Pandemická smlouva WHO by ještě mohla být zastavena – WHO již po značných protestech stáhlo 12 ze 13 dodatků

Pandemická smlouva WHO by ještě mohla být zastavena – WHO již po značných protestech stáhlo 12 ze 13 dodatků

Průběh summitu WHO údajně neprobíhá přesně podle představ globalistů. Zatím bylo alespoň 12 ze 13 dodatků do smlouvy, které žádala schválit Bidenova administrativa, zamítnuto. To dává tušit, že podobně může dopadnout i samotná pandemická smlouva, neboť tlak občanů i různých organizací z celého světa na WHO je neočekávaně velký.

Potvrzuje se tak, že sílu mají především ti „dole“, pokud jsou dostatečně hlasití a vzpurní, ti nahoře nic nezmůžou. Jediné, co je drží „na koni“ je bezvýhradná poslušnost, jakou jsme mohli vidět u covidového divadla.

Na základě obvinění z postoupení  suverenity Světové zdravotnické organizaci bylo 12 ze 13 pozměňovacích návrhů předložených Bidenovou administrativou k hlasování na Světovém zdravotnickém shromáždění v Ženevě tento týden odstraněno z úvah.

Dodatky vešly ve známost teprve minulý měsíc a bylo to úsilí nezávislého výzkumníka Jamese Roguskiho, které veřejnost upozornilo na dopad na suverenitu členských zemí WHO a vyvolalo vlnu lidového odporu, zejména minulý týden.

Roguski, který sledoval summit WHO, který začal v neděli, řekl, že stažení se zdá být výsledkem masivní reakce lidí po celém světě, kteří vystupují proti změnám mezinárodních zdravotních předpisů, spolu s právními kroky ve Velké Británii.

„Spolu se skutečností, že dodatky mohou být v budoucnu znovu předloženy a konečným cílem WHO je, aby všechny národy podepsaly globální pandemickou smlouvu, nyní není čas na uvolnění,“ napsal Roguski na své stránce věnované tomuto tématu.

Zpráva o vypuštění tuctu pozměňovacích návrhů pochází ze stížnosti lékaře Zaca Coxe ve Spojeném království. Poté, co byla jeho žádost o soudní přezkum 17. května zamítnuta, Cox se minulý pátek odvolal.

Právní oddělení ministra zdravotnictví a sociálních věcí vlády Spojeného království Coxovi odpovědělo, že odvolání je neopodstatněné, neboť 12 ze 13 navrhovaných změn nebylo vzato v úvahu. Vláda to odůvodnila tím, že pracovní skupina WHO pro kontrolu pandemie nebyla schopna dosáhnout konsensu.

Úkolem pracovní skupiny bylo provést pozměňovací návrhy postupně, aby je bylo možné předložit Světovému zdravotnickému shromáždění.

Bidenův jediný zbývající dodatek zkracuje období, během něhož může národ stáhnout svůj hlas o změně Mezinárodních zdravotních předpisů z 18 na šest měsíců.

V rozhovoru pro War Room v úterý Roguski řekl, že pokud odpůrci návrhu nechtějí dát větší moc WHO, tak by neměli odpočívat, protože pracovní skupina pro kontrolu pandemie „se nikdy nevzdá“.

„Budou se o to pokoušet i v budoucnu,“ řekl. „Musíme zůstat ostražití.“

Minulý týden známý reformátor zdravotní péče Dr. Peter Breggin, vynálezce technologie mRNA Dr. Robert Malone a bývalá kongresmanka Michele Bachmannová varovali v rozhovorech s WND, že Bidenovy změny se rovnají postoupení americké suverenity (ale i suverenity všech ostatních členských zemí WHO) nad zdravotní péčí právě globalistům z WHO.

Celý Roguskiho rozhovor s „War Room“v angličtině najdete zde.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 16 Průměrně: 4.9]

2 thoughts on “Pandemická smlouva WHO by ještě mohla být zastavena – WHO již po značných protestech stáhlo 12 ze 13 dodatků

  1. Zase ten šmatlavej dědulín co podává ruku někomu kde nikdo není a packá po schůdcích do letadla a bez čtecího krámu neřekne ani jak se jmenuje. To je ten pravý kdo by měl řídit svět ? To už jsou všichni skutečně padlí na hlavu ??? Nikdy jsem o amících neměl vysoké mínění, ale co mají v čele nyní, ve mně ztratilo poslední iluze o moci a schopnostech tohoto národa. Spíše připomíná paralelu se starým zkorumpovaným a bláznivým Římem v době kdy se sesypal jako domek z karet.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout