Víte, jaké měl Hunter Biden heslo na svém notebooku?

Víte, jaké měl Hunter Biden heslo na svém notebooku?

Jak již víte, tak současný „majitel“ notebooku Huntera Bidena byl nucen utéct z USA do Evropy, neboť v USA již předtím došlo k několika pokusům se ho zbavit. Nedávno jste se zde mohli podívat na velmi malou „ochutnávku“ z Bidenova notebooku a brzy se očekává prozrazení zbytku obsahu notebooku.

Nyní se dostalo na veřejnost i heslo, jakým si Hunter Biden svůj notebook zabezpečil. A myslím, že to, o jaké je heslo pochopí i ti z nás, kdo anglicky neumí….

„Nejchytřejší chlap“ Joe Biden to heslo jistě zná…

Heslo k notebooku Huntera Bidena bylo „analfuck69“ jak potvrdil majitel počítačového obchodu Delaware John Paul Mac Isaac.

New York Post získal exkluzivní výňatky z připravované knihy Johna Paula Mac Isaaca „Americká nespravedlnost:  Moje bitva o odhalení pravdy“, která popisuje, co se stalo osudnou noc, kdy se Isaac setkal s Hunterem Bidenem v dubnu 2019.

Opilý Hunter Biden zajel do Isaacova počítačového obchodu poté, co strávil večer v doutníkovém baru a vtrhl do podniku se třemi notebooky.

Isaac řekl, že Hunter Biden páchl alkoholem a jeho slova byla nezřetelná, když žádal o pomoc s obnovou svých notebooků.

Isaac zapnul jeden z počítačů a požádal Huntera o heslo – tehdy se Hunter začal smát a řekl mu, že je to „analfuck69“

Výňatek z The New York Post:

13palcový MacBook Pro 2015 byl v mírně lepším stavu. Mohl se spustit, ale klávesnice nereagovala. Vytáhl jsem externí klávesnici a požádal o povolení k přihlášení.

Hunter se začal smát.

„Moje heslo je f-ked up. Nezalekněte se!“ řekl, než oznámil, že je to „analf-k69“ nebo něco takového. Jeho opilý stav ztěžoval porozumění řeči. Podíval jsem se na něj pohoršeně a řekl jsem mu, že by možná bylo nejlepší, kdyby se pokusil přihlásit sám.

„Hej, oprav to!“ prohlásil Zeptal jsem se, jestli má externí klávesnici, kterou by mohl použít k obejití selhání své interní klávesnice, a on se na mě jen podíval prázdným pohledem.

„Tady si můžeš půjčit tuhle a počítač si sám zprovoznit,“ řekl jsem mu. „Takhle to nemusím kontrolovat a účtovat ti opravu. Prostě ho přines zpátky, až budeš hotový.“

Isaac řekl, že byl šokován množstvím porna na Hunterově notebooku, když obnovoval soubory.

Tehdy uviděl obrázek Huntera Bidena v červeném šátku (viz titulek).

Isaac popisuje, jak narazil na soubor označený „incomepdf“ a když na něj klikl, byl šokován, když viděl, kolik peněz Hunter Biden vydělal ročně.

„Byl to e-mail z 16. ledna 2017, uložený ve formátu PDF. Na vrcholu byly roky 2013, 2014 a 2015. Vedle každého roku byla částka zdanitelného příjmu: 833 000 USD + v roce 2013, 847 000 USD + změněno na 1 247 000 USD + v roce 2014, 2 478 000 USD + v roce 2015. Byl jsem udiven. Všechny ty peníze a tenhle kretén neměl ani na záložní disk!“ napsal Isaac.

Isaac řekl, že dokument „se zdál pochybný“ a nezdálo se, že by to Hunter Biden vydělal legálně.

Celou zprávu New York Post o nové knize Johna Paula Mac Isaaca si můžete přečíst zde.

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 23 Průměrně: 4.8]

4 thoughts on “Víte, jaké měl Hunter Biden heslo na svém notebooku?

  1. Zvrácený paňáca. Tím nemám nic proti analfuck69, ale tenhle amorální debil bude mít určitě ještě lepší speciality. Co chtít po takovém generátovi s geny po kdejakých lumpů, lotrů, vrahů.

  2. A co kto caka ked jeho otec je oplzlý Joe.
    Ked ocko zneužíval svoju vlastnú dcéru tak synáčik išiel v tatkovych stopách a rozdával si to so sestričkou pi vzore Joa, a dokonca si to aj nafotil. Asi aby mu to tatko uveril.
    Nejsu tí americký demokrati nejakí vadní!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout