsou jen otroci. No a Smrt, ten už tady kosí „očkované“.

  Ještě mě napadla taková věc. Kovid měl zahubit soukromé podnikání, záchrana planety zahubí průmysl. Všechno bude tak drahé, že se to ani nevyplatí vyrábět. Dokonce ani vozit a prodávat v koloniích. Za co? Všichni budou zadlužení. Nejhorší je, že rozvrat rodin započal už po druhé světové rozvodem pro všechny.

  Také jsem přišel na to, že společnost založená na konzumaci masa to vždycky někam dotáhla – minimálně na slušnou šanci na přežití v potravním řetězci. Také i kulturně, konzumování masa totiž stimuluje tvorbu enzymů, které působí na mozek a ten potom funguje lépe. Takový člověk ale dnes nevyhovuje, protože je nakažen selským rozumem. Lidé, kteří občas jedí maso, jsou tolerantní k těm, co jedí něco jiného. Rádi se rozhodují vlastní hlavou. Ne tak trávožrouti, ti si někde přečtou, že soja je super (pro chlapy moc ne, protože pak už to nejsou chlapi). Začnou to jíst a začnou všem ostatním vnucovat to, pro co se rozhodli. Žárlí na to, že i oni měli volbu, ale chtějí, aby ti, co jedí maso, aby ho už nejedli. Trávožrouti jsou lehčeji ovlivnitelní, snáze přejímají cizí myšlenky, Jak může někdo určovat co je zdravé, pokud ženy nebudou jíst občas maso, nebudou schopny donosit dítě. Bohužel trávožrouti raději zachrání planetu na místo toho, aby jejich rod pokračoval. Je to velmi ošidné nemít děti. Člověk celý život něco buduje a aby to mělo nějaký smysl, musí mít rodinu. WEF to ví, proto je potřeba lidi rodin zbavit. Dyt co dělají rozvedení? Hledají nový vztah. Ale položte si otázku, jak to mají ti, kteří musí žít sami? To je přece na palici. A ted si vemte, že kovidová opatření zavřela/zrušila hospody a jinou kulturu. Sebraly nám možnost se seznamovat, potkávat, bavit se. Byl to takový vhled do budoucnosti. Kdy budete střídat jen zaměstnání a byt a nic mezi tím. Do toho seberou všechno všem (tedy jen domorodcům), všemi způsoby vyhladí domorodce až z nich bude menšina, ale na to se nějak spěchá. Musí se to stihnout do roku 2030, to je ještě šance, že se toho Choroš dožije, ale ten už jede na náhradní díly. A změny budou nevratné. Každopádně už tu nebudou masožrouti, bílí se zredukují sami – občanskými válkami nebo hony na čarodějnice.

  WEF má pravdu, budeme nuceni něco jíst, když se ted sami zlikvidujeme. Timur na tom dělá, doufám, že bude žít hodně dlouho, než ho ukopou. Kainovo znamení by se hodilo. Kain když zabil Abela (oba synové Adama a Evy), tak Bůh Kaina poznamenal, aby ho nikdo nezabil. Aby mu došlo, co udělal a aby zažil peklo ve své hlavě. Proto přeji Timurovi a celé partě dlouhý život.

  Vidím to tak, že zanedlouho bude lidožroutská kuchařka bestseller.

  Jo, vy něktěří nevíte kdo je Timur, tak to byl takovej správňák, takovej vzor, všem pomáhal, nebo si to aspoň myslel, že pomáhá.

  Celá Evropa a USÄ je plná spáčů. WEF jim bere jídlo, bere jim technologie, bere jim zaměstnání, bere jim rodinu, bere jim zdraví, zábavu a potěšení a spáči jsou šťastní už ted. Ještě tomu tleskají, že mají nepojízdné auto, jídlo bez chuti, vůně a požitku, invazní armádu mezi nimi,

  Udržitelnost – je jiný výraz pro bídu a kde je bída je i beznaděj a zločin všeho druhu. Vážně jsme si tohle zvolili?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout