Francie: Soud uzavřel 4G stožár po hromadném umírání dojnic

Francie: Soud uzavřel 4G stožár po hromadném umírání dojnic

Zajímavý případ vymírání dobytka se objevil ve Francii. Coby člověk problematiky 4G nebo 5G sítí a jejich fungování či vlivu na živý organismus neznalý si netroufám soudit, zda skutečně došlo k vymírání kvůli stožáru 4G, ale všechny indicie tomu napovídají. Nakonec, jak to je doopravdy se snad již brzy ukáže, neboť pokud by skutečně krávy trpěly zářením vysílače, po jeho vypnutí by se měly začít zotavovat.

Pokud by se však ukázalo, že krávy skutečně trpěly – a to dokonce až k smrti – v důsledku onoho záření, bylo by namístě se ptát, jaký je vliv i na ostatní živé organismy, tedy zvířata, rostliny i lidi…

Za méně než rok zemřelo 40 krav a produkce mléka prudce klesla po zřízení stožáru 4G poblíž farmy ve Francii. Nyní správní soud v Clermont-Ferrand rozhodl, že stožár by měl být na dva měsíce uzavřen, aby se zjistilo, zda se zdraví stáda krav zlepší.

Farmář Frédéric Salgues, který je vlastníkem mléčné farmy, poznamenal, že zdraví jeho dobytka se zhoršilo již několik dní poté, co telekomunikační operátor Orange loni v červenci postavil stožár 4G asi 200 metrů od jeho farmy. Produkce mléka pak postupně klesala z 25 litrů na krávu a den na pouhých 14 litrů na krávu a den. Za necelý rok zemřelo Salguesovi 40 z celkového počtu 200 dojnic.

Oči ostatním zvířatům nyní neustále tečou a některé krávy osleply. Všechny krávy, podle Salguese, zaznamenaly změnu v chování. Nyní se shromažďují ve shluku a co nejdále od stožáru (viz toto video), a to navzdory skutečnosti, že se mohou volně pohybovat.

Podle Salguese neexistují žádné jiné faktory, než mobilní záření, které by mohly vysvětlit prudký a rychlý pokles produkce mléka. Ani analýzy vody nebo krmiva nevysvětlují zhoršující se zdravotní stav dojnic.

„Už nepijí. Jsou jako zombie a pohybují se jako roboti. Ocasy se již nepohybují. Je to hrozné. Normálně tele, které je staré 6 měsíců, váží 200 kg, ale to, které jsme vážili naposledy, vážilo pouze 104 kg. Jen za poslední týden zemřely dvě krávy, řekl Salgues FranceInfo.

Správní soud v Clermont-Ferrand letos v květnu rozhodl, že mobilní vysílač by měl být vypnut na dva měsíce na doporučení profesora veterinářství, kterého soud v případu vyslechl. Frédéric Salgues řekl tiskové agentuře AFP, že doufá, že se jeho krávy zotaví co nejrychleji. On a jeho rodina velmi trpěli zhoršujícím se zdravím krav i finančně.

Starosta obce Philippe Molhérat byl zodpovědný za rozhodnutí povolit výstavbu mobilního vysílače. Molhérat nyní svědčil u soudu ve prospěch majitele zvířat. On sám vyjadřuje znepokojení nad účinky stožáru 4G na zdraví zvířat a také říká, že má obavy o zdraví 1500 vesničanů.

Telekomunikační operátoři dotčení tímto rozhodnutím, Orange, Free a Bougyes Telecom, u soudu tvrdili, že neexistují žádné vědecké důkazy o spojitosti mezi zářením mobilního stožáru a zdravím zvířat.

V listopadu 2020 Švédská nadace pro radiační ochranu oznámila, že více než 50 majitelů zvířat ve Francii trpí dramaticky zhoršujícím se zdravím zvířat v důsledku mobilních věží, elektrického vedení, větrných turbín a fotovoltaických zařízení.

Stéphane Le Béchec z regionu Côtes-d’Armor ztratil  během čtyř a půl roku 250 krav nebo telat. Na jeho farmě byla od té doby měřena výrazně zvýšená radiace v zemi a ve vodě. V blízkosti farmy jsou dvě mobilní věže, elektrické vedení, větrné turbíny a solární články. Na tomto videu jsou vidět dvě mobilní věže a elektrické vedení podezřelé z toho, že přispívají k uvedeným problémům:

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 18 Průměrně: 4.3]

3 thoughts on “Francie: Soud uzavřel 4G stožár po hromadném umírání dojnic

  1. Energie X G nekorelují s energiemi přírody.Vzpomínám,jak začala nemoc,,šílených krav“ . Bylo to v Anglii. Farmáři měli krávy ustájené v plechových hangárech ( v podstatě to jsou ale faradayovy klece…) Po spuštění zařízení pro mobilní sítě se krávy hnaly k zamřižovaným vratům ve snaze dostat se z té plechárny ven až tak,ře bily hlavami do mříží,až jim z hlav mezi rohy tekla krev a lidé začali říkat,že z neznámého důvodu se chovaly jako šílené. Potom začaly ve velkém vyskakovat celá hejna velryb,v mořích přibyly nové silné radary na lodích a ponorkách a ve vzduchu v letadlech,zejména vojenských. Začali hynout ptáci,hmyz i stromy,spolu s pesticidy hromadné ůhyny včel ( u včel s velkou oblibou se stále dokola vše hází na včelí virozu..ale jakbyne,slabé včely po chemii i ůtoku umělých energií přece taky strácí obranyschopnost a imunitu, kolabuje látková výměna,DNA se plně neobnovuje a přibývá zbytků nerozložených bílkovin ze starých buněk ..a těmto zbytkům,chuchvalcům aminokyselin v churavějících tělíčkách lidé říkají ,,Viry“, takový nesmysl ! ,vše je přeci jinak. A stejné se to děje i v těle lidí,přibývá zbytků ze starých buněk a silně vázne obnova nových..při regeneraci organismu…,,Ani zedník nedokáže postavit nový dům ze slepenců starých cihel,potřebuje nové cihly,stejně jako tělo musí mít k dispozici zcela rozložené bílkoviny ze starých buněk, až na základní aminokyselinu…a když je takových slepenců mnoho při poruchách látkové výměny,stresu,nachlazení,ap..dokonce je vydycháváme ven skrze plíce ! A co dělají ůdajní vědci v laborkách ? ještě je upravují a používají jako biologické zbraně ! ) Stále nám jen lžou,stejně jako s koloběhem uhlíku v přírodě,vymýšlejí emisní povolenky,nesmysl i s Grétou.Přitom uhlík je tu našim základem,jak v rostlinné,tak živočišné říši.Energie vesmíru a Země se vážou do šestistěnů s uhlíkem. Tak dýcháme,tepeme. Tepou cévy,srdce,slunce i hvězdy,říkáme,že blikají.Je to dech života ve 3 D, současného domova. A co nám dělají nyní ? Zasahují i do energií,ničí přírodní a vyrábí umělé,nedokonalé a smrtící.Přidali dokonce vakcíny, rabují státy,ničí ekonomiky pomocí umělých virových sekvencí ve spojení s kovy, tvoří čapkovy RUR transhumanoidy,zoombí. STOP . Nenechme se,nedejme se,jsme každý bohem,originál s Duší,věčným životem.

    1. Jaroslave popsal jste současnou dobu velmi dobře. Já se k Vašemu hodnocení připojuji. Masmédia jsou největším VINÍKEM současného naprosto ZHOUBNÉHO dění v celém SVĚTĚ. Ale všechno snad už brzy skončí. Židovská kabala už prohrála. Světlo a Pravda se rychle dostává mezi lidi. Současní vládci ve většině států budou ODEJITI ……..

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout