Několik hitlerovských pozdravů v písničkové soutěži – „experti na pravicový extremismus“ mlčí

Několik hitlerovských pozdravů v písničkové soutěži – „experti na pravicový extremismus“ mlčí

I přes nepřeberný počet důkazů o tom, že se některé bojůvky typu Azov nepokrytě hlásí k nacismu, je zde patrná snaha mainstreamu o mlčení nebo dokonce bagatelizaci těchto mnoha videí a obrázků, které inklinaci mnoha (ale samozřejmě zdaleka ne všech) Ukrajinců k nacismu dokazují.

Eurovize, která je již dávno jen politickou fraškou a ne uměleckou soutěží, pak ukázala, že podporovatelé nacismu dokonce mohou zvítězit v písničkové soutěži. Nepokryté hajlování pak záměrně zamlčují. Co by se asi stalo, kdyby někdo podobně hajloval třeba na nějaké antisystémové demonstraci nebo koncertě skupiny, která je systémem zatracována, tedy například na koncertě Ortelu?

Muž, který hajloval na demonstraci SPD, dostal pokutu 30 tisíc a půlroční podmínku. Odvolal se | Domov | Lidovky.cz
Pamatujete? Před 3 lety na demonstraci SPD hajloval tento muž, který nemá se stranou jinak nic společného. Byl odsouzen k pokutě 30 tisíc Kč a podmínce. dnes by byl zřejmě za hrdinu…

Samozřejmě by to znamenalo okamžitou obžalobu, soud a trest. Ostatně, pamatujete si na to, jak před pár lety kdosi v davu zvedl pravici na demonstraci proti EU a pak byl za to i odsouzen? Jak jsou strany po celé Evropě, které se staví za nacionalismus (ale ne nacismus, mezi obojím je velký rozdíl), neustále nálepkovány za nácky? Zdá se však, že evropští nacionalisté vadí, zatímco skuteční náckové, kteří se projevují nejen hajlováním, ale i nacistickými symboly, jsou dnes adorováni…

Konzervativní politici se po desetiletí museli každý den distancovat od věcí, se kterými stejně nemají nic společného. Každé mávnutí z okna by mohlo vést k žalobě, protože informátoři a křivá obvinění jsou dnes neustále ve střehu. Nyní se ale mainstream rozhodl vzdát hold národu, kde je hitlerovský neonacismus oslavován. A najednou můžete Hitlerův pozdrav ukázat i v televizi bez následků.

„Hitlerův pozdrav“ už řadu lidí stál sportovní kariéru, jiní skončili před soudcem a dostali podmínku nebo dokonce vězení. Zejména ve sportu se zasahovalo proti všem, kdo předvedli byť jen náznak národního socialismu. Ve fotbale a tenise se zakročilo i proti všem, kteří předváděli tzv. „srbský pozdrav“. Symboly extrémní levice se naopak vždy hrdě ukazovaly a celé týmy byly nuceny pokleknout před drogově závislým, černým recidivistou Floydem.

Finále ESC bylo 14. května živě vysíláno z italského Turína. Bylo ho zneužito jako obrovského propagandistického ohňostroje pro Ukrajinu – kvůli nesrovnalostem v hlasování se Ukrajina dostala na první místo i s mizerným hip-hopovým rapem. Během vysílání byly několikrát promítány Hitlerovy pozdravy a další fašistické pozdravy z Ukrajiny. Prvně polská moderátorka při odevzdání hlasů křičela „Sláva Ukrajině“:

O dalších scénách se již dá nepokrytě říct, že obsahují nacistický pozdrav. Jednou mimo jeviště (viz vložená videa na Twitteru níže), jednou po jistou dobu při opouštění pódia. Dav přitom šílel a mával vlajkami Ukrajiny.

Přehlídka Hitlerových pozdravů byla ozdobena pozdravy otevřeně neonacistického praporu Azov (pěst zaťatá na hrudi). To vše bez komentáře, bez distancování se od odpovědných osob, bez distancování se ze strany televizí, které program vysílaly.

Bild
hajlující Ukrajinci sklidili bouřlivý aplaus

S válkou na Ukrajině shazuje levicový mainstream všechny masky. Najednou je národní socialismus dobrý, když přichází z Ukrajiny. 

Znamení, která byla na Západě po desetiletí zakázána, se ukazují otevřeně a nikomu nevadí: Černé slunce, oblíbené znamení Heinricha Himmlera, stejně jako Wolfsangel, který byl v Hitlerově říši také velmi rozšířen.

Speciální lebku a zkřížené hnáty můžete vidět na uniformách Ukrajinců – jde o tytéž symboly, jaké se používaly v divizi SS Totenkopf. Bez komentáře. Mainstreamová média se navzájem předhánějí v bagatelizaci toho všeho. Otevřeně neonacističtí bojovníci praporu Azov jsou pak pro současný mainstream doslova hrdiny.

NATO – Azov – „hákenkrajc“ – dnešní hrdinové podle mainstreamu

Na Ukrajině jsou přitom děti posílány do nacistických výcvikových táborů, jak se před několika lety také psalo v mainstreamu. Více o těchto táborech jste si mohli přečíst (včetně videí) zde nebo zde.

Na Ukrajině lidé vzdávají hold především státnímu hrdinovi Banderovi, přesvědčenému rasistovi, antisemitovi a fašistovi. A dodnes je tam Adolf Hitler v některých kruzích považován za hrdinu – Rusové z dobytých pozic převážejí tuny nacistických památek od knihy „Mein Kampf“ přes vlajky, odznaky a uniformy….

BildBildBild

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 12 Průměrně: 4.8]

3 thoughts on “Několik hitlerovských pozdravů v písničkové soutěži – „experti na pravicový extremismus“ mlčí

 1. ja som za 100% slobodu slova a prejavu. nech si ludia hajluju a siria komunizmus, obdivuju stalina, maa, adolfa, pinocheta… tieto zakony proti extremizmu nie su nic ine iba vladna paka na ludi nepohodlnych pre vladu.

  ja sem len dam slovensky trestny zakon:
  „§ 140a Trestné činy extrémizmu
  Trestné činy extrémizmu sú trestný čin založenia, podpory a propagácie hnutia smerujúceho k potlačeniu základných práv a slobôd podľa § 421, prejavu sympatie k hnutiu smerujúcemu k potlačeniu základných práv a slobôd podľa § 422, výroby extrémistického materiálu podľa § 422a, rozširovania extrémistického materiálu podľa § 422b, prechovávania extrémistického materiálu podľa § 422c, popierania a schvaľovania holokaustu, zločinov politických režimov a zločinov proti ľudskosti podľa § 422d, hanobenia národa, rasy a presvedčenia podľa § 423, podnecovania k národnostnej, rasovej a etnickej nenávisti podľa § 424, apartheidu a diskriminácie skupiny osôb podľa § 424a a trestný čin spáchaný z osobitného motívu podľa § 140 písm. e).“

  Rozoberme si to:
  „Trestné činy extrémizmu sú trestný čin založenia, podpory a propagácie hnutia smerujúceho k potlačeniu základných práv a slobôd“ – zakladne ludske prava su chranene takze akakolvek organizacia ktora ich chce potlacit si moze kludne existovat a az ked ich niekomu vezme tak potom mozu byt ptorestany. neptorebujeme „precrime“ zakon. navyse pod toto spada momentalne WHO ktore nam chce odobrat tieto zakladne prava ale nic sa nedeje takze o com? A co ked odobrat niektore prava ma zmysel? Preco o tom nemoze byt diskusia?

  „prejavu sympatie k hnutiu smerujúcemu k potlačeniu základných práv a slobôd“ – toto je zase obmedzovanie myslenia. preco si nemozem utvorit vlastny nazor? co ked si myslim ze africky „imigranti“ by nemali mat rovnake prava ako nasinec? preco mam byt pre to zlocinec?

  „výroby..rozsirovanie…prechovavanie… extrémistického materiálu“ – cize si nemozem nic vytlacit, ulozit alebo poslat emailom…zase, preco? zakaz sirenia informacii. aj keby tam boli blbosti, no a co? mam snad naturalne pravo byt blbec, nie?

  „popierania a schvaľovania holokaustu“ – samozrejem zidakov treba chranit na urovni zakona pretoze toto etnikum ma celosvetove privilegia.

  „popierania a schvaľovania …, zločinov politických režimov a zločinov proti ľudskosti“ – znovu si nemozem utvorit vlastny nazor ani podkopavat narativ tlaceny vladou..ked sa pozrieme na covid tak myslim ze kazdemu je jasne ze historia vobec nie je taka ako nam ju tlacia do hlav. cize zase iba zakaz myslenia a vlastneho nazoru.

  „hanobenia národa, rasy a presvedčenia“ – cize ked nemam rad madarov nemozem to verejne povedat? uz sa opakujem ale zase ide o potlacanie myslenia a slobodnej vole, nie len slova.

  „podnecovania k národnostnej, rasovej a etnickej nenávisti“ – toto jedine tu ma akekolvek opodstatnenie. ked sa zacnu skupiny stvat medzi sebou tak to nie je dobre pre nikoho a stym jedinym tuna suhlasim ale s extremizmom to nema nic spolocne. toto uz je riesene v inych zakonoch lenze ked este mozu na cloveka capnut navyse nalepku extremizmu tak nie len za nan mozu nasit dalsi zlocin ale to aj lepsie predaju v mediach.

  „apartheidu a diskriminácie skupiny osôb“ – opet ide o slobodu myslenia. co ked nechcem v obchode gejov, myuslimov, cernochov? preco mi ma vlada diktovat s kym musim byt v kontakte? co ked nechcem obsluzit slobodne mamicky, dochodcov, ziakov…skratka vzdy sa moze najst nejaky dovod preco niekto nechce mat co docinenia s nejakou skupinou ludi. preco ma vlada tlac ido toho c nimi interagovat ked nechcem? nikmu predsa nerobim zle ani nevykonavam nasilie, ktore je uz chranene inymi zkaonmi…

  „trestný čin spáchaný z osobitného motívu“ – tu uz ani neviem co pvoedat.

  cize le naby bolo jasne, cely „extremizmus“ je len o tom ze vlada kontroluje ludom myslenie a nuti ich interagovat so skupinami osob s ktorymi mozno nechcu a taktiez tieto skupiny osob propaguje specifickou formou a tuto formu musi kazdy projat(holokaust) inak pojde do basy.

  *neopravoval som preklepy, nechce sa mi.

  1. Mnoho z týchto paragrafov presadil sionistický fanatik, Kotlebov úhlavný nepriateľ /lživo ho obvinil zo spolupráce so CIA/ a notorický rusínsky ožran Harabin. Dúfam,že skončí vo väzbe a dostane basu natvrdo.

 2. Aj u nás pred pár dńami nastriekali na pamätník padlým hrdinom v Piešťanoch nacistický symbol, taký obľúbený medzi Ukrajincami. Mainstream to síce odsúdil, ale pochybujem,že existuje ochota nájsť páchateľa.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout