Průzkum: Více než polovina mladých Afričanů se chce přestěhovat do Evropy

Průzkum: Více než polovina mladých Afričanů se chce přestěhovat do Evropy

Probíhá proces, který pro nás globalisté již dlouho plánovali. Konstantně – zejména od roku 2015 – probíhá výměna evropských obyvatel. A je jisté, že v poslední době dochází k dalšímu posílení invazních toků zejména z Afriky. O potřebě urychlit výměnu svědčí i některé dokumenty, schválené v EU.

Jde například o smlouvu s převážně africkými zeměmi, v rámci níž se počítá s legální migrací z Afriky do Evropy, kterou ještě posvětil europarlament, který před časem odhlasoval legální pobyt pro každého, kdo bude tvrdit, že do Evropy jede za prací. Nikoho pak zřejmě již nebude zajímat, zda na daném postu zůstal týden nebo měsíc. V Evropě již daný jedinec samozřejmě zůstane. A přesně tak to plánují i sami Afričané…

Nový průzkum v 15 afrických zemích zjistil, že více než polovina mladých lidí chce v nadcházejících letech opustit kontinent a očekává se, že většina emigrantů se přestěhuje do Evropy.

Průzkum africké mládeže zjistil, že 52 procent vyjádřilo touhu přestěhovat se v příštích třech letech do zahraničí. V Nigérii a Súdánu se jejich počet zvýšil na tři čtvrtiny.

Odhaduje se, že do roku 2030 budou mladí Afričané tvořit odhadem 42 procent světové mládeže. A více než polovina plánuje migraci do rozvinutých zemí, podle průzkumu mladých lidí z 15 afrických zemí.

Počet mladých lidí, kteří chtějí opustit kontinent, je výrazně vyšší než kolik jich bylo v průzkumu z roku 2020, kdy dvě třetiny mladých Afričanů chtěly zůstat ve své domovské zemi.

Asi 60 procent africké populace je mladší 25 let a více než třetina je ve věku 15-34 let. Očekává se, že do roku 2100 bude mít Afrika nejmladší populaci na světě s průměrným věkem pouhých 35 let.

Studie Pew Research zveřejněná v roce 2018 zjistila, že jeden milion subsaharských Afričanů se již od roku 2010 přestěhoval do Evropy, zatímco jiný průzkum OSN zjistil, že 90 procent Afričanů, kteří vstoupili do Evropy nelegálně, nemá v plánu vrátit se do své domovské země.

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 11 Průměrně: 4.9]

6 thoughts on “Průzkum: Více než polovina mladých Afričanů se chce přestěhovat do Evropy

  1. tak vlády je nakonec přerozděli do všech zemi EU to je jisté proto se v prosinci 2018 podepisovali globalni pakty o migraci a uprchlicích a jakmile bude v EU se tenčit počet obyvatel z nasledku vakcín pak se dokořan otevřou hranice a ta země která nejrachleji začne stavbou zdi jako Madarsko má šanci na přežiti ale i tak musíme počitat že válka s muslimy bude tak to je v plánu asi 200 let když si přečtete Albert Pike plán na 3 světové války aby byl nastolen nový světový řád

    1. ano Svene je to tak a bude jen huř je na čase učit se střilet a učit se branit takže třeba Box, Kick Box, Muay Thai, Karate, Taekwondo, Kung Fu, MMA, Jiu jitsu, Wing Chun, zapaseni, Laido, Kendo, Escrima, Aikido, Tai Chi a tak podobně něco si zvolit a učit se branit v budoucnu to bude potřeba a hlavně šetřit na olovo

  2. Nikto nech si nerobí ilúzie o tom,že „národno-konzervatívne“ Poľsko a Maďarsko žiadnych migrantov neprijímajú a chránia EÚ pred vlnami „utečencov“ a ich zločinmi: Je to púhy mýtus, vykonštruovaný niektorými zle informovanými alternatívnymi webmi /tento medzi ne našťastie nepatrí/.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout