Rakousko: Afghánec podřízl hrdlo své ženě v přítomnosti 9letého syna

Rakousko: Afghánec podřízl hrdlo své ženě v přítomnosti 9letého syna

S rostoucím počtem Afghánců v Evropě bude zapotřebí si na podobné „domácí zabijačky“ zvyknout. V samotném Afghánistánu by za vraždu ze cti (či za pokus o ni) žádný trest nenásledoval, ale i v Evropě má dnes muslim velkou šanci na to, že nebude potrestán, ale bude seznán psychicky nemocným. Jen je zapotřebí tuto psychickou nemoc pravdivě pojmenovat…

40letý Afghánec se bude ve čtvrtek zodpovídat před Krajským soudem v Klagenfurtu z pokusu o vraždu. V září se pokusil zabít svou ženu nožem na koberce. Obzvláště výbušný je fakt, že jejich 9letý syn byl svědkem útoku.

Žena byla přijata do nemocnice ve Villachu s několika řeznými ranami na krku a zádech. Podle obžaloby měla afghánská žena mimo jiné 29 centimetrů dlouhou a hlubší řeznou ránu na krku. Zločin byl údajně vyvolán hádkou o domluveném sňatku manželů, se kterým žena nikdy nesouhlasila. Oběť se chtěla rozvést se svým manželem po celá léta. Údajnému trestnému činu předcházelo poradenské sezení k rozvodu v ženské poradně.

9letý syn páru byl také svědkem hlasité hádky a pokusu o vraždu matky. Když jeho otec napadl  matku, chlapec reagoval s duchapřítomností a běžel k sousedům. Ti nakonec zalarmovali policii.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 8 Průměrně: 5]

One thought on “Rakousko: Afghánec podřízl hrdlo své ženě v přítomnosti 9letého syna

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout