Reiner Füllmich: „Probíhá několik soudních procesů, v Indii hrozí Billu Gatesovi trest smrti za masovou vraždu“ (video)

Reiner Füllmich: „Probíhá několik soudních procesů, v Indii hrozí Billu Gatesovi trest smrti za masovou vraždu“ (video)

I když se zdá, že slyšením Velké poroty vše skončilo, není tomu tak. velká porota se stále každý pátek schází, přičemž jejich jednání jsou veřejná. My, zde v Evropě, ani netušíme, že v některých zemích na jiných kontinentech již probíhají různé soudní procesy, v USA se nyní chystá mimo jiné proces s Gatesem a Pfizerem.

Právník Reiner Füllmich se příští sobotu sejde se svými příznivci na Floridě, kde představí důkazy, které shromáždil během rozhovorů s asi 400 vědci, lékaři, právníky a novináři.

„Máme co do činění s psychopaty, genocidními šílenci a masovými vrahy,“ řekl mimo jiné Stew Peters, který pozval Füllmicha do své show. „Máte naprostou pravdu,“ odpověděl právník.

Jak zastavíme tyto korona zločince, jak je Peters nazývá, a jak je budeme volat k odpovědnosti za jejich zločiny? Füllmich řekl, že bychom měli pokračovat v soudních sporech. Vysvětlil, že jeho advokátní kancelář v Německu podala proti pachatelům devět žalob. Füllmich však zdůraznil, že právní systém v Německu je zcela rozbitý a soudnictví zcela zkorumpované.

Těch několik málo soudců, kteří jsou stále ochotni vymáhat právo, bylo víceméně umlčeno. Policie provedla razii u jednoho z nich. Jeho kancelář, dům a auto byly prohledány a jeho počítač a mobilní telefon zabaveny. Totéž se stalo třem odborníkům, které soudce povolal, třem renomovaným profesorům z renomovaných univerzit. „Takže v Německu toho moc dělat nemůžeme,“ povzdechl si Füllmich.

Právník poukázal na to, že soudnictví ve Spojených státech stále funguje – tedy alespoň na některých místech. Například soudce na Floridě 18. dubna rozhodl, že vláda, v tomto případě CDC, nemá pravomoc požadovat, aby lidé nosili roušku ve veřejné dopravě, v letadle, na letišti a tak dále.

Füllmich řekl, že v Americe byly vyhrány i další případy a odhalil, že v současné době připravuje případ proti odpovědným spolu s mnoha dalšími právníky. Zmínil mimo jiné Pfizer a Billa Gatese.

„Mnoho lidí chce, aby pachatelé zmizeli za mřížemi nebo dokonce dostali trest smrti, ale to není můj obor,“ řekl Füllmich, který se sám specializuje na právo odpovědnosti. Spolupracuje však s právníkem v Indii, kde probíhají tři hlavní trestní vyšetřování Billa Gatese. „Indická FBI to bere velmi vážně,“ řekl právník. „Pro Gatese to nevypadá dobře. V nejhorším případě dostane trest smrti za masovou vraždu.“

Nelze než doufat, že alespoň někde dojde k odsouzení všech zločinců, kteří mají na dění posledních let svůj podíl. Nicméně v posledních letech se jasně ukázalo, že v evropských zemích neexistuje nic jako právní stát a již dávno je jasné, že většina zemí nemá právo se ani nazývat demokratickými.

Pokud nikde v Evropě nelze ani zahájit podobný soudní proces, jaké nyní probíhají například v některých státech USA, v Indii nebo v JAR a některých dalších, vesměs nezápadních zemích, pak jde skutečně o potvrzení faktu, že systém, v němž nyní žijeme, je nedemokratický. To bylo ostatně potvrzeno i během doby, kdy byla soustavně porušována Ústava většiny těchto zemí, aniž by za to kdokoli nesl zodpovědnost.

Máme zde tedy další ukázku toho, jak to vypadá, když si korporátní fašismus hraje na liberální demokracii.

Celý – nezkrácený – rozhovor si můžete v angličtině poslechnout ve videu výše. Mimo jiné v něm hovoří například o tom, zda nazývat tento proces Norimberkem 2 (Füllmich říká, že to není vhodné přirovnání a vysvětluje proč – mimo jiné i proto, že mnoho nacistů se mu vyhnulo a s pomocí CIA odešli do USA apod…), hovoří také o nechvalně známém Schwabově WEF –  jde o poměrně známé a zde na stránkách již často zmiňované informace…..

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 44 Průměrně: 4.7]

3 thoughts on “Reiner Füllmich: „Probíhá několik soudních procesů, v Indii hrozí Billu Gatesovi trest smrti za masovou vraždu“ (video)

  1. zase se nic nestane a bude se experimentovat na lidech dal v cele euroatlanticke civilizaci dojde z následku vakcín k vylidněni obyvatelstva a až se tak stane dokořán se otevřou stavidla pro Araby a Afričany kvuli vylidněni nakonec dojde k rychlejší islamizaci

  2. Príde čas odplaty, to je isté. Tak napr. jedného dňa celý europarlament bude zlikvidovaný davmi rozzurených ľudí.
    Malo kto z elitárov odtiaľ unikne.
    V celom svete sa z globálnej úrovne zámerne vytvára nenávisť voči židom a poskokom usa aby tí dole zlikvidovali pax americana pretože tí úplne nahore ju už pre svoje genocidne nepotrebujú. A pax americana je spojená s podvodom 19 a všetkým zlom na planéte. Tí uplne hore to hodia sionistom a usa na krk – tie podvody s vojny aby sme si to my s nimi vybavili.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout