Už 28. května mají být přijaty předpisy, které dají WHO pravomoc přímo zasahovat v jednotlivých státech

Už 28. května mají být přijaty předpisy, které dají WHO pravomoc přímo zasahovat v jednotlivých státech

V minulosti se v souvislosti s pandemickou smlouvou hovořilo nejprve o jejím přijetí již letos v květnu, později se však údajně její schválení odložilo s tím, že by měla platit až od roku 2024. Poslední zprávy však hovoří o tom, že již na nejbližším zdravotním summitu WHO se mají předat zdravotní kompetence do rukou WHO. To znamená, že od června by se skutečně mohla již alespoň část plánovaných kompetencí na WHO převést. Zbytek pak „zařídí“ pandemické zákony přijaté v jednotlivých zemích.

Proč se data neustále mění, aby se nakonec skutečně skončilo u letošního května, se lze jen dohadovat. Možná šlo o snahu zklidnit již tak pobouřenou světovou veřejnost nebo třeba jen o to, že globalistům oddané loutkové vlády nebylo nutné nijak přemlouvat. Ostatně, vzpomeňte si jak vehementně tlačila naše vláda pandemický zákon a odmítla jeho schvalování odložit třeba až na podzim. Pokud by byl čas do roku 2024, tak by ho tak netlačili už v lednu a počkali by třeba nakonec léta nebo začátek podzimu.

Vlády se tedy rozhodly předat kompetence, které dosud náležely ministerstvům zdravotnictví, globalistické a de facto Gatesem vlastněné WHO.

Světová zdravotnická organizace, WHO, se vyvíjí v nadnárodní monstrum, které má nejen v úmyslu zasahovat do našich osobních životů, ale také uvrhne vlády po celém světě do kleští. A naše vláda, která dosud s radostí předávala mnoho z toho, co jí bylo nepříjemné, do „judikatury EU“, se také s láskou účastní této vznikající diktatury. Jaké posty byly těmto nohsledům za jejich oddanost asi slíbeny?

Od 22. do 28. května 2022 budou přijaty nové předpisy WHO, které samy o sobě dají organizaci WHO pravomoc přímo zasahovat v demokratických státech. Už ne ministr zdravotnictví, ale WHO v New Yorku nebo Ženevě v budoucnu rozhodne, že v případě chřipky bude stát ABC nebo XYZ „vypnut“ stisknutím tlačítka. Je třeba dodržovat pokyny WHO. Už to není vláda zvolená lidmi, která by měla rozhodovat o blahu a utrpení vlastních lidí, ale dalekosáhlý generální tajemník WHO.

Uvedené informace plně souzní s návrhem USA, kde nejvíc tlačí na přijetí pandemické smlouvy, jak jste si mohli přečíst již v tomto článku. Právě na uvedeném summitu WHO se má hlasovat návrhu Washingtonu na změnu   mezinárodních zdravotních předpisů. To by tedy potvrzovalo poslední zprávy o snahách urychlit předání kompetencí z národních států na WHO.

Jakkoliv to všechno zní neuvěřitelně, není to konspirační teorie, ale oficiální dokument. Jens Spahn (za Merkelové německý ministr zdravotnictví), který, již byl odříznut do role diktátora, také přispívá k této největší politické transformaci ve světových dějinách, když říká, že „země, které nesplní své závazky vůči WHO, musí očekávat sankce“. Je v tom vyškolen, takže ví, o čem mluví.

WHO není žádný stát, nejde o organizaci, jejíž členové by byli voleni lidmi, ale o soukromou organizaci. která je financovaná Billem Gatesem a farmaceutickým průmyslem. Právě Gates a farmaceutické giganty (většinou opět organizace částečně vlastněné Gatesem) jako většinoví sponzoři, budou v budoucnu určovat, kdo bude popsán jako nemocný, kdo bude léčen jakými léky a kdo bude stále moci cestovat a později i to, kdo může co jíst (GMO potraviny).

Tato zásadní informace pak mění mnohé. Zdravotní diktatura se může rozjet kdykoli si skutečný majitel WHO zamane a loutkoví politici, kteří již předem souhlasili s předáním kompetencí WHO, budou samozřejmě do puntíku plnit vše, co WHO přikáže. Třeba zavedou povinné očkování látkou, která má spíš genocidní než bohulibé účinky. A můžou to rozjet už brzy, třeba záhy po schválení dokumentu na konci května. A mají k tomu i nástroj na národní úrovni – pandemický zákon…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 101 Průměrně: 2.3]

9 thoughts on “Už 28. května mají být přijaty předpisy, které dají WHO pravomoc přímo zasahovat v jednotlivých státech

 1. Čo na to povedať? Je najvyšší čas sa vyzbrojiť a pripraviť na vyčistenie politickej scény v ČR a v SR ! Viete, ako to myslím, lebo inej cesty niet, zradcovia sa už nezmenia… Len tvrdý odpor je jedinou cestou k získaniu slobody späť z rúk SATANISTOV !!! V žiadnom prípade sa nenecháme očkovať a liečiť týmito kurvami a lekári ,ktorí vo väčšine prípadov už stratili dôveru ľudí si teraz budú musieť dať obzvlášť pozor, lebo ich alibistické – je to dané z hora, z WHO – neobstojí !!! Pripravte sa na ťažké časy, lebo sadistickí psychopati nás chcú zdecimovať a zotročiť !!!
  Žiadna konšpirácia, ale holé fakty a pravda, mysliaci človek si mozaiku už dávno poskladal a hlavní elitárski aktéri to už ani netaja, ich pýcha im to nedovolí, cítia sa byť konečnými víťazmi, ktorí sú nedotknutení !

 2. Podla mna je cela ta Pandemicka dohoda neplatna, ziadna vlada na zbavenie sa takych kompetencii nema legalny mandat – nebolo ziadne referendum ani iny demokraticky nastroj vykonany!!! Toto nie je otazka odhlasovania vysky clenskeho prispevku v klube… Cele je to neplatny akt, zlocinecky podvod, zrada ! Pravnici ustavni, medzinarodni kde ste teraz? Toto len tak nemoze zostat !!!

 3. Olgo ano, máte pravdu. Je to proti Ústavní.
  Ale to bohužel nikoho nezajímá. Dnes nikdo neuznává zakony, Ústavu a spravedlnost.
  Vsichni, jak vlády, tak tito, jako Gates, Fauci, Schab, by meli stat pred nezkorumpovanymi soudy.
  A odsoudit je na doživotí! Pro podporu světové genocidy, na lidstvu.

  1. Souhlasím, nejvyšší čas aby tito Vámi tu jmenovaní byli okamžitě zatčení a odsouzení do konce života! Hned! Ještě než se rozletí ve svých soukromých letadlech na ty plánované schůzky koncem květnna kde chtějí nelegálně rozhodnout o osudu lidstva celého světa! 🙏

 4. o nas bez nas. toto nie je demokracia ale totalita. ale pevne verim ze aj keby sme mali moznost volby, stado si zvoli dalsie opratky a nahubky aj same.

  1. Stádo ať si volí co chce, to je jejich věc, že si volí sebe zhoubu, to ale neznamená že se to může vztahovat na občany kteří s tím nesouhlasí! Ve svobodných státech/zemích si může každý svobodně vybrat co dovolí přijmout nebo nepřijmout! Nelegální mandáty jsou nepřijatelné!

 5. Katastrofa světa jak ho známe, to nesmí projít, musí to být okamžitě zastaveno, je to nelegální, celý svět se musí spojit a postavit se proti této hrstce satanistů. Je nás mnohem více, odmítáme diktáty nezvolené organizace WHO kontrolované Čínou a psychopaty kteří volají pro a násilně již provádějí depopulaci, genocidu jedovatými injekcemi! Kdo si přeje takový život a budoucnost pro své děti a jejich děti, to jen v případě že ještě vůbec budou děti schopné mít! Lidé přemýšlejte! Nesmíme tohle dovolit, musíme to dát témto satanům na vědomí, že to nebude platit!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout