Francie: Útočné pušky, granáty, neprůstřelné vesty – působivý válečný arzenál dealerů drog v Grenoblu

Francie: Útočné pušky, granáty, neprůstřelné vesty – působivý válečný arzenál dealerů drog v Grenoblu

Dlouhodobě se o tom jen hovoří a občasné nálezy to pak jen potvrzují: muslimové se v evropských zemích poměrně intenzivně vyzbrojují. Pokud se pak na nějaký ten arzenál zbraní náhodou podaří policii narazit, tak je to spíš náhoda, většinou k takovému nálezu dojde při domovních prohlídkách v souvislosti s drogovými delikty. Lze si jen stěží představit, jaký arzenál se ve skutečnosti v jejich domech, bytech a mešitách skrývá. Proslýchá se, že i do Francie se odprodávala část munice, kterou Západ poslal na Ukrajinu….

Válečné zbraně a narkotika byly zabaveny počátkem května v regionu Grenoble, a zejména v okrese Mistral.

Dealeři byli vybaveni, jako by se chystali do války, a dokonce měli své neprůstřelné vesty označené jménem jejich gangu. Protidrogová operace, provedená na začátku května v Grenoblu a Eybens, měla za následek několik zatčení a také zabavení narkotik a zbraní. Vyšetřování, které probíhalo zejména ve čtvrti Mistral, Mekce obchodu s drogami v Grenoblu, umožnilo získat 25,7 kg konopné pryskyřice a 6,5 ​​kg marihuany.

Je to ale především výzbroj dealerů, která policisty překvapila. Policie objevila čtyři útočné pušky, munici, ale také tříštivé granáty. „Zařízení  je smrtící v okruhu 20 metrů,“ uvedl úřad státního zastupitelství v Grenoblu. Bylo také zabaveno několik neprůstřelných vest. Bylo na nich vyraženo „Mistral 38“ , což je název skupiny drogových dealerů působících ve čtvrti. Neváhali se natočit s válečnými zbraněmi v ruce v rapovém klipu vydaném v létě 2020, který prezentoval čtvrť Mistral jako „hlavní město narkotik“ .

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 10 Průměrně: 5]

One thought on “Francie: Útočné pušky, granáty, neprůstřelné vesty – působivý válečný arzenál dealerů drog v Grenoblu

  1. Grand Power Stribog 🙂 to je pekne ocenenie, ze gang si vybral tieto spolahlive masiny. Asi to bude fakt podarena karabina. Iba debilovi FeKalinakovi bola zla, lebo majitel Grand Power odmietol predat FeKalinakovi firmu…
    Tptiz banditi si vyberaju vzdy spolahlive zbrane.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout