Kanárské ostrovy – z dovolenkového ráje se stává výspa afrických kriminálníků a drogových dealerů

Kanárské ostrovy – z dovolenkového ráje se stává výspa afrických kriminálníků a drogových dealerů

Jak jste si zde již mohli přečíst, tak invaze na Kanárské ostrovy letos zatím předčila i dosavadní rekord z předchozích let. Většina příchozích zůstane alespoň po nějakou dobu na ostrovech, přičemž dřív či později jsou zasláni na evropskou pevninu.

Jak je již zvykem, tak takřka každý připlouvá bez dokladů a je-li to jen trošku možné, tak tvrdí, že jsou nezletilí. Nezletilci mají samozřejmě i další výhody – lepší hotelové ubytování, lepší stravu, vzdělání a dávky. Nicméně právě s těmito údajnými „nezletilci bez doprovodu“ jsou největší problémy.

Na Gran Canarii byli nyní zatčeni dva migranti, kteří v sobotu večer 2. července napadli a vážně zranili 29letého kolemjdoucího muže na Calle Rafael Cabrera v Las Palmas.

Lidé, kteří byli svědky tohoto činu, zavolali policii. Včera se úředníkům podařilo dvojici identifikovat. Jedná se o dva Maročany, kteří jsou ubytováni v centru pro nezletilé osoby bez doprovodu ve Veguetě. Byli zatčeni a předáni příslušnému státnímu zastupitelství.

Není to však první a nebude to ani poslední incident na Gran Canarii. Ostrovní vláda znovu a znovu dostává žádosti o pomoc z různých čtvrtí města Las Palmas a dalších obcí ostrova, protože situace se od exodu z Afriky stále zhoršuje. Téměř všude, kde se tato zařízení pro údajné nezletilce nacházejí, si obyvatelé stěžují na stále častější útoky, vloupání, vandalismus a mnoho další kriminality.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 14 Průměrně: 4.9]

2 thoughts on “Kanárské ostrovy – z dovolenkového ráje se stává výspa afrických kriminálníků a drogových dealerů

  1. keby sa blbi domorodci vzburili a vyhnali ich na lodkach znovu do afriky a vypalili tam policiu a miestny urad aj so starostom, tak by bol hned klud. ale na co, ze…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout