Kdo ničí úrodu ukrajinské pšenice? (videa, obrázky)

Kdo ničí úrodu ukrajinské pšenice? (videa, obrázky)

Pokud také sledujete dění na Donbase již od majdanského puče, pak jistě i vám došlo, kdo v této oblasti ve skutečnosti likviduje obilná sila i pšeničná pole. Jsou to titíž, kdo již roky bombardují tamní města. Videa a obrázky níže přináší důkazy, které nikdy v mainstreamu neuvidíte, neboť se nehodí do současného ideologického narativu.

Ukrajinská armáda nadále ničí obilná sila a úrodu. Německá novinářka Alina Lipp byla v Rubezžnoje na Donbasu, kde ukrajinští vojáci minulý měsíc zničili obilné silo .

V důsledku toho byly ztraceny desítky tisíc tun obilí. Oheň stále není uhašen. Alině Lippové bylo řečeno, že lidé v této oblasti mají málo jídla a stále se snaží vyrábět mouku z obilných zrn.

V západních médiích se tvrdí, že za nedostatek potravin může Rusko. Německá novinářka však již navštívila několik obilných sil zničených ukrajinskou armádou, včetně sila v Mariupolu (mohli jste vidět zde).

Ukrajinští vojáci se snaží napáchat co největší škody v oblastech, odkud se stahují. Například na cestě do Severodoněcka Lippová viděla, že byly zničeny neuvěřitelně velké plochy lesa.

zničit
Ukrajinská raketa Uragan v pšeničném poli 
U Avdiivky nedaleko Doněcka novinářka zaznamenala, jak ukrajinská armáda ve velkém ničí úrodu. Používají se dvě taktiky: podpalují se pšeničná pole nebo se na ně střílejí ukrajinské střely Uragan s minami. Miny jsou rozptýleny po obilných polích, a když se farmář pokusí sklidit obilí, miny explodují a dojde k požáru.

4.9
Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 18 Průměrně: 5]

3 thoughts on “Kdo ničí úrodu ukrajinské pšenice? (videa, obrázky)

  1. Rusko zaradilo Slovensko a niektoré ďalšie štáty medzi nepriateľov. Škoda,že tak neurobilo už skôr – hneď po vypuknutí vojny. Teraz môžeme len dúfať, že nás o pár rokov oslobodia spod americkej okupácie a vlastizradní zločinci ako Naď, Korčok, Heger, Mikulec, Strapáková sa dočkajú spravodlivého trestu tak ako po II. sv. vojne Tiso, Tuka či Mach.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout