Soros na WEF: Rusko musí zahynout, aby globalisté zvítězili

Soros na WEF: Rusko musí zahynout, aby globalisté zvítězili

Mezi těmi, kdo nesmí chybět na žádném summitu WEF, samozřejmě najdeme také George Sorose. Kupodivu se tentokrát zúčastnil summitu on a ne jeho syn, který ho již na většině jednání zastupuje a tím jeho impérium postupně přebírá. Jenže summit WEF je tím nejdůležitějším setkáním globalistů a jejich loutek, takže dokud starý Soros dýchá, bude tam i účasten.

Americký miliardář, který má sám mocnou globalistickou nadační síť, tam vysvětlil své záměry. Mluvil o třetí světové válce a v tomto případě oznámil, že „civilizace“ zemře, pokud Putinovo Rusko nebude brzy eliminováno. Apeloval také na Západ, aby upustil od ruského plynu – což by samozřejmě zničilo celé ekonomiky.

Nyní již 91letý muž byl v posledních měsících stále častěji zastoupen svým synem a „dědicem trůnu“ Alexandrem. Například když byl v únoru předávat notičky rakouské vládě. Summit v Davosu je však stále „nejvyšší prioritou“.

Nyní se Soros rozhodl jít v rámci jeho „výměn režimů“ po celém světě, po Rusku. Na tradiční večeři WEF Soros oznámil, že válka na Ukrajině musí rychle skončit Putinovou porážkou, neboť válka údajně odvádí pozornost od „existenciální klimatické krize“. To by zpomalilo zavedení naléhavých opatření proti změně klimatu.

Jinými slovy, světoví lídři by se  raději měli dále věnovat světové transformaci pod rouškou udržitelnosti, ale otravný protivník v Kremlu se jim postavil do cesty, tvrdí Soros.

Podle starého Sorose musí Rusko zemřít, aby Sorosova ideologie mohla žít dál. Protože prohlásil: „Většina z nás přijímá myšlenku, že nakonec musíme zemřít, ale považujeme za samozřejmé, že naše civilizace chce přežít“ – a „naší civilizací“ Soros samozřejmě myslí neomarxistický systém pod nadvládou USA, který v podstatě spoluvytvořil.

Ve velkých, patetických tónech hovořil o údajné klimatické krizi, která v konečném důsledku znamená „konec naší civilizace“. Svět proto musí poskytnout Ukrajincům veškerou podporu, kterou požadují, údajně proto, aby se pak mohl znovu věnovat klimatu. Nedávno sám Zelenskyj na zasedání WEF vyzval k dodávkám dalších těžkých zbraní a ještě tvrdším sankcím proti sousední zemi.

Soros si dokáže pro Rusko představit tučnou daň z dovozu plynu. Podle Die Welt to má tu výhodu, že spotřebitelské ceny neklesnou a veřejný sektor v Evropě může přijímat velké sumy peněz. To by zase mohlo být použito na pomoc potřebným a na investice do zelených energií. Jinými slovy, cena plynu pro běžné občany a průmysl v Evropě musí zůstat vysoká, aby –  jakmile lidé podle dikce WEF nebudou nic vlastnit, byli dohnáni do závislosti na státních almužnách. Rusko by na druhé straně nikdy nemělo být schopno vyrovnat ztráty.

Na druhé straně se od globalistů ozývá chvála, když politici následují jejich plány. Stejně jako v případě německého kancléře Olafa Scholze. Poté, co  zamítnul již vybudovaný plynovod Nord Stream 2 a dodal těžkou techniku na Ukrajinu, je Soros  spokojen. Vysvětlil: „Pokud jde o evropskou jednotu, zdá se, že Scholz vždy dělá správnou věc… nakonec.“

Podotýkám, že je to právě německý kancléř, kdo má podle programu právě dnes summit zakončit. Symbolicky se tak ukazuje, kdo ve skutečnosti vládne přinejmenším EU (4. říši), ale i naší zemi, jejíž vlády politiku Berlína dlouhodobě kopírují, …

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 7 Průměrně: 4.7]

2 thoughts on “Soros na WEF: Rusko musí zahynout, aby globalisté zvítězili

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout