Holandsko: Žena byla znásilněna na ulici za bílého dne

Holandsko: Žena byla znásilněna na ulici za bílého dne

Znásilnění se již stalo v multikulturně obohacovaných zemích jakýmsi každodenním folklórem, takže nejde ani o nic až tak neobvyklého,  ovšem co neobvyklé je, je fakt, že k napadení ženy došlo za bílého dne a na sice poklidné, nicméně zcela veřejné ulici. Útočník, který ženu znásilnil, zřejmě ani nebude pořádně potrestán, neboť tvrdí, že je nezletilý. Jednoduše, klasika…

Co se vlastně přihodilo?

27letá žena byla znásilněna v pondělí 13. června na Stadhouderslaan v Leidenu, uvedla policie, která  zveřejnila záběry podezřelého.

Kolem 13:45 byla žena sražena na zem poblíž Schelpenkade a poté znásilněna, uvedla policie. Oběť volala o pomoc, což způsobilo, že útočník rychle utekl, neboť se polekal, když žena křičela o pomoc. Svědci ho viděli utíkat směrem na Drie Octoberstaat, kde bylo nalezeno jeho kolo.

Fotografie distribuované policií ukazovaly černocha sedícího na kole. Na základě pátrání byl pachatel po měsíci konečně  zadržen.

Policie ve středu zatkla údajně nezletilého podezřelého z Voorschotenu, který je podezřelý ze znásilnění 27leté ženy, k němuž došlo za bílého dne v Leidenu.

Jeho věk nebyl zveřejněn.

Obyvatelé Stadhouderslaanu v Leidenu jsou stále šokováni znásilněním, ke kterému došlo za bílého dne v jejich sousedství. „Tady se nikdy nic neděje,“ řekl jeden šokovaný obyvatel. „Bývala to vždy klidná čtvrť, ale nyní se často objevují u našich dveří jacísi tmaví kluci.“

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 16 Průměrně: 5]

One thought on “Holandsko: Žena byla znásilněna na ulici za bílého dne

  1. Ako som už písal, holandský /a tiež švédsky/ národ a štát si za všadeprítomné úchylnosti každého druhu zaslúži totálne zničenie a následné ovládnutie moslimami.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout